Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Prezenty na komunię ze sklepu o. Rydzyka. Ceny robią wrażenie
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 17.04.2024 16:36

Prezenty na komunię ze sklepu o. Rydzyka. Ceny robią wrażenie

tadeusz rydzyk
Fot. East News/AGENCJA SE/PAWEL SKRABA

W niektórych domach trwają pieczołowite przygotowania do tegorocznej komunii. Wielu rodziców już zakupiło dla swoich pociech albę, bądź zarezerwowało lokal na świętowanie w gronie najbliższych. Częstym problemem gości tej uroczystości jest wybranie prezentu dla dziecka. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą różnorakie sklepy parafialne czy markety, w tym ten należący do fundacji ojca Rydzyka. Co można w nim znaleźć i w jakich cenach?

Fundacja o. Tadeusza Rydzyka ma sklep

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z istnienia sklepu zarządzanego przez znanego redemptorystę. Księgarnia Katolicka Fundacji Lux Veritatis mieści się w Toruniu, przy ul Starotoruńskiej. Zarówno w przypadku zakupów stacjonarnych, jak i internetowych, sklep fundacji o. Tadeusza Rydzyka oferuje m.in. książki o tematyce katolickiej, pamiątki, gry dla dzieci, dewocjonalia, a nawet produkty lecznicze czy kosmetyki.

300 zł co miesiąc dożywotniego dodatku. Tylko dla tych emerytów

Wyprawka na komunię w sklepie o. Rydzyka

W związku z nadchodzącym sezonem komunijnym, księgarnia fundacji o. Rydzyka przygotowała ofertę przedmiotów przeznaczonych dla dziecka, idącego do Pierwszej Komunii Świętej. Zarówno na stronie internetowej, jak i w sklepie stacjonarnym, odnaleźć możemy zaproszenia na tę uroczystość. Ich cena zaczyna się od 1 zł za sztukę. Nieco więcej zapłacimy za magnesy pamiątkowe – 9 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Nagrali uczniów na pielgrzymce przed maturą. Niewiarygodne, co zrobili z wodą święconą

Ceny za pamiątki w sklepie o. Rydzyka

Jak zauważają dziennikarze o2, w przypadku pozostałych artykułów pierwszokomunijnych nie jest już tak tanio. Niewielkich rozmiarów Biblia dostępna w sklepie stacjonarnym kosztuje 25 zł, a cena za jej prezentowe wydanie wynosi już 149 zł. Podobnie wysokie ceny obowiązują w przypadku pamiątek Pierwszej Komunii Świętej, za które trzeba zapłacić 119 zł za sztukę. W sklepie fundacji o. Rydzyka można znaleźć także Biblię w wersji komiksowej. Zainteresowani muszą przygotować się jednak na wydanie 149 zł.

 

Źródło: o2.pl