Goniec.pl > Życie > Panna młoda została porzucona w dniu ślubu. Ojciec pana młodego podjął niespodziewaną decyzję
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.09.2023 16:07

Panna młoda została porzucona w dniu ślubu. Ojciec pana młodego podjął niespodziewaną decyzję

panna młoda
(zdj. ilustracyjne) Unsplash.com/Hailey wright

Ślub miał być dla panny młodej pięknym dniem, ale rodzina pana musiała przekazać zaskakującą wiadomość. Mężczyzna, który miał niedługo stać się mężem, zapadł się pod ziemię. Nikt nie wiedział, gdzie jest młody Indonezyjczyk. Ojciec mężczyzny podjął niespodziewaną decyzję. Wstał i stanął na ślubnym kobiercu.

Panna młoda została porzucona w dniu ślubu

Ślub zaplanowany na 29 sierpnia 2023 r. nie przebiegł zgodnie z planem. Panna młoda usłyszała słowa, które były praktycznie jednoznaczne z odwołaniem ceremonii i całego wesela.

Wszystko działo się w Indonezji, a o nieodpowiedzialnym zachowaniu pana młodego o imieniu Asra opowiedział brat porzuconej przed ołtarzem dziewczyny. Panna młoda posługująca się inicjałami S.A. usłyszała, że jej ukochanego nigdzie nie ma. Przyszły mąż uciekł w dniu ślubu.

"Wiadomości" TVP chciały oszukać widzów? Wydało się, kim jest "przypadkowa" osoba

Niedoszły teść ogłosił niespodziewaną decyzję

- Goście już przybyli na wesele. Następnie rodzina mężczyzny poinformowała nas, że ich syn zaginął i nie można go odnaleźć - powiedział Wisto Ahmad, brat S.A. W dniu ślubu panna młoda z wioski Jikotamo usłyszała, że z małżeństwa nic nie będzie.

Upokorzona panna młoda mogła zostać nie tylko ośmieszona, ale również borykać się z długami. Wszystko przez to, że rodzina S.A. wydała na organizację wesela około 25 milionów rupii (około 7 tys. zł).

Niespodziewanie głos zabrał ojciec pana młodego. Mężczyzna oświadczył, że weźmie odpowiedzialność za słowo dane przez syna i stwierdził, że… to on poślubi pannę młodą.

Nagranie ze ślubu pojawiło się w sieci

Mężczyzna zamiast teściem został mężem kobiety. Syn, który uciekł sprzed ołtarza, od dłuższego czasu był w związku z niedoszłą żoną. Brat panny młodej oświadczył, że widział nawet, jak Asra wkrada się do pokoju jego siostry.

W sieci można znaleźć krótkie nagranie z nietypowego ślubu. Widać na nim mężczyznę, który miał być teściem, a stał się mężem. Znajduje się on tuż obok mężczyzny mającego na sobie songkok, czyli nakrycie głowy charakterystyczne dla tradycyjnego indonezyjskiego stroju.

Źródło: wp.pl

Tagi: ślub