Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Widzowie TVP będą wniebowzięci. Kultowy program powraca na antenę
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 05.06.2024 11:07

Widzowie TVP będą wniebowzięci. Kultowy program powraca na antenę

TVP
fot. materiały własne

Już w tym tygodniu na antenę Telewizji Polskiej wraca kultowy i uwielbiany przez widzów program kryminalny "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Emitowany będzie w TVP3 Katowice i TVP3. Poprowadzi go zupełnie nowa prowadząca. Przekazano szczegóły i konkretną datę. 

"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" wraca na antenę TVP

Program "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" ku zaskoczeniu wielu widzów pod koniec poprzedniego roku zniknął z anteny Telewizji Polskiej

Otrzymaliśmy informacje, że z przyczyn niezależnych od naszej redakcji, Telewizja Polska nie planuje dalszego finansowania naszych działań w roku 2024 - informowali wówczas twórcy na profilu w mediach społecznościowych.

Do początku 2018 roku magazyn kryminalny "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" był emitowany przez TVP1. Ostatni odcinek ukazał się 30 grudnia 2023 o godz. 22.55 już na antenie TVP3. Prowadzącą była Alicja Popiel.

Teraz wiadomo, że program wraca do Telewizji Polskiej z nową gospodynią za sterami. Pierwszy odcinek po przerwie zaplanowano na piątek 7 czerwca.

Nie żyje Janusz Rewiński. Syn aktora przekazał tragiczne wieści

"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" powraca do TVP z nową prowadzącą

Telewizja Polska oficjalnie poinformowała, że na antenę TVP3 już 7 czerwca powraca "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Magazyn emitowany będzie co piątek o godzinie 17:45, a poprowadzi go podcasterka kryminalna Olga Herring. Formuła programu ma zostać bez zmian.

ZOBACZ: Obajtek z kuriozalną wpadką na antenie TV Republika. “Przejęzyczyłem się”

Redakcja programu wprowadziła bezpłatną pomoc psychologiczną dla osób dotkniętych kryzysem zaginięcia bliskiej osoby. Szczegóły pod numerem  605 605 405 i [email protected] - poinformowano w mediach społecznościowych.

"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" wraca na antenę TVP po przerwie

Jeszcze w lutym twórcy programu informowali, że nie mają konkretnych informacji co do przyszłości magazynu i jego ewentualnego powrotu. 

Chcemy zapewnić, że nie poddajemy się i dalej będziemy walczyć o przywrócenie KWKW na antenę. Ze smutkiem obserwujemy, że spraw zaginięć ciągle przybywa. Chociaż mamy związane ręce, nie chcemy zostawiać Was bez żadnego wsparcia. Jedyne co możemy zrobić na ten moment to pomagać poprzez platformę Facebook i tu udostępniać informację o zaginięciach - napisano.

Podkreślono, że ekipa programu cały czas jest w stałym kontakcie z widzami i będzie informować ich o istotnych decyzjach w sprawie magazynu.

ZOBACZ: Artyści kabaretowi wrócili do Opola. Kryszak i Laskowik nie mieli litości dla Dudy

Teraz już oficjalnie wiadomo, że władze TVP zdecydowały się na powrót uwielbianego programu. Widzowie już od najbliższego piątku będą mogli ponownie oglądać "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".