Goniec.pl > Ślub

Ślub

Ślub

para młoda
19.11.2023 10:36 Nie poszli na ślub syna, bo bali się wytykania palcami. Mężczyzna wziął odwet

Pewien mężczyzna wywołał prawdziwą falę oburzenia na jednym z forów internetowych, opisując swoją historię. Jak wyjawił, jego rodzice nie towarzyszyli mu podczas ślubu z ukochaną, bo obawiali się o swoją własną reputację. Po latach, gdy zrozumieli swój błąd, chcieli przeprosić syna, ale ten niespodziewanie zdecydował się na odwet. Internauci nie mieli żadnych wątpliwości, by stanąć po jego stronie.

ślub
19.10.2023 18:57 Panna młoda napiła się wina mszalnego podczas ślubu. Jej reakcja jest hitem internetu

W sieci furorę robi jeden z filmów, który pojawił się na TikToku. Sytuacja przedstawia parę młodą podczas ślubu. Ksiądz, który go udzielał, w pewnym momencie podał pannie młodej kielich z winem mszalnym. Reakcja kobiety, po tym jak zamoczyła usta w alkoholu, stała się prawdziwym hitem. "Mistrzyni" - komentują internauci.

małżeństwo
15.10.2023 11:58 Poprosiła o "rozwód kościelny". Niebywałe co usłyszała od księdza

Rozwód kościelny był dla Magdy z Łodzi bardzo trudnym przeżyciem. Kobieta ujawniła, jakie pytania zadawała jej komisja składająca się z księży i nie ukrywała, że cała sytuacja ją przytłoczyła i zaskoczyła. - Teraz już wiem, że popełniłam błąd - powiedziała wprost. Zaskakujące, co orzekli sędziowie kościelni.

panna młoda policja
09.10.2023 10:36 Dramatyczne sceny na weselu w polskim mieście. Na salę wezwano policję i karetkę

Wesele w Kielcach zakończyło się wezwaniem policji. Powodem było spięcie między gośćmi, które przerodziło się w rękoczyny. Jedna osoba została ranna. Pewne jest, że tylko nowożeńcy nie zapomną ślubu z niedzieli 8 października.

ksiądz
09.10.2023 08:16 Ksiądz powiedział wprost, tego nie wolno przed ślubem. Wskazał na konkretny grzech

Ksiądz zabrał głos w kwestii ważnej dla wielu osób. W sieci pojawił się film, gdzie ks. Teodor Sawielewicz służący w kościele w Oleśnicy odniósł się do kwestii mieszkania zakochanych przed ślubem. Zaskakujące, na jaki grzech zwrócił uwagę w pierwszej kolejności.

Wesele
21.09.2023 20:41 Koszmar w trakcie wesela. Podczas zabawy goście zaczęli masowo chorować

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych i naj szczęśliwych dni w życiu - nie dziwi nikogo zatem fakt, że w tej wyjątkowej chwili chcą, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Staranne planowanie wydarzenia ma pomóc uniknąć niemiłych niespodzianek i sprawić, że wszyscy tego dnia będą bawić się w najlepsze. Niestety, nie zawsze się to udaje.

panna młoda
05.09.2023 16:07 Panna młoda została porzucona w dniu ślubu. Ojciec pana młodego podjął niespodziewaną decyzję

Ślub miał być dla panny młodej pięknym dniem, ale rodzina pana musiała przekazać zaskakującą wiadomość. Mężczyzna, który miał niedługo stać się mężem, zapadł się pod ziemię. Nikt nie wiedział, gdzie jest młody Indonezyjczyk. Ojciec mężczyzny podjął niespodziewaną decyzję. Wstał i stanął na ślubnym kobiercu.

panna młoda
27.08.2023 20:41 Panna młoda dostała szału, gdy zobaczyła kelnerkę. Natychmiast wyrzuciła ją z sali

Panna młoda chciała, żeby jej wesele było spełnieniem marzeń. Żądania dotyczące stroju i makijażu były jasne, ale widok jednej z kelnerek doprowadził młodą żonę do wściekłości. Ostatecznie panna młoda musiała wziąć sprawy w swoje ręce.

panna młoda, koperta ślubna
27.08.2023 13:14 Otworzyła koperty ślubne i przeżyła rozczarowanie. Wpadła na przebiegły pomysł

Pewna panna młoda nie będzie wspominać swojego ślubu z uśmiechem na twarzy. Kobieta czuje duże rozgoryczenie po tym, jak okazało się, że w ślubnych kopertach nie ma tak dużej kwoty, jak oczekiwała. To doświadczenie, choć przykre, wyzwoliło w niej jednak niezwykłe pokłady twórczości. Teraz świeżo upieczona małżonka radzi innym parom, jak uniknąć podobnych rozczarowań.

ślub, wesele
12.08.2023 17:36 Pan młody odkrył zdradę narzeczonej. Zemścił się podczas wesela, pokazał nagranie z sypialni

Zdrada jest czymś, co bardzo boli. Nikt nie chce jej doświadczyć, a ten kogo spotka, przeżywa wielkie emocje z tym związane. Od rozczarowania i zawodu drugą osobą po chęć zemsty. Młody mężczyzna z chińskiej prowincji Fujian nie umiejąc poradzić sobie ze swoimi uczuciami, postanowił zemścić się na narzeczonej, która go zdradziła. Dokładnie opracował plan i poczekał do wesela, aby go urzeczywistnić. 

panna młoda kościół woda
03.08.2023 16:11 Nagranie ze ślubu jest hitem sieci. Miliony widziały, co zrobiła para młoda

Ślub tej pary zapadnie w pamięć wielu osobom na całym świecie. Panna młoda i jej ukochany postanowili udowodnić, że dla prawdziwej miłości nie ma granic. Nagranie z kościoła bije rekordy popularności i trudno się temu dziwić. Wiele osób w tych okolicznościach odwołałoby ceremonię.

panna młoda
30.07.2023 12:18 Dziecko nagle chwyciło za sukienkę panny młodej. Później było jeszcze gorzej, w sieci zawrzało

Pewna tiktokerka zamieściła w sieci wideo z wesela, które z miejsca stało się katalizatorem do podjęcia kolejnej debaty na temat obecności dzieci na weselu. Wiele osób po obejrzeniu filmu tylko upewniło się, że w najważniejszym dniu w swoim życiu nie chce bawić się w towarzystwie najmłodszych, co zresztą jest coraz bardziej popularne. - Nidy nie rozumiałam, dlaczego ludzie nie chcą dzieci na weselu, ale już teraz rozumiem - skomentowała tylko jedna z kobiet. Co takiego zbulwersowało użytkowników TikToka?

panna młoda
21.07.2023 16:14 Panna młoda musi iść do ślubu w białej sukni? Ksiądz nie ma wątpliwości

Bajeczna suknia to coś, bez czego większość panien młodych nie wyobraża sobie wymarzonego ślubu. Wiele z nich wyznaje przy tym zasadę, że im bardziej oryginalna, tym lepsza, dlatego na przestrzeni lat powstała już niezliczona ilość wersji tej wyjątkowej kreacji. Okazuje się jednak, że nie każda może wpisywać się w kościelne kanony i być stosowna do okazji. Czy zatem można złamać konwencję, decydując się na inny kolor niż biel? Tę kwestię właśnie wyjaśnił za pośrednictwem TikToka popularny ksiądz.

para młoda
21.07.2023 11:45 Wielka bójka na weselu. Mężczyzna wjechał autem w tłum gości

Niecodzienny finał jednak z wesel. Biesiadnicy, zamiast cieszyć się szczęściem młodej pary doprowadzili do bójki. “Poważna sprzeczka”, jak opisuje to zajście niemiecka policja, zakończył się wjechaniem w tłum samochodu kierowanego przez 39-latka.

pogrzeb, ślub
15.07.2023 16:46 "Co łaska" sięga nawet 6 tys. zł. Absurdalne pozycje w "kościelnych cennikach"

Ile w Polsce warte jest “co łaska”? Jak się okazuje, szalejąca drożyzna zapukała także do kościoła katolickiego. Odbija się to bezpośrednio na nowożeńcach, żałobnikach lub rodzicach dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej. Podstawowe sakramenty stają się coraz droższe. Jak wskazuje portal colaska.pl, najdroższy pogrzeb w naszym kraju kosztuje aż 6 tys. złotych.

nowożeńcy pożar ślub strażacy
06.07.2023 21:13 Pożar strawił dom tuż przed ich ślubem. Rodzina prosi o wsparcie

Ślub w cieniu katastrofy. Para z Pogorzan w Małopolsce nie może cieszyć się tym, że już niedługo powie sobie sakramentalne tak. Panna młoda i jej rodzice przeżywają prawdziwy dramat. 3 lipca wybuchł pożar, który strawił dom. Rodzina prosi o wsparcie, sytuacja jest ciężka.

ślub
04.07.2023 15:22 Wyjątkowy ślub w gliwickim szpitalu. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzy

Miłość nie zna żadnych granic i nie uznaje jakichkolwiek przeszkód. Pięknie udowodnili to pani Dorota i pan Krzysztof, którzy w ubiegły weekend powiedzieli sobie sakramentalne “tak” w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach. Kobieta jest pacjentką placówki – choruje na nowotwór. Straszna choroba nie była jednak w stanie zatrzymać uczuć, jakimi darzą się nowożeńcy. Młoda para postanowiła się pobrać na przekór wszystkim przeszkodom – nie sposób powstrzymać wzruszenia. 

ślub
30.06.2023 17:49 Niebywałe, co zrobiła para nowożeńców. Zaskakujący film obiega sieć!

Sezon ślubny na dobre się rozkręca – kolejne zaskakujące sceny z przyjęć weselnych co rusz obiegają sieć. Co tym razem stało się hitem w mediach i serwisach społecznościowych? Po jednej z par młodych, która w ostatnim czasie powiedziała sobie sakramentalne tak, nikt się tego nie spodziewał. Co zrobili nowożeńcy zaraz po wyjściu z kościoła? 

Świeczka
27.06.2023 14:03 Tragedia na ślubie w USA. Nie żyje pan młody, byli małżeństwem zaledwie 10 minut

Najszczęśliwszy dzień w ich życiu zakończył się ogromną tragedią. Panna młoda z amerykańskiego stanu Nebraska została wdową zaledwie 10 minut po złożeniu przysięgi małżeńskiej. Serce jej ukochanego stanęło tuż po sakramentalnym “tak” .  

Ślub, panna młoda
16.06.2023 22:54 Niebywałe, jak ubrała się teściowa panny młodej na wesele. "Kazałabym jej wyjść"

Tradycyjnie biel jest uważana za "zakazany" kolor pod względem ubioru gości na ślubie. Niemniej, niektórzy nie przestrzegają tej zasady. Stało się to na pewnym weselu, na którym… regułę złamała teściowa panny młodej.

sala weselna
13.06.2023 11:35 Ile Polacy dają w kopercie na wesele? Taką kwotę najczęściej otrzymują nowożeńcy

Ile pieniędzy włożyć w kopertę przeznaczoną dla nowożeńców? To pytanie jest odwiecznym dylematem wszystkich zaproszonych gości weselnych. Z najnowszego badania Santander Consumer Banku wynika, że zdecydowana większość z nas nie chce przekroczyć kwoty 500 zł.

wesele
09.06.2023 18:11 Wystawne wesele, ale weselnicy o pustych żołądkach. "Wróciłam do domu nad ranem głodna jak wilk"

Organizacja wesela to nie lada wyczyn. Jak się okazuje, nie wszyscy weselnicy będą za każdym razem tak samo usatysfakcjonowani. Swoim doświadczeniem podzieliła się jedna z czytelniczek Faktu. Kobieta opowiedziała swoją historię w związku z weselnym menu… a w zasadzie w związku z jego brakiem. 

Ksiądz, ślub
02.06.2023 15:48 Nowożeńcy zapytali księdza o cenę ślubu. "Może ulec zmianie, bo inflacja"

Trwa sezon ślubny. Pojawiają się nie tylko pytania o to, ile pieniędzy włożyć do koperty dla pary młodej. Emocje wzbudza także znaczenie słów “co łaska” w przypadku opłacenia ślubu w kościele. Niektórzy księdza nie wychodzą poza niejasne sformułowania, inni wręcz ustalają cennik.

panna młoda biała suknia pan młody ślub
28.05.2023 08:17 Świadkową miała być przyjaciółka panny młodej. Gdy usłyszała wymagania, nie mogła uwierzyć

Świadkowa nie ma łatwego zadania. Szczególnie kiedy panna młoda ma szereg wymagań, a pieniądze znikają z portfela w ekspresowym tempie. Okazuje się jednak, że niektóre przyszłe żony mają wypaczone spojrzenie na stwierdzenie “dobra zabawa”. Pani Anna opowiedziała o tym, jak potraktowała ją przyjaciółka. Nie była jedyna.

panna młoda świeczka
23.05.2023 12:40 Mieli zacząć nową drogę życia, w noc poślubną doszło do okropnej tragedii. Panna młoda nie żyje

Nowożeńcy zginęli w drodze na noc poślubną. Po pięknym ślubie i udanym weselu chcieli spędzić nieco czasu razem, ale los chciał inaczej. Zginęli w wypadku samochodowym, który spowodowała pijana 25-latka. Jamie Lee Komoroski jest załamana, ale nie tym, że doprowadziła do śmieci panny młodej, ale tym, że… to jej życie legło w gruzach. - Nie mogę uwierzyć, że to mnie spotkało - miała mówić. Ameryka jest w szoku.

panna młoda pożar straż pożarna
22.05.2023 22:48 Panna młoda w drodze do kościoła gasiła pożar. Nietypowa brama weselna z Podlasia

Nietypowa brama weselna na Podlasiu. Nagranie OSP Dobrzyniewo Duże bije rekordy popularności w sieci. Panna młoda i pan młody zostali zatrzymani w drodze do kościoła w Pogorzałkach. Ubrana w białą suknię Magdalena dostała gaśnicę i musiała ugasić pożar. Tego jeszcze nie widzieliście.

obrączki
20.05.2023 08:33 Zgubiła ślubną obrączkę w oceanie. Gdy zobaczyła post na Facebooku, nie mogła ukryć zdziwienia

Nieprawdopodobna historia świeżo upieczonego małżeństwa z zagadką w tle. Parze z włoskiej miejscowości Cassino nie było dane w pełni cieszyć się z podróży poślubnej, gdyż podczas wyprawy doszło do wyjątkowo przykrej sytuacji. Nurkująca u wybrzeży Meksyku Licia zgubiła zaprojektowaną przez swojego małżonka obrączkę i była przekonana, że straciła bezcenną pamiątkę na zawsze. Na szczęście, przedmiot przypadkowo znalazł inny turysta, który postanowił zwrócić go właścicielce. Akcja zakończyła się sukcesem i to tylko dzięki wpisowi na popularnym Facebooku.

Wesele, taniec
17.05.2023 19:56 Panna młoda zaskoczyła swojego męża wyjątkowym tańcem. Nagranie to prawdziwy hit

Sieć obiegło kolejne weselne nagranie przedstawiające flash mob. Tym razem panna młoda i jej przyjaciółki zaskoczyły pana młodego i zgromadzonych gości tańcem do piosenki ze słynnego filmu. Trzeba przyznać, że wyszło to rewelacyjnie.

  • 1
  • 2