Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Weszła do Biedronki i zaniemówiła. Zdjęcia robią furorę w sieci
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 12.04.2024 19:03

Weszła do Biedronki i zaniemówiła. Zdjęcia robią furorę w sieci

Biedronka
fot. materiały własne

Jedna z naszych czytelniczek podzieliła się dosyć niecodziennym przeżyciem. Kobieta wybrała się w piątek 12 kwietnia do jednej z warszawskich Biedronek na standardowe zakupy. Gdy tylko weszła do sklepu, jej oczom ukazał się bardzo zaskakujący widok. Od razu chwyciła za telefon i zrobiła zdjęcie, które wysłała naszej redakcji. Aż trudno w to uwierzyć.

Zaskakujący widok w Biedronce. Klientka zdębiała

Wielkanoc już za nami. Wielu Polaków wykorzystało jeszcze przed okresem świątecznym fakt, że były to ostatnie dni z zerowym VAT-em na żywność, robiąc solidne zakupy. Zgodnie z zapowiedziami rządu i ku niezadowoleniu wielu obywateli, od 1 kwietnia obowiązuje już 5-procentowa stawka, która nieco podwyższa ceny wielu podstawowych produktów spożywczych.

Niezadowolenie może być tym większe, że już niebawem rodacy rozpoczną przygotowania do długo wyczekiwanej majówki. Największe sklepy powoli zaczynają kusić klientów promocjami. Jedną z naszych czytelniczek podczas zakupów w warszawskiej Biedronce zaskoczył jednak zgoła inny widok, aniżeli atrakcyjna oferta majówkowa. Zdumiona kobieta wysłała do naszej redakcji zdjęcia.

Czy mając nieślubne dziecko, można przyjąć komunię? Ksiądz odpowiada

Weszła o Biedronki i zaniemówiła. Taki widok w połowie kwietnia

Mimo iż zaledwie kilka dni temu świętowaliśmy jeszcze Wielkanoc, to w jednej z warszawskich Biedronek powoli rozpoczynają się przygotowania do kolejnych świąt. W sklepie napotkać można bowiem… choinki. 

ZOBACZ: Zaczęło się w Biedronce. Klienci muszą się pospieszyć, szalone ceny

Nasza czytelniczka na dowód wysłała nam zdjęcia zrobione dziś. Jak widzimy, jodłę kaukaską można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie, zaledwie 29,99 zł. Świerk doniczkowy dostaniemy jeszcze taniej, w cenie 19,99 zł. Być może niektórych klientów skuszą niskie ceny i zdecydują się na zakup świątecznego drzewka w Biedronce już w kwietniu?

1.jpg
fot. nadesłane
2.jpg
fot. nadesłane

Choinki w Biedronce już w kwietniu

Zdjęcia zaskakują, tym bardziej że obecnie raczej nikt z nas nie myśli o Wigilii Bożego Narodzenia i powrocie grudniowej pogody. Polacy cieszą się z nadejścia wiosny i zbliżającej się majówki, a widok świątecznych drzewek w Biedronce wywołał wśród klientów niemałe zaskoczenie.

ZOBACZ: W Biedronce pojawiły się pierwsze truskawki. Ich cena powala

Warto jednak podkreślić, że w okresie świątecznym wielu z nas decyduje się na zakup choinki właśnie w dyskoncie. Jest to dużo oszczędniejsze, a także bardziej praktyczne. Świąteczne drzewka w sklepach zazwyczaj są już zapakowane i oporządzone. Może warto jednak rozważyć wizytę w Biedronce?