Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Wiadomości > Nie żyje wdowa po Jerzym Urbanie. Zmarła w rocznicę śmierci szefa "Tygodnika NIE"
Irmina Jach
Irmina Jach 03.10.2023 15:19

Nie żyje wdowa po Jerzym Urbanie. Zmarła w rocznicę śmierci szefa "Tygodnika NIE"

Nie żyje wdowa po Jerzym Urbanie. Zmarła w rocznicę śmierci szefa "Tygodnika NIE"
YouTube/Malina Błańska

Ne żyje Małgorzata Daniszewska, wdowa po Jerzym Urbanie. Właścicielka „Tygodnika NIE” zmarła w rocznicę śmierci męża. Miała 68 lat. Tragiczną wiadomość potwierdził Waldemar Kuchanny, naczelny tygodnika.

Nie żyje wdowa po Jerzym Urbanie

Jerzy Urban zmarł 3 października 2022 roku. Dokładnie rok później media obiegła smutna informacja o śmierci Małgorzaty Daniszewskiej, trzeciej żony szefa „Tygodnika NIE”. Dziennikarze spędzili razem ponad 30 lat. Od początku związku kobieta towarzyszyła mężowi w tworzeniu kultowego tygodnika.

Kim była Małgorzata Daniszewska?

Małgorzata Daniszewska w przeszłości była redaktor naczelną miesięcznika „Zły” i redaktor naczelną czasopisma „Art & Business”. Po śmierci Jerzego Urbana objęła całość jego udziałów w spółce URMA, która jest wydawcą „Tygodnika NIE”. W spółce pojawiła się także nowa prezeska - córka wdowy po dziennikarzu. 

Związek Jerzego Urbana i Małgorzaty Daniszewskiej

Jerzy Urban i Małgorzata Daniszewska, mimo licznych skandali, tworzyli niezwykle udaną parę. Dziennikarze szokowali wypowiedziami i nie unikali kontrowersyjnych tematów. Chętnie opowiadali publicznie o swoim życiu łóżkowym, nie stroniąc przy tym od wulgaryzmów. Nim trafili na siebie, nie stronili od romansów. 

- Wkurzyłam się i zrobiłam mu listę moich kochanków. Wyszło mi sporo. On próbował potem ze mną rywalizować, ale mu się nie udało. Mniej więcej powyżej pięćdziesięciu żonatych - mówiła Małgorzata Daniszewska w jednym z wywiadów.

Bądź na bieżąco - najważniejsze wiadomości z kraju i zagranicy
Google News Obserwuj w Google News
Tagi: Jerzy Urban
Wybór Redakcji
Komisja Europejska, Karol Nawrocki
Bruksela pozywa Polskę do TSUE i wnosi o kary. To pokłosie decyzji Nawrockiego
Megakot
Prawdziwa historia Megakota. Tajemnica śmierci czterech partnerek [ODCINEK DRUGI]
Śmierć ciężarnej pacjentki w Warszawie. Wraca bulwersująca sprawa. "Wina nie musi leżeć po stronie personelu medycznego"
Śmierć ciężarnej pacjentki w Warszawie. Wraca bulwersująca sprawa. "Wina nie musi leżeć po stronie personelu medycznego"
Nie żyje artysta
Nie żyje legendarny polski muzyk. Rodzina przekazała smutne wieści
Zbigniew Ziobro choruje na raka przełyku
Nie tylko Ziobro. Jego żona też została wmieszana. Prokurator krajowy nie krył zdziwienia
płyta indukcyjna
[QUIZ] Ile naprawdę wiesz o swoich rachunkach za prąd? Możesz się zdziwić