Goniec.pl > Polska > Dziś zna go cała Polska. Poznajecie chłopca ze zdjęcia?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.09.2023 12:55

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie chłopca ze zdjęcia?

Andrzej Duda w dzieciństwie
Twitter @prezydentpl

Rozpoznajesz chłopca na zdjęciu? Ten słodki malec dzieciństwo ma już dawno za sobą, a dziś znany jest w domach wszystkich Polaków. Niestety, wzbudza uznanie tylko wśród części społeczeństwa. Zdołasz odgadnąć, kto tak rozkosznie zerka z fotografii? Podpowiadamy. 

Poznaj chłopca ze zdjęcia. Zna go dziś cała Polska

Chłopiec na zdjęciu urodził się 16 maja 1972 roku w Krakowie, ma zatem już 51 lat. W dzieciństwie angażował się w stowarzyszenia harcerskie, gdzie, jak zapewnia, nabrał życiowego doświadczenia. 

Chłopiec na zdjęciu swoją przyszłą żonę poznał w czasach licealnych. Oboje kontynuowali znajomość także podczas studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od tej pory są niemal nierozłączni, a o ich zawodowej aktywności mówi cała Polska. Domyślasz się, o kogo może chodzić?

Wiadomości TVP nie odpuszczają Agnieszce Holland. Danuta Holecka zmieniła minę w sekundę

Kto jest chłopcem ze zdjęcia? Oto odpowiedź

Chłopcem na zdjęciu jest oczywiście prezydent RP, Andrzej Duda. Urocze zdjęcie z lat młodości z okazji Dnia Dziecka w 2016 roku zostało opublikowane na oficjalnym prezydenckim profilu w mediach społecznościowych. Czarno-biały fotos jest zmyłkowy, ponieważ Andrzej Duda jest brunetem, a chłopiec na zdjęciu ma jasne włosy, które dopiero z czasem stały się ciemniejsze. 

Andrzej Duda w dzieciństwie. Fot. Twitter@prezydentpl.jpg
Andrzej Duda w dzieciństwie. Fot. Twitter@prezydentpl

Przy okazji tej publikacji w sieci znalazło się także dziecięce zdjęcie Pierwszej Damy, Agaty Dudy. Fantazyjne warkoczyki i towarzyszący miś sprawiają, że od fotografii biją dobre emocje mimo tego, że jest bez kolorów. Trzeba przyznać, że również Agatę Dudę ciężko rozpoznać.

Agata Diuda w dzieciństwie. Fot. Twitter@prezydentpl.jpg
Agata Duda w dzieciństwie. Fot. Twitter@prezydentpl

Prezydent Andrzej Duda w młodości

Wielbiciele polskiego prezydenta w kolejnych latach mogli liczyć na inne archiwalne kadry ukazujące go w różnych życiowych momentach. Można było zobaczyć np., jak młody Andrzej Duda w 1989 roku bawi się na spotkaniu wigilijnym samorządu studenckiego.

Andrzej Duda w 1989 roku. Fot. Twitter @andrzejduda.png
Andrzej Duda w 1989 roku. Fot. Twitter @andrzejduda

Andrzej Duda z okazji Walentynek w 2017 pochwalił się romantycznym ujęciem, na którym towarzyszyła mu Agata Duda. Para prezydencka obdarzyła się pocałunkiem, a polityk przy tej okazji złożył walentynkowe życzenia. - Wszystkim zakochanym i kochającym życzymy... szczęścia w miłości! - napisał Andrzej Duda.

Andrzej Duda Agata Duda. Fot. Twitter @andrzejduda.jpg
Andrzej Duda Agata Duda. Fot. Twitter @andrzejduda