Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Biedronka podjęła decyzję ws. oferty. Klienci już to zauważyli
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 15.04.2024 20:05

Biedronka podjęła decyzję ws. oferty. Klienci już to zauważyli

Biedronka
Fot. materiały własne

Biedronka ogłosiła specjalną akcję, która wywoła wielką radość u klientów. W sklepach dyskontu będzie jeszcze taniej. Liczba promocji w kwietniu zostanie podniesiona, a więc pieniądze, jakie trzeba będzie zostawić przy kasie, będą zdecydowanie mniejsze. Liczba gazetek promocyjnych została zwiększona.

Biedronka podjęła decyzję dotyczącą promocji

Doniesienia o tym, że Lidl i Biedronka mimo obietnic nie utrzymały cen sprzed powrotu 5 proc. VAT na żywność uderzyły w wizerunek sklepów chwalących się najniższymi cenami. Klienci otrzymali jednak wiadomość o tym, że mogą liczyć na więcej.

Biedronka ogłosiła dużą zmianę dotyczącą promocji. Liczba gazetek promocyjnych wzrasta. Liczba przecenianych w dane dni produktów również. Cel jest jeden: klienci mają płacić za zakupy jeszcze mniej.

Grzybowa anomalia w Polsce. "Przyroda zwariowała"

Będzie więcej promocji w Biedronce

Biedronka, która codziennie proponuje swoim klientom atrakcyjne promocje, w kwietniu zwiększa liczbę folderów promocyjnych. Do tej pory nowe promocje były prezentowane w poniedziałki i czwartki. W kwietniu superpromocje będą się zmieniały aż trzy razy w tygodniu, a weekend w Biedronce będzie się rozpoczynał już w piątek za sprawą nowej gazetki z weekendowymi okazjami cenowymi - ogłosiła Biedronka w specjalnym komunikacie na temat promocji.

ZOBACZ: Weszła do Biedronki i zaniemówiła. Zdjęcia robią furorę w sieci

Dodatkowe promocje w Biedronce przynieść mają ze sobą szansę na większe oszczędności. Wizyty w sklepie będą musiały być częstsze, gdyż promocje nie będą stałe. Już w poniedziałek 15 kwietnia ruszył festiwal obniżek. Klienci nie mogą narzekać.

Promocje w Biedronce przyciągają tłumy

Poniedziałkowe promocje w Biedronce przynoszą ze sobą przede wszystkim wyczekiwaną obniżkę ceny coca-coli. Klienci Biedronki, kupując dwie butelki popularnego napoju o pojemności 1,75 l, zapłacą jedynie 5,99 zł za butelkę. Drugi produkt jest zatem tańszy aż o 62 proc. Inną promocją, która zawsze wywołuje zainteresowanie wśród klientów, jest promocja na masło Łaciate. Od 15 do 16 kwietnia przy zakupie trzech kostek masła zapłacimy aż 52 proc. mniej, a więc zaledwie 3,33 zł za opakowanie.

ZOBACZ: Tego od pracowników Biedronki nigdy nie usłyszysz. Nagranie hitem sieci

Zwiększenie ilości promocji w Biedronce przyniosła ze sobą wysyp uwielbianej oferty, gdy klienci otrzymują produkty zupełnie za darmo. We wtorek 16.04 kupując 3 jajka Kinder Niespodzianka, kolejne 3 dostaniesz w gratisie. Sieć oferuje również promocje na mięso. 82 proc. mniej zapłacą klienci, którzy sięgną po mięso mielone z łopatki wieprzowej. W ramach promocji 400 g mięsa kosztuje zaledwie 6,99 zł.

Źródło: Goniec.pl