Goniec.pl
Jarosław Kaczyński w Nowym Targu: prezes PiS musiał wychodzić bocznymi drzwiami

YouTube.com/Prawo i Sprawiedliwość

Dantejskie sceny na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes PiS musiał uciekać bocznymi drzwiami

5 Września 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Jarosław Kaczyński w Nowym Targu spotkał się z ludźmi i szybko przekonał się, że poza zacisznymi rządowymi drzwiami nie wszyscy doceniają PiS, tak samo, jak prezes. Na byłego wicepremiera czekały transparenty z powitalnymi: "spiep***j dziadu", czy "będziesz siedział". Nie odebrało to politykowi animuszu. - Wszędzie muszą być nasi ludzie - grzmiał Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński powrócił do politycznego tournée i od razu nie brakowało atrakcji. Prezes PiS nie spodziewał się, że Podhale, które do tej poty było bastionem partii rządzącej.

Kanał Gliwicki podzieli los Odry, 300 kg śniętych ryb w kilka godzin

Odra to był początek. Katastrofa w Kanale Gliwickim, 300 kg śniętych ryb wyłowionych w kilka godzin

CZYTAJ DALEJ

Jarosław Kaczyński był w Nowym Targu ciałem, ale duchem w... Nowym Sączu. Prezes PiS zaliczył sporą wpadkę i pomylił ze sobą dwa miasta, ale nie zbiło go to z pantałyku. Temperatura jednak ciągle rosła. Podobnie jak śmiałe tezy wypowiadane przez szarą eminencję rządu.

Jarosław Kaczyński w Nowym Targu, czekało na niego specjalne przywitanie

Jarosław Kaczyński przyjechał do Nowego Targu na specjalne zaproszenie posłanki PiS Anny Paluch. Wcześniej prezes przerwał objazd kraju, a poprzedzone to było sporymi problemami w związku ze spotkaniem z irytowanym suwerenem.

Posłanka PiS zapewniała, że nie pozwoli na to, by organizowane były burdy. Burd nie było, ale prezes na pewno zapamięta spotkanie w Nowym Targu. Nie tylko dlatego, że myślał, że jest już w Nowym Sączu.

Demonstranci postanowili gorąco przywitać osobę, która Polsce pociąga za wszystkie polityczne sznurki. Kiedy samochód Jarosława Kaczyńskiego podjechał pod budynek, to nawet policja nie powstrzymała emocji tłumu niezadowolonych z działań prezesa PiS.

Nie brakowało policjantów, ale także transparentów. Suweren postawił na lubiane i dobrze znane hasło. "Będziesz siedział" przeczytał na jednym z banerów Jarosław Kaczyński.

Na drugiej wielkiej płachcie widniał cytat z Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS nie jest dumny z tego, że dał się wtedy nagrać. O jakie słowa chodzi? O słynne "spiep***j dziadu". Nie zabrakło także wymownych ośmiu gwiazdek.

Jarosław Kaczyński szydził z posłanki, a widownia w Gnieźnie rechotała

Jarosław Kaczyński nie zna żadnych granic. Prezes PiS na spotkaniu w Gnieźnie wyszydził posłankę

CZYTAJ DALEJ

Koniec spotkania upłynął pod znakiem... ucieczki Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS musiał opuścić budynek bocznymi drzwiami. Całość uchwyciła redakcja Tygodnika Podhalańskiego.

Jarosława Kaczyński poprosił o mobilizację "swoich ludzi"

Prezes PiS w Nowym Targu zaskoczył dość mocnymi i otwartymi słowami na temat nadchodzących wyborów. Sondaże są dla Jarosława Kaczyńskiego wyjątkowo niekorzystne i już teraz zaplanował, jak zadbać, by po odejściu Polaków od urn być zadowolonym?

- Wszędzie muszą być nasi ludzie - oświadczył poważnie Jarosław Kaczyński. Prezes PiS głośno stwierdził, że w jego opinii opozycja może podchodzić do wyborów w sposób nieuczciwy.

Jarosław Kaczyński poprosił zwolenników o wielką mobilizację przed wyborami. Prezes PiS chce obwarować 20 tysięcy komisji wyborczych swoimi ludźmi? - To jest nasze wielkie zadanie. To nie jest zadanie tylko dla partii. To musi być szerszy ruch. Proszę, by już teraz na jesieni podjąć działania, mające na celu powołanie go. Tylko wtedy wynik będzie uczciwy. Zwycięski, mam nadzieję albo i nie, co wtedy byłoby tragedią. Ale sprawiedliwy - powiedział w Nowym Targu były wicepremier.

Oto najlepsze zdjęcia z 1. odcinka 13. edycji "Tańca z gwiazdami".
(fot. Polsat)

Taniec Rutkowskiego oraz para jednopłciowa zaskoczyły Polaków. Mamy zdjęcia z 1. odcinka "Tańca z gwiazdami"

Za nami 1. odcinek 13. edycji "Tańca z gwiazdami", w którym pożegnaliśmy już pierwszą parę. Show zaczął się z przytupem. Wszystkie pary weszły na parkiet tanecznym krokiem w rytm wielkiego przeboju „Paranoia” Darii, która zaśpiewała swój hit na żywo. Występ niemal każdej pary wzbudzał wiele emocji. Na parkiecie triumfowali Jamala i Jacek Jeschke, którzy zaprezentowali walca angielskiego do najpiękniejszego utworu nawołującego do świata bez wojen „Imagine” Johna Lennona. Z programem musieli pożegnać się Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Zobaczcie zdjęcia z 1. odcinka 13. edycji "Tańca z gwiazdami".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:Źródło: goniec.pl, wprost

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Jarosław Kaczyński uderzył w lekarzy

Wiadomości

Kaczyński wytyka lekarzom pensje. Ile zarabiają naprawdę?

Czytaj więcej >
Jarosław Kaczyński

Wiadomości

Były prezes TVP zabrał głos ws. pomysłu PiS. "To jedyny powód"

Czytaj więcej >
Włodzimierz Cimoszewicz

Wiadomości

Włodzimierz Cimoszewicz wygrał w sądzie z TVP. Stacja ma przeprosić i wpłacić na WOŚP

Czytaj więcej >
MOs810/Wikimedia Commons

Wiadomości

Poznań: Mężczyzna zaatakował kobietę w autobusie. Próbował wydłubać jej oczy

Czytaj więcej >

Wiadomości

Poważne problemy właściciela słynnych zakładów mięsnych. Czterystu oszukanych na 23 mln zł

Czytaj więcej >
Mateusz Morawiecki

Wiadomości

Miliony "od Morawieckiego" dla piłkarzy. "To strzał w stopę", afera po tekście WP

Czytaj więcej >