Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Policja z całej Polski szuka tego mężczyzny. Oburzające, czego miał się dopuścić
Piotr Dutka
Piotr Dutka 26.03.2024 09:10

Policja z całej Polski szuka tego mężczyzny. Oburzające, czego miał się dopuścić

mężczyzna
Fot. zrzut ekranu: KMP w Poznaniu

Funkcjonariusze policji z Poznania opublikowali za pomocą mediów społecznościowych zapis z kamery monitoringu, przedstawiający wizerunek młodego mężczyzny. Przekazano, że miał on zaczepić 11-letnią dziewczynkę i zmuszać ją do uwłaczających rzeczy. Na szczęście zdołała ona uciec. Mundurowi proszą o pomoc w zidentyfikowaniu podejrzanego, publikując w sieci krótkie nagranie. 

Policja z Poznania szuka tego mężczyzny. Miał się dopuścić oburzającego czynu

Policja z Poznania poszukuje pewnego młodego mężczyzny, który jest podejrzewany o niezwykle oburzający czyn. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowali zapis wideo z kamery monitoringu zainstalowanej na jednym z osiedli. Widać na nim młodego mężczyznę, ubranego na czarno. 

Mundurowi z KPP Jeżyce informują, że do haniebnego zdarzenia z jego udziałem, miało dojść w miniony czwartek 21 marca tuż przy skrzyżowaniu ulic Długosza i Szamarzewskiego w Poznaniu. To właśnie tam miał zaczepić 11-letnią dziewczynkę.

Babcia nie była w stanie się ruszać. Oburzające, czego dopuściła się jej wnuczka

Policja opublikowała nagranie z kamery monitoringu

Jak można się domyślać, wpisy w mediach społecznościowych bardzo szybko obiegły całą Polskę. Policjanci z Poznania proszą wszystkie osoby, które rozpoznają podejrzanego, do bezpośredniego kontaktu z Komendą Miejską Policji

Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem, prosimy o kontakt z policjantami - zaapelowała Marta Mróz, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Mężczyzna widoczny na zdjęciach oraz nagraniu, może mieć bezpośredni związek z zaczepieniem 11-letniej dziewczynki. Wiadomo, że ta, wystraszyła się i uciekła. W przypadku rozpoznania człowieka ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami z Jeżyc pod numerem 47 771 22 11.

 

Ohydny atak na 11-latkę w Poznaniu

Do szczegółów tego zdarzenia dotarli dziennikarze lokalnego serwisu “Epoznan.pl”. Jeden z czytelników portalu poinformował redakcję o rzekomych szczegółach bulwersującego zajścia. 

Z tego, co wiadomo, sprawca miał próbować ściągnąć jej spodnie. Rzecz się działa przy ulicy Długosza, w podwórku. Szkoła już zawiadamiała rodziców. Z tego, co mi wiadomo, trwają intensywne czynności poszukiwania sprawcy - przekazał czytelnik w rozmowie z “Epoznan.pl”.