Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Danuta Holecka zwróciła się do widzów TV Republika. Ważny apel
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 15.03.2024 10:51

Danuta Holecka zwróciła się do widzów TV Republika. Ważny apel

Danuta Holecka
fot. YouTube/Telewizja Republika ("Dzisiaj" 14.03.24)

Telewizja Republika od kilku miesięcy notuje znacznie lepsze wyniki niż zazwyczaj. Jest to pokłosie zmian w mediach publicznych. Odpływ lubianych prezenterów z dawnego TVP sprawił, że wraz z ich przyjściem do Republiki, stacja zyskała wielu nowych widzów. Od pewnego czasu Telewizja Republika prosi swoich odbiorców o wsparcie. Teraz poszli o krok dalej. O wszystkim poinformowała w najnowszym wydaniu programu "Dzisiaj" Danuta Holecka.

Danuta Holecka zwróciła się do widzów na sam koniec programu

Danuta Holecka przez lata była uwielbianą przez widzów TVP prezenterką "Wiadomości". Nic więc dziwnego, że wraz z jej przejściem do Telewizji Republika, prawicowa stacja zyskała szerokie grono nowych odbiorców, którzy chętniej decydują się wieczorem na prowadzony przez nią program informacyjny "Dzisiaj" niż wszelkie inne serwisy konkurencji.

W ostatnim wydaniu z 14 marca była gwiazda "Wiadomości" po raz kolejny serdecznie podziękowała widzom za wysokie wyniki oglądalności i stałe wsparcie. Holecka przekazała także ważną informację w kontekście dalszego wspierania stacji.

Krzysztof Ziemiec ledwo przeżył. Przed laty uratował z pożaru rodzinę

Danuta Holecka poinformowała o tym widzów Republiki na sam koniec

Pod koniec grudnia Telewizja Republika wraz ze znacznym wzrostem oglądalności rozpoczęła informowanie widzów o możliwości finansowego wsparcia stacji i dokonywania wpłat finansowych. 

Datki od widzów mają zostać przeznaczone na dalszy rozwój. Prowadzący programy publicystyczne w Telewizji Republika bardzo często zachęcali do tego także na antenie. Na pasku często lub podawano numer konta i dopisek, który powinno się umieścić w tytule przelewu, chcąc dokonać wpłaty.

Teraz Telewizja Republika poszła o krok dalej. Stacja rusza ze specjalną stroną internetową, na której widzowie mogą wspierać "dom wolnego słowa jednym kliknięciem". Danuta Holecka poinformowała o tym widzów w czwartek 14 marca na sam koniec wydania programu "Dzisiaj".

Telewizja Republika rusza ze specjalną stroną. Tak można wspierać stację

I chcemy jeszcze państwu bardzo, bardzo serdecznie podziękować za wsparcie, dzięki któremu Telewizja Republika – dom wolnego słowa – może relacjonować i docierać do państwa z najważniejszymi informacjami. Teraz mogą państwo pomagać nam również dzięki specjalnej stronie - poinformowała Danuta Holecka.

Po chwili wyświetlono materiał, w którym Michał Rachoń przekazał szczegóły. Telewizja Republika rusza ze specjalną stroną Republika1Klik, na której można dokonywać wpłat "jednym kliknięciem".

ZOBACZ: Wielka awaria w TV Republika. Nadawanie zostało nagle przerwane

Raz jeszcze dziękujemy za to co już dostaliśmy i dostajemy od państwa oczywiście. Dziękujemy za zaufanie okazywane naszej stacji i naszym dziennikarzom - podsumowała uśmiechnięta Danuta Holecka.