NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dziś zna ją cała Polska. Poznajecie, kim jest dziewczynka ze zdjęcia?
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 03.10.2023 16:30

Dziś zna ją cała Polska. Poznajecie, kim jest dziewczynka ze zdjęcia?

zdjęcie dziecko
x.pl/@prezydentpl

Dziewczynkę uśmiechającą się na czarno-białym zdjęciu zna dziś cała Polska. Niepozorne dziecko z pluszakiem w dłoni to obecnie żona najważniejszego Polaka w całym państwie. Internauci byli zaskoczeni, ale szybko spostrzegli okazję do wiele mówiącego porównania. Poznajesz dziewczynkę ze zdjęcia?

Poznajesz dziewczynkę ze zdjęcia? Dziś zna ją cała Polska

Zdjęcie uśmiechniętej dziewczynki w dwóch kitkach pojawiło się w sieci w 2016 r., ale do dziś budzi ogromne zainteresowanie. Uśmiechnięta dziewczynka pozuje fotografowi z misiem, który poznaje zapewne więcej dzieci dorastających w tym samym czasie.

Fotografia dziewczynki pojawiła się w sieci z okazji Dnia Dziecka. Wstawił ją… Andrzej Duda. Okazuje się bowiem, że urocze dziecko to nie kto inny, jak jego żona Agata Duda. - Prezydent i Pierwsza Dama… - jakiś czas temu - napisał Andrzej Duda pod zdjęciami. Dziś Agatę Dudę zna cała Polska, ale archiwalne zdjęcia pokazują, że żona prezydenta nie zawsze chadzała w garsonkach. Internauci zwracają uwagę na jeden fakt.

Śmiertelny wypadek na A1. Rodzina chce zmiany kwalifikacji czynu

Agata Duda w czasie dzieciństwa wyglądała zupełnie inaczej

Agata Duda na zdjęciu z dzieciństwa jest trudna do rozpoznania. Chociaż fotografia jest czarno-biała to nie ma wątpliwości, iż pierwsza dama zdecydowała się na rozjaśnienie swoich włosów.

Urodzona w 2 kwietnia 1972 r., a więc 51-letnia Agata Duda przykuła uwagę internautów innym zdjęciem z młodości. Wszystko za sprawą zestawienia go z fotografią córki pary prezydenckiej. Wnioski dotyczące tego, do kogo podobna jest Kinga Duda, nasuwają się same.

Kinga Duda jest bliźniaczo podobna do swojej mamy, zdjęcia tylko to potwierdzają

Agata Duda na zdjęciu z wczesnej dorosłości prezentuje się już w jaśniejszych włosach. Styl ubioru również stał się zdecydowanie bardziej poważny. Okazuje się, że Kinga Duda to niemal kopia swojej mamy.

Na dwóch fotografiach Kinga i Agata Duda ubrane są w czarne marynarki. Nawet przy zestawieniu zdjęcia w kolorze ze zdjęciem czarno-białym widać bliźniacze podobieństwo w kwestii włosów. Tak samo w przypadku ust obu kobiet. Internauci nie mogą nadziwić się, jak bardzo córka prezydenta jest podobna do matki.