Goniec.pl > Wiadomości > W piasku na plaży zobaczyła dziwny kształt. Natychmiast wezwała służby
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.09.2023 22:53

W piasku na plaży zobaczyła dziwny kształt. Natychmiast wezwała służby

plaża służby
(zdjęcie ilustracyjne) DOMIN/AGENCJA SE/East News

Plaża stała się miejscem mrożącego krew w żyłach odkrycia. 3 września spacerująca brzegiem kobieta zauważyła dziwny kształt leżący na piasku. Chwilę później w hiszpańskiej Gandii zaroiło się od służb. Morze wyrzuciło bowiem ludzką nogę.

Kobieta poszła na spacer na plaży, zauważyła dziwny kształt

Hiszpania żyje sprawą z niedzieli 3 września. Turystka spacerowała brzegiem morza, gdy nagle zauważyła na malowniczej plaży dziwny kształt.

Kiedy podeszła do wyrzuconej przez morze rzeczy zdała sobie sprawę, że nie jest to fragment skały, czy statku. Kobieta patrzyła na część ludzkiego ciała w stanie dużego rozkładu.

Nie żył przez 23 minuty i twierdzi, że trafił do piekła. Wyznał, co zobaczył "po drugiej stronie"

Turystka znalazła fragment ludzkiego ciała

Na plaży w hiszpańskiej Gandii morze wyrzuciło ludzką nogę. Lokalne władze potwierdziły znalezienie przez turystkę fragmentu ludzkiego ciała. Tuż po zgłoszeniu część plaży została odgrodzona, a do akcji wkroczyli technicy.

Rzecznik hiszpańskiej policji poinformował, że noga “była bardzo rozłożona”. Policjant dodał, że kończyna nie była uszkodzona. Morze wyrzuciło fragment nogi od biodra, aż do samej stopy. Dodatkowo część ciała miała na sobie resztki odzieży. Pojawił się wstępny scenariusz tego, co stało się przed znalezieniem fragmentu ciała na brzegu.

Hiszpanie szukają reszty ciała zmarłego

Wszystko wskazuje na to, że noga należy do mężczyzny, który próbował dostać się drogą morską do Europy. Miał on zginąć na morzu, a jedna z ostatnich burz oderwała fragment ciała od zwłok.

The Mirror poinformował, że wyrzucona przez morze noga została zabezpieczona i przewieziona do Instytutu Anatomii Sądowej w Walencji. Ratownicy zaczęli akcję mającą na celu znalezienie reszty ciała.

Źródło: the mirror, fakt.pl