Gwiazda TVN i jej żona będą miały dziecko. Ujawniły, która z nich je urodzi
Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska, które zdobyły rozpoznawalność dzięki programom "Top Model" i "Love Never Lies" niedawno wzięły ślub w malowniczej Toskanii. Teraz przyszedł czas na kolejny krok. Celebrytki planują powiększenie rodziny. Zdecydowały, która z nich urodzi dziecko.
Uczestniczki "Love Never Lies" wzięły ślub
Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska dzięki wygranej w "Love Never Lies" mogły zrealizować marzenie o zagranicznym weselu. Włoska Toskania, którą wybrały, od zawsze zajmowała szczególne miejsce w ich sercach. To tam się zaręczyły. Przygotowania do uroczystości śledziły tysiące internatów.
Włoskie prawo nie uznaje małżeństw jednopłciowych, ale pozwala zalegalizować związki partnerskie. Karolina Brzuszczyńska zdecydowała się na przyjęcie nazwiska żony. Powodem były plany dotyczące macierzyństwa.
Pragnę zmienić nazwisko, bo chcę zaznaczyć, że jesteśmy w związku. No i planujemy dziecko. Chcemy, żeby miało to samo nazwisko, co obie mamy. To dla mnie bardzo ważne, a przy tym wiele może w przyszłości ułatwić — argumentowała.
Bohaterki "Love Never Lies" zorganizowały trzydniowe wesele
Wesele bohaterek "Love Never Lies" trwało trzy dni. Goście mogli skosztować przepysznej pizzy i innych włoskich dań, a imprezę zakończyli hucznym after party na basenie. Ceremonia odbyła się w kameralnym gronie, a kobiety prezentowały się olśniewająco w niemal identycznych sukniach ślubnych.
Pojawiło się około 40 osób. Uznałyśmy, że zależy nam na takim bezpiecznym miejscu, gdzie każda osoba, która będzie, życzy nam dobrze. Trzy dni trwało wesele. Na miejscu trzeba przejść dużo różnych etapów, ale u nas organizacja poszła dosyć sprawnie — relacjonowały.
ZOBACZ TAKŻE: Nagła decyzja Nawrockiego. Oficjalnie z tego zrezygnował, “tę rolę oddaję premierowi”
Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska będą mieć dziecko
Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska, które ostatnio gościły w jednym z programów śniadaniowych, ujawniły, że ich marzenia o powiększeniu rodziny wkrótce mogą się ziścić. Kobiety skorzystają z komórek anonimowego dawcy. Taka procedura możliwa jest jedynie za granicą. Celebrytki wybrały Cypr.
Zdecydowałyśmy się, że Karolina urodzi dziecko z moją komórką jajową, żebyśmy obie czuły więź po prostu z dzieckiem. I tego się trzymamy, ale wychodzimy z założenia, że obie mamy macice, więc gdyby okazało się, że jedna nie może, albo druga ma lepsze warunki, to zawsze możemy to zmienić — mówiły.