Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler to ikona polskiej gastronomii. Od wielu lat prowadzi w TVN hitowy program "Kuchenne rewolucje". Była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym wybrankiem był niemiecki dziennikarz Volkhart Muller, który zmarł na nowotwór. Drugim mężem był restaurator Piotr Gessler, jednak para rozwiodła się. Z pierwszego małżeństwa Gessler ma syna Tadeusza, z drugiego zaś córkę Larę.

pączki Magdalena Gessler
12.01.2024 11:46 Wyjątkowo drogi Tłusty Czwartek. U córki Gessler zostawisz prawdziwy majątek

Przed nami słodkie szaleństwo. 8 lutego Polacy znów tłumnie ustawią się w kolejkach do cukierni, by, zgodnie z tradycją, zakupić pączki i faworki. I choć tym z pewnością nie będzie brakować cukru pudru czy lukru, satysfakcja będzie raczej gorzka. Piekarze biją na alarm, że mimo tarczy osłonowej, i tak muszą podnieść ceny smakołyków. Z pustą kieszenią z pewnością wyjdziemy np. z lokalu córki Magdy Gessler. Lara liczy sobie za pączka tyle, co za kilogram mięsa.

Michel Moran
16.02.2023 20:44 Juror "MasterChefa" dostał pączki do oceny. Zaskakujący wynik fachowego podniebienia

Michel Moran jest znanym restauratorem i jednym z jurorów uwielbianego przez widzów programu "Masterchef". Znany ze swojej zabawnej maniery, ale i ogromnego talentu kulinarnego, Francuz postanowił odpowiedzieć na odwieczne pytanie: Czy droższy pączek jest lepszy?

Lara Gessler
04.06.2022 17:19 Lara Gessler przerwała milczenie, powiedziała, co działo się w jej rodzinnym domu. "Zostaliśmy sami"

Lara Gessler udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, jaką matką i babcią jest Magda Gessler. Córka gwiazdy TVN przyznała, że nie miała łatwego dzieciństwa, bo jej rodzicielka jest "zachłyśnięta życiem". Mogła więc liczyć głównie na ojca.Lara Gessler - mimo że również specjalizuje się w kulinariach - zyskała popularność głównie dzięki sławnej matce. Celebrytka święci tryumfy na Instagramie, a rzesze fanów obserwują, jak wyglądają jej zmagania z rodzicielstwem.