Goniec.pl

en.kremlin.ru

Oficer FSB: Lekarze przekazali Putinowi porażającą prawdę. Zostało mu niewiele czasu

29 Maja 2022

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Nowe doniesienia na temat stanu zdrowia Władimira Putina. Brytyjski "Daily Mirror" dotarł do źródeł w rosyjskim wywiadzie, które potwierdzają, że z dyktatorem nie jest dobrze. Według jednego z oficerów FSB prezydent Rosji dosłownie stoi nad grobem, a jego dni są już dawno policzone.

Zdrowie Władimira Putina to temat rzeka. Zwłaszcza po wybuchu wojny rosyjsko-ukraińskiej pod koniec lutego br. stan przywódcy jest na ustach dosłownie wszystkich. Wiele osób zastanawia się nawet, czy jest on zdolny dalej sprawować swój urząd, co tylko generuje pogłoski o jego potencjalnych następcach .

Polityk podejrzewany był już o różne przypadłości, m.in. te natury psychicznej. Po ostatnim spotkaniu z jednym z rosyjskich ministrów, na którym kurczowo trzymał się blatu biurka, sugerowano, że cierpi on na Parkinsona, najpopularniejsze są jednak doniesienia o rzekomym nowotworze. Czy jest w nich ziarno prawdy?

Oficer FSB: Putinowi zostały 2-3 lata życia

Brytyjski "Daily Mirror" potwierdza najpopularniejszą hipotezę o stanie zdrowia przywódcy Rosji i podaje, że choruje on na ciężką odmianę raka. Informacje te pochodzą z nie byle jakiego źródła, gdyż informatorem dziennika ma być oficer FSB.

Brutalna diagnoza to nie jedyna smutna prawda, z jaką musi zmierzyć się Putin. Wkrótce może okazać się, że przewrót pałacowy na Kremlu nie będzie potrzebny, bo dyktator miał usłyszeć od lekarzy, że zostały mu zaledwie 2-3 lata życia.

Rosyjski agent twierdzi również, że prezydent ma poważne kłopoty ze wzrokiem, a także niekontrolowanym drżeniem kończyn.

- Mówi się, że cierpi na bóle głowy i kiedy pojawia się w telewizji, potrzebuje kartek z wielkimi literami, aby przeczytać, co ma do powiedzenia. Są tak duże, że każda strona może pomieścić tylko kilka zdań - miał zdradzić.

Spekulacje na temat zdrowia rosyjskiego prezydenta

To, że coś niepokojącego dzieje się z Władimirem Putinem jest coraz bardziej dostrzegalne. W ubiegłym tygodniu, podczas rozmów z Alaksandrem Łukaszenką w Soczi wyraźnie było widać, jak w niezręczny sposób próbuje usiąść na krześle. Kilka dni wcześniej media donosiły zaś o tajnej operacji , jaką miał przejść rosyjski przywódca. Aby zataić prawdę o zabiegu, rosyjskie władze przygotowały nawet zapasowe nagrania, które można by było wyemitować podczas rekonwalescencji polityka. Również strona ukraińska jest żywo zainteresowana losem polityka. Tamtejszy szef wywiadu uważa, że ma informacje jakoby Putin cierpiał na kilka chorób, w tym właśnie wspomniany nowotwór . Kyryło Budanow twierdzi jednak, że przed dyktatorem jeszcze co najmniej kilka lat życia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: WP, Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Popłoch na Kremlu. Rosjanie nie spodziewali się ataku na własne terytorium
Czytaj więcej >

Wiadomości

Rozpędzone BMW huknęło w rowerzystę, mężczyzna aż wyleciał w powietrze. Porażające nagranie trafiło do sieci
Czytaj więcej >

Wiadomości

Prezydent i premier chcą unijnej komisji ds. rosyjskich wpływów. "Nie ma się czego bać"
Czytaj więcej >

Wiadomości

Abp Wiktor Skworc prosi wiernych o wybaczenie. W przeszłości tuszował pedofilię
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Kamiński ogłosił nowe sankcje na Białoruś. To odpowiedź na wyrok ws. Poczobuta
Czytaj więcej >

Wiadomości

Pożar autokaru na autostradzie A4. Nastolatkowie jechali na wycieczkę, pojazd spłonął doszczętnie
Czytaj więcej >
Ada Rymaszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]