Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finał Wośp

Finał Wośp

Jerzy Owsiak
27.03.2024 12:31 Wielki sukces WOŚP. Padł nowy rekord, Owsiak zdradził, ile pieniędzy zebrano

Wiemy już oficjalnie, ile pieniędzy zebrano na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas trwania 32. Finału. Wszelkie aukcje i licytacje zostały podliczone, a Jerzy Owsiak poinformował w środę 27 marca o finalnej kwocie. Padł nowy rekord WOŚP. 

jurek oswiak wośp mikrofon
29.02.2024 21:28 Pokazała, co w szpitalu robią ze sprzętem od WOŚP. Owsiak odpowiada

Pani Beata nie kryła swojego oburzenia po tym, co zobaczyła podczas wizyty w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy. Kobieta towarzyszyła tam swojej córce. Podczas pobytu zwróciła uwagę na fotele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miały one służyć rodzicom pacjentów, natomiast według niej były wykorzystywane przez personel medyczny. Na sytuacje odpowiedział szpital, a także Jurek Owsiak.

ksiądz duchowny kazanie
06.02.2024 16:02 Ksiądz zaprosił do siebie dzieci z serduszkami WOŚP. Zrobił jedną rzecz

Zaskakujące zachowanie księdza z Wrocławia. W jednej z podstawówek wezwał do siebie uczniów z serduszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To, co im przekazał, z pewnością zaskoczy wielu. Duchowny ujawnił, jaki stosunek do Jurka Owsiaka mają biskupi.

yotuber budda przebranie
31.01.2024 08:23 Wrzucił do puszki WOŚP 100 tysięcy złotych. Ustawka?

O kolejnej darowiźnie youtubera mówi cała Polska. W niedzielę 28 stycznia podczas finału WOŚP Budda, w przebraniu starszego pana, wrzucił do puszki 100 tysięcy złotych. Po zidentyfikowaniu darczyńcy fundacja Jurka Owsiaka skomentowała gest na platformie społecznościowej X. Internauci zalali post komentarzami. Niektóre teorie zadziwiają.

budda youtuber
30.01.2024 15:55 Jak zarabia Budda? To on przekazał 100 tys. zł na WOŚP. Wcześniej też rozdawał duże sumy

Budda pozostaje od kilku miesięcy najbardziej cenionym Youtuberem ze względu na swoją szczodrość. Bierze udział w akcjach charytatywnych i loteriach. Jak zapewnia, chce dać młodym ludziom to, czego nigdy nie dostał. Wielu zastanawia się, jak może sobie pozwolić m.in. na organizowanie licytacji z luksusowymi autami. Wyliczenia jego zarobków mogą zwalić z nóg.

Teleexpress, Aleksandra Kostrzewska, Maciej Orłoś
29.01.2024 18:38 Aleksandra Kostrzewska pochwaliła się sukcesem "Teleexpressu". Takich wieści nie było od lat

W poniedziałek (29.01) widzowie TVP otrzymali od Aleksandry Kostrzewskiej specjalną wiadomość. Cała redakcja “Teleexpressu” świętuje wielki sukces, o którym nie mogli mówić od lat. W całej sprawie kluczowy jest Maciej Orłoś, niemniej powody do świętowania ma więcej osób. Wszystko przez jedną z aukcji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

policja fajerwerki
29.01.2024 12:58 Policja reaguje po 32. finale WOŚP. Będą przesłuchania świadków

Są konsekwencje szokującego zdarzenia podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rumi (woj. pomorskie). Po tym, jak do sieci wyciekło porażające nagranie, pokazujące eksplozję sztucznych ogni w zamkniętym obiekcie, sprawą zainteresowała się policja. Na miejscu wciąż pracują mundurowi, którzy zabezpieczają ślady. Niewykluczone, że osoba odpowiedzialna za incydent usłyszy zarzuty obarczone surową karą więzienia.

TVP
29.01.2024 12:43 Zdjęli ją z anteny za serduszko WOŚP. Teraz wróciła na wizję, widzowie zachwyceni

Ogromną niespodzianką rozpoczął się dla niektórych widzów TVP 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po kilku latach nieobecności na antenę wróciła bowiem lubiana pogodynka, która z dnia na dzień zniknęła z wizji. Patrycja Kasperczak, bo o niej mowa, została zwolniona za to, że przed kamerą pokazała się z serduszkiem WOŚP. W niedzielę, gdy ponownie zagościła na ekranach telewizorów, także miała przyklejone serduszko. Bardziej wymownie chyba się nie dało.

piotr kraśko jurek owsiak wośp tvn
29.01.2024 10:31 Piotr Kraśko zaskoczył w "Faktach" TVN. Widzowie od razu zwrócili uwagę

Trwa 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stacja TVN i TVN24 od lat relacjonują dokonania fundacji. Widzowie dzisiejszego wydania „Faktów” mogli być więc zaskoczeni, kiedy zobaczyli Piotra Kraśkę. Od razu zwrócili uwagę na jego marynarkę.

WOŚP
29.01.2024 09:28 Chwile grozy podczas finału WOŚP. Ludzie zaczęli uciekać w popłochu

Chwile grozy podczas kulminacyjnego momentu 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rumi (woj. pomorskie). Przed ustawioną w hali sportowej sceną odpalone zostały fajerwerki. Zgromadzeni w obiekcie ludzie nie kryli przerażenia, przez co zapanował ogromny chaos. Do sieci wyciekło nagranie tego szokującego incydentu.

WOŚP
29.01.2024 08:09 32. finał WOŚP. Licznik zbiórki się nie zatrzymuje. Padł absolutny rekord

W niedzielę (28 stycznia) odbył się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zagrano pod hasłem “Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Zbiórka prowadzona była przez cały dzień przez tysiące wolontariuszy i nadal trwa w sieci. Wiemy, ile pieniędzy udało się zebrać dotychczas. Kwota jest imponująca.

radiowóz scena ludzie
28.01.2024 21:51 Bezpieczeństwo podczas 32. finału WOŚP. Jest komunikat policji

Trwa 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po godzinie 21:00 ogłoszono, że na koncie fundacji znalazło się już ponad 121 milionów złotych. W związku ze zmianą władzy do udziału w akcji powróciły tak m.in. służby mundurowe. Polska Policja wydała specjalny komunikat w związku z finałem.

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak WOŚP
28.01.2024 21:47 Lidia Niedźwiedzka-Owsiak w mocnych słowach o rządach PiS. "Wracamy do normalności"

Trwa 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godzinie 20 ogłoszono, że na koncie fundacji znalazło się już 100 milionów złotych. Gościem „Faktów po Faktach” w TVN24 była Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, dyrektor medyczna fundacji, a prywatnie żona założyciela WOŚP. Nie szczędziła ona mocnych słów w stronę poprzedniej władzy. 

Jerzy Owsiak
28.01.2024 21:23 32. Finał WOŚP. Wielkie zaskoczenie, ujawniono kwotę zbiórki

WOŚP w niedzielę 28 stycznia zagrała już 32. raz. W 2024 roku celem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było zebranie funduszy na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Właśnie ogłoszono, ile pieniędzy Jerzy Owsiak i wspierający go Polacy zebrali w tym roku.

kościół wnętrze jurek owsiak
28.01.2024 20:36 Parafianie usłyszeli w kościele nietypową melodię. Organista zagrał hymn WOŚP

Takiego zakończenia dzisiejszej mszy z pewnością nie spodziewali się parafianie. Sprawcą „zamieszania” był organista, który w nietypowy sposób pożegnał osoby wychodzące z kościoła. Jak się okazuje, zrobił to w szczytnym celu. Tak postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jerzy Owsiak Andrzej Duda
28.01.2024 19:28 Jerzy Owsiak zakpił z Andrzeja Dudy? Wypalił to na scenie WOŚP

Jerzy Owsiak słynie nie tylko z wielkiego serca, ale także z niepowtarzalnego poczucia humoru, któremu dał wyraz podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze sceny WOŚP padły słowa, które mogą nie spodobać się Andrzejowi Dudzie. Nietrudno dostrzec w nich aluzję do ostatnich, mocno kontrowersyjnych decyzji prezydenta.

Jerzy Owsiak
28.01.2024 18:39 Anonimowy darczyńca wrzucił do puszki WOŚP 100 tys. zł. To youtuber Budda?

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w najlepsze. Kilka godzin temu media obiegła informacja o anonimowym darczyńcy, który wrzucił do puszki wolontariuszki kwestującej na krakowskim rynku niebagatelne 100 tys. złotych. Okazuje się, że tajemniczym dobroczyńcą może być znany twórca internetowy.

Lidia Niedźwiecka-Owsiak Jerzy Owsiak
28.01.2024 18:23 Przykre wyznanie żony Owsiaka przed finałem WOŚP. "Możemy spodziewać się różnych kontroli"

WOŚP każdego roku, od ponad trzech dekad, jednoczy Polaków w misji niesienia pomocy. Według szacunków z 2020 roku, co piąty sprzęt w polskich szpitalach oznaczony jest czerwoną naklejką. Mimo to nie brakuje kontrowersji i spekulacji na temat funkcjonowania fundacji Jerzego Owsiaka. Żona społecznika zdradziła kulisy działań WOŚP.

maciej orłoś dziennikarz tv studio
28.01.2024 18:12 Niecodzienny start "Teleexpressu". Maciej Orłoś powiedział wprost, wielu czekało na to od lat

W dzisiejszym wydaniu „Teleexpressu” nie zabrakło odwołania do Wielkiej Świątecznej Pomocy. Maciej Orłoś już we wczorajszym wydaniu nie szczędził mocnych słów względem podejścia poprzedniej władzy TVP do szczytnej inicjatywy, jednak dzisiaj dał swojemu wsparciu jeszcze większy wyraz. W programie wystąpił z charakterystycznym serduszkiem akcji oraz kilkoma ważnymi słowami.

Jerzy Owsiak
28.01.2024 17:46 Organizatorzy WOŚP nagle zwrócili się do Polaków. Wystosowali pilny apel

WOŚP w niedzielę 28 stycznia gra już po raz 32. Tradycyjnie, zwieńczeniem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma być zaplanowane na godz. 20 "Światełko do nieba". Niedługo przed rozpoczęciem celebracji, organizatorzy WOŚP wydali pilny apel skierowany do wszystkich Polaków. Każdy powinien znać jego treść.

ksiądz, screen puszka wośp
28.01.2024 17:42 Na mszy ksiądz nagle zwrócił się do wolontariuszy WOŚP. Niebywałe, co zrobił chwilę później

Ksiądz Kazimierz Klaban od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Również w tym roku proboszcz parafii polskokatolickiej Dobrego Pasterza w Elblągu podzielił się informacją o prowadzonej przez siebie akcji. Jak się okazuje, ma na to specjalny sposób. Zaznaczył, że wspiera akcję także z własnego portfela.

Jerzy Owsiak
28.01.2024 17:19 Zdjęcie "wolontariusza" WOŚP robi furorę. "Jemu całą wypłatę bym mogła oddać"

WOŚP w niedzielę 28 stycznia gra już po raz 32. Od rana na ulicach polskich miast kwestują wolontariusze z charakterystycznymi puszkami z logo fundacji Jerzego Owsiaka. Do godz. 17 na wirtualnym koncie WOŚP pojawiło się 67 126 821 zł, a zdjęcie jednego z wolontariuszy robi furorę wśród internautów.

jurek owsiak donald tusk dziecko
28.01.2024 17:18 Donald Tusk nie mógł odpuścić. Podzielił się wymownym nagraniem z wnuczką

Donald Tusk miał bardzo ważny przekaz do prezesa PiS, ale i nie tylko. Jeden film mówi więcej, niż tysiąc słów. Podkreślił, że zwłaszcza dzisiaj są ważniejsze sprawy. Na nagraniu pokazał, na czym zamierza się skupić, zamiast wchodzić w potyczkę słowną z Jarosławem Kaczyńskim i okazał swoje wsparcie dla 32. finału WOŚP.

Jerzy Owsiak
28.01.2024 16:44 32. Finał WOŚP. Kim są córki Jerzego Owsiaka? Żyją z dala od blasku fleszy

WOŚP nie mógłby istnieć bez Jerzego Owsiaka i jego żony Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak, którzy wspólnie rozpoczęli działalność ratującą życie milionów Polaków. Dla wielu wspierających WOŚP ich życie prywatne pozostaje jednak tajemnicą. Wiele osób nie miało pojęcia, że para doczekała się dwóch córek. Kobiety żyją z dala od blasku fleszy. Wiemy, czym się zajmują.

jurek owsiak wośp kartka kobieta
28.01.2024 16:20 Jeden z darczyńców wrzucił do puszki astronomiczną kwotę. Owsiak pokazał zdjęcie

To już 32. finał organizowanej przez Jurka Owsiaka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W czasie pierwszej konferencji Jurek Owsiak podzielił się niesamowitą informacją. Na koncie fundacji zanotowano już pierwszy rekord. W osiągnięciu tego sukcesu z pewnością pomógł jeden, wyjątkowy darczyńca.

Jerzy Owsiak
28.01.2024 15:56 Dramat przed finałem WOŚP. Złodzieje byli bezwzględni

WOŚP w 2024 roku gra już 32 raz. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaplanowano na niedzielę 28 stycznia. Już o poranku na ulicach pojawili się wolontariusze, którzy zbierają pieniądze do charakterystycznych puszek. Tak jak co roku, nie obyło się bez problemów, a media obiegły informacje o kradzieżach puszek.

jurek oswiak wośp mikrofon
28.01.2024 15:46 Jurek Owsiak nie mógł powstrzymać emocji na konferencji. "Oddajcie skarbonkę"

Trwa finał 32. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbyła się już pierwsza konferencja prasowa Jurka Owsiaka. W czasie swojego wystąpienia założyciel zbiórki podkreślił, że na ten moment wszystko przebiega bezpiecznie. Musiał jednak wspomnień o jednym, bardzo poważnym incydencie. Nie zabrakło także nawiązania do sprawy Kamińskiego i Wąsika.

Jurek Owsiak
28.01.2024 09:56 Niespodzianka podczas 32. finału WOŚP. Takiej sytuacji nie było od lat

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już dziś (28 stycznia). W inicjatywie, jak zawsze, udział weźmie wiele znanych postaci i mnóstwo anonimowych wolontariuszy, którzy zagrają na rzecz osób z chorobami płuc. W tym roku jednak nie obędzie się bez jednej bardzo miłej niespodzianki, związanej z uczestnictwem w akcji. Taka sytuacja przez ostatnie osiem lat była nie do wyobrażenia. 

  • 1
  • 2