Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Gdynia

Gdynia

straż pożarna
09.04.2024 21:01 Dramatyczna akcja ratunkowa. 2-latek wpadł do studzienki kanalizacyjnej

Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorek, 9 kwietnia, w Gdyni. 2-letnie dziecko wpadło do studzienki kanalizacyjnej. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby. - Nie mogliśmy go wydobyć, musieliśmy kopać - informował oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni kpt. Paweł Przybyłowicz. 

policjant, nastolatka
29.03.2024 20:28 14-letnia Weronika wyszła do szkoły i zaginęła. Policja opublikował apel

Policja z Gdyni poszukuje 14-letniej Weroniki Prangi. Nastolatka wyszła w środę (27.03) do szkoły, ale do dziś nie wróciła do domu. Śledczy podkreślają, że każda wiadomość może okazać się kluczowa w procesie poszukiwania dziewczynki.

radiowóz, policja
18.03.2024 13:52 Zwłoki noworodka w śmietniku w Gdyni. Matka miała włożyć ciało do reklamówki

Ciało noworodka znalezione zostało w śmietniku w Gdyni. Miejsce ukrycia zwłoki wskazała 24-letnia kobieta, która urodziła dziecko. Sprawa wyszła na jaw, gdyż młoda matka trafiła w sobotę (16.03) do szpitala i lekarze zauważyli, że niedawno rodziła.

Grzegorz Borys
12.03.2024 19:35 Zwrot ws. Grzegorza Borysa. Wdowa po żołnierzu dostała ultimatum

Żona Grzegorza Borysa postawiona została przed trudnym zadaniem. Sprawa dotyczy mieszkania w Gdyni, gdzie doszło do zbrodni na 6-letnim Olku. Z domu rodziny zniknęły wszystkie rzeczy.

policja, Grzegorz Borys
01.02.2024 14:15 Problemy żony Grzegorza Borysa. Termin ultimatum mija lada dzień

Zaskakujące wiadomości na temat sytuacji rodziny Grzegorza Borysa. Wdowa po żołnierzu, który zamordował 6-letniego syna, otrzymała ultimatum od Agencji Mienia Wojskowego. Kobiecie zostało niewiele czasu na to, by dopełnić postawionego przed nią wymogu.

policja radiowóz
05.01.2024 21:13 Groźne sceny na jednej z polskich tras. 22-letni kierowca otworzył okno auta i zaczął strzelać

Strzelanina w Gdyni. Strzały padły na drodze między wiaduktem Estakady Kwiatkowskiego a ulicą Morską. Policja poinformowała, iż za spust pociągnął 22-letni kierowca samochodu, a jego celem był inny pojazd. Powodów jego działania zdumiewa.

Grzegorz Borys grób znicze
17.12.2023 16:04 Poszli na grób Grzegorza Borysa. Zaskakujący widok miesiąc po pogrzebie

Widok grobu Grzegorza Borysa miesiąc po pogrzebie zaskakuje. 44-letni wojskowy podejrzewany o zabójstwo własnego syna został pochowany 16 listopada w Gdyni. Wiele osób może być zdziwionych tym, jak wygląda mogiła. Wbrew pozorom nie została opuszczona.

Grzegorz Borys policja woda
01.12.2023 22:56 Tajemnica śmierci Grzegorza Borysa. Cały czas brakuje kluczowych informacji

Śmierć Grzegorza Borysa nadal pozostaje wielką tajemnicą. Okoliczności zgonu 44-letniego żołnierza nie zostały wyjaśnione. Brakuje nie tylko kluczowych informacji na temat stanu, w jakim znajdował się w chwili śmierci zabójca 6-letniego syna. Co stało się z bronią, której Grzegorz Borys miał użyć do samobójstwa?

parkomat samochody ulica
27.11.2023 19:36 Mandat za 6 sekund parkowania. Mieszkaniec Gdyni nie mógł uwierzyć

Zaparkował w Gdyni i opłacił płatny parking, jednak mimo to i tak został ukarany. Oburzony mężczyzna nie miał zamiaru przelewać pieniędzy wskazanych w mandacie. Kara została wlepiona, bo samochód stał w strefie o… 6 sekund za długo.

grób Grzegorz Borys
22.11.2023 18:59 Tak wygląda grób syna Grzegorza Borysa. Poruszający widok

Grób Olusia zamordowanego przez Grzegorza Borysa porusza do głębi. Rodzina prosiła, by nie ujawniać miejsca, gdzie spoczywa 6-latek zamordowany przez ojca. Niemniej dziennikarze dotarli na mogiłę dziecka. Uwagę przyciąga nie tylko pluszowy miś, który z uśmiechem strzeże grobu chłopczyka.

policja
07.11.2023 13:25 Nie żyje Grzegorz Borys. Mieszkańców nadal zastanawia tajemnicza rzecz na osiedlu

Poszukiwania Grzegorza Borysa, podejrzanego o zabicie swojego 6-letniego syna, dobiegły końca, a zwłoki 44-latka wyłowiono ze zbiornika wodnego na mokradłach w okolicy rozlewiska Lepusz. Wstrząsająca sprawa wciąż nie daje jednak spokoju okolicznym mieszkańcom. Pojawiły się głosy, że w dniu zabójstwa chłopca na terenie osiedla sąsiedzi rodziny dostrzegli tajemniczy pojazd. Wielu zastanawia się, czy ma to związek ze sprawą?

Grzegorz Borys
06.11.2023 21:02 Lokalny portal opublikował zdjęcia zwłok Grzegorza Borysa. W sieci zawrzało, internauci oburzeni

Grzegorz Borys został odnaleziony martwy w poniedziałek 6 listopada nad ranem. Służby wyłowiły ciało 44-latka ze zbiornika wodnego Lepusz, znajdującego się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W sieci pojawiły się drastyczne i nieocenzurowane zdjęcia zwłok mężczyzny, które opublikował trójmiejski portal. Internauci nie kryli oburzenia.

Grzegorz Borys
06.11.2023 20:09 Odnaleziono ciało Grzegorza Borysa. Mieszkańcy zabrali głos. "Odczuwałem lęk"

W poniedziałek 6 listopada Polskę obiegła informacja o odnalezieniu ciała poszukiwanego od 20 października Grzegorza Borysa. Mężczyzna podejrzewany był o zabójstwo swojego 6-letniego syna. Mieszkańcy dzielnicy Fikakowo w Gdyni przyznają w rozmowie z PAP, że w końcu odetchnęli z ulgą.

Grzegorz Borys
06.11.2023 17:49 Grzegorz Borys nie żyje. To ona zidentyfikowała ciało, ujawniono kulisy

Prokuratura w Gdańsku poinformowała w poniedziałek 6 listopada, że zwłoki mężczyzny wyłowione przez płetwonurków ze zbiornika wodnego Lepusz niedaleko Źródła Marii w Gdyni należą do poszukiwanego od 20 października Grzegorza Borysa. "Fakt" ujawnił - powołując się na anonimowego informatora - kto uczestniczył w identyfikacji zwłok.

Grzegorz Borys policjanci las
06.11.2023 12:52 Policja ujawniła szczegóły znalezienia zwłok Grzegorza Borysa. Dostęp do ciała był utrudniony

W sprawie znalezienia zwłok niedaleko domu Grzegorza Borysa głos zabrała policja. Komisarz Karina Kamińska potwierdza, że znaleziono zwłoki, ale konieczne jest przeprowadzenie konkretnych badań. Policjantka ujawniła, dlaczego śledczy wrócili na teren, gdzie ujawniono ciało 44-letniego żołnierza. Wiadomo również, gdzie dokładnie się znajdowało.

Grzegorz Boys policjanci
06.11.2023 12:05 Zwłoki Grzegorza Borysa znalezione w Gdyni? Prokuratura zabrała głos. To pierwsze informacje dotyczące kulis sprawy

Nieoficjalne wiadomości na temat zakończenia poszukiwań Grzegorza Borysa pojawiły się w poniedziałek 6 listopada. Prokuratura w Gdańsku zabrała głos. Pojawiły się pierwsze informacje dotyczące kulis znalezienia zwłok. Czy to na pewno poszukiwany 44-latek?

Grzegorz Borys
06.11.2023 11:19 Nieoficjalne: to koniec poszukiwań Grzegorza Borysa. Znaleziono ciało 44-latka

Nieoficjalne: znaleziono ciało Grzegorza Borysa. Do informacji na temat przełomu w poszukiwaniach 44-latka dotarła Gazeta Wyborcza.

Grzegorz Borys strażacy policja
06.11.2023 10:36 Grzegorz Borys nadal nieuchwytny. Ekspert wskazuje, kto powinien zacząć go szukać

Poszukiwania Grzegorza Borysa trwają. Ceniony ekspert, biorący udział w głośnych sprawach zaginięć, zabrał głos na temat tego, jak wygląda praca na terenie lasu Trójmiejskiego Pąku Krajobrazowego. Maciej Rokus mówi wprost, że gdyby on był osobą decyzyjną, to do akcji zaangażowałby konkretną grupę specjalistów. Wyjaśnił dlaczego.

Krzysztof Rutkowski Grzegorz Borys
05.11.2023 12:11 Krzysztof Rutkowski miał wejść do lasu i szukać Grzegorza Borysa. Teraz gęsto się tłumaczy

Krzysztof Rutkowski po raz kolejny zabiera głos w sprawie poszukiwań Grzegorza Borysa. Niedawno właściciel biura detektywistycznego informował, że jest na tropie 44-latka, który miał robić zakupy w lokalnym sklepie. Później padła deklaracja dotycząca nieudolności policji i wejścia do lasu, gdzie prowadzona jest akcja. Krzysztof Rutkowski wyjaśnia, co miał na myśli.

Grzegorz Borys policjanci
04.11.2023 10:15 Sąsiedzi Grzegorza Borysa zabrali głos, padły gorzkie słowa o policji. "Nie kupuję tego"

Sąsiedzi Grzegorza Borysa zabrali głos w sprawie poszukiwań 44-latka, który do niedawna mieszkał na ich osiedlu. Mieszkańcy Gdyni nie mają dobrego zdania na temat akcji prowadzonej przez służby. - Mam wrażenie, że policja i żandarmeria nie doceniły Borysa - stwierdziła pani Anna.

Grzegorz Borys policja
02.11.2023 16:16 Poszukiwania Grzegorza Borysa zostaną przerwane po śmierci płetwonurka? Policja zabrała głos

Trwają poszukiwania Grzegorza Borysa. Pomorska Policja po raz kolejny zabrała głos w sprawie trwającej na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Komisarz Karina Kamińska odniosła się do tragicznej śmierci strażaka płetwonurka. Wiadomo, co dalej z działaniami poszukiwawczymi na terenie Gdyni i okolic.

helikopter
01.11.2023 16:20 Wypadek podczas poszukiwań Grzegorza Borysa. Lądował śmigłowiec LPR

Mieszkańcy Gdyni informują, że w rejonie Fikakowa trwa intensywna akcja służb. Podczas trwającej od niemal dwóch tygodni obławy na Grzegorza Borysa doszło do wypadku. Na miejscu miało pojawić się pogotowie ratunkowe oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Grzegorz Borys
31.10.2023 22:15 Zabójstwo 6-latka w Gdyni. Zaskakujące, co wojsko zrobiło z mamą i rodzeństwem chłopca

Grzegorz Borys to obecnie jedna z najbardziej poszukiwanych osób w Polsce. Obława za mężczyzną podejrzanym o zamordowanie swojego 6-letniego syna trwa od 12 dni. 44-latek wciąż pozostaje nieuchwytny. Według nieoficjalnych informacji, w niebezpieczeństwie może być mama 6-letniego Olka.

Grzegorz Borys policja pies
30.10.2023 15:21 Grzegorz Borys miał dopuścić się okrucieństwa wobec psa. Ciało jamnika znaleziono w mieszkaniu

Nowe szczegóły na temat tego, co stało się w mieszaniu Grzegorza Borysa, mrożą krew w żyłach. Mowa o tym, co poszukiwany czerwoną notą Interpolu 44-latek zrobił psu. Zwłoki jamnika znajdowały się nieopodal ciała zamordowanego 6-letniego dziecka. Ostrzegamy, że informacje te są drastyczne i przeznaczone jedynie dla pełnoletnich czytelników.

Grzegorz Borys policjanci
30.10.2023 13:39 Interpol ściga Grzegorza Borysa. Za 44-latkiem wydano "czerwoną notę", co to oznacza?

Ważna decyzja dotycząca poszukiwań Grzegorza Borysa. 44-latek jest od tej pory ściany “czerwoną notą” Interpolu. Międzynarodowy list gończy pojawił się na oficjalnej stornie organizacji. Uwagę zwraca zdjęcie.

policjanci Grzegorz Borys
30.10.2023 09:25 W poniedziałek specjalny SMS trafił do konkretnych osób. Chodzi o Grzegorza Borysa

Grzegorz Borys nadal ukrywa się przed policją. Osoby z Gdyni i okolic otrzymały w poniedziałek 30 października kolejną wiadomość SMS. Przekaz ze strony służb prowadzących poszukiwania jest prosty. Apel nie jest przypadkowy.

policja radiowóz
30.10.2023 08:17 Zwłoki noworodka owinięte były folią i porzucone na balkonie. Są zarzuty dla rodziców

Nowe informacje w sprawie ciała noworodka znalezionego na balkonie w Gdyni. Prokuratura podjęła kluczową decyzję wobec zatrzymanych rodziców dziecka. W sobotę 28 października przeprowadzono sekcję zwłok, mogła ona zaważyć na najnowszym ruchu śledczych.

Krzysztof Rutkowski Grzegorz Borys
28.10.2023 21:36 Krzysztof Rutkowski depcze po piętach Grzegorzowi Borysowi? "Mieliśmy stuprocentową informację"

Krzysztof Rutkowski z impetem dołączył do poszukiwań Grzegorza Borysa. Detektywi celebryty przekazują kolejne informacje, a jedna z nich z domysłu zamieniła się w pewność, mimo iż zabrakło dowodów. Chodzi o wizytę poszukiwanego 44-latka w sklepie.