Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Niecodzienna wpadka w TVP Info, wszystko poszło na żywo. Widzowie nie mieli tego usłyszeć
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 30.04.2023 09:11

Niecodzienna wpadka w TVP Info, wszystko poszło na żywo. Widzowie nie mieli tego usłyszeć

TVP Info Mateusz Morawiecki konferencja
screen TVP Info

Wpadka w TVP Info na długo pozostanie w pamięci widzów. Konferencja Mateusza Morawieckiego zaowocowała nieoczekiwanym komentarzem ze strony realizatorów. Tego nie miał usłyszeć praktycznie nikt. Dodatkowo TVN 24 nie przepuściło okazji do poszydzenia z konkurencji.

TVP Info zaliczyło wpadkę w czasie transmisji konferencji Mateusza Morawieckiego

Wpadka w TVP Info na pewno była powodem poważnej rozmowy z pracownikami, którzy odpowiedzialni byli za realizację transmisji jednej z ostatnich konferencji Mateusza Morawieckiego.

Telewizja na żywo nie wybacza błędów. Tym razem jednak wpadki nie zaliczyli dziennikarze, a osoby odpowiedzialne za część techniczną programu “Poranek Info”. Kiedy na ekranie pojawił się czerwony napis “pilne”, ktoś zapomniał przycisnąć kluczowego guzika. Widzowie mieli tego nie słyszeć.

TVP przerwało nagrywanie "Jeden z dziesięciu". Niepokojące wieści o Tadeuszu Sznuku

Wpadka w TVP Info, widzowie mieli tego nie usłyszeć

Widzowie TVP Info mieli nie wiedzieć o osobistej uwadze osoby pracującej po drugiej stronie kamery. Po poinformowaniu, że prezentowane obecnie wiadomości są ważne i pochodzą z ostatniej chwili, na ekranie pojawił się Mateusz Morawiecki.

Stojący w słonecznych okolicznościach przyrody Mateusz Morawiecki przyćmiony został jednak przez głos dobiegający z tak zwanego offu, czyli tła technicznego. Męski głos skradł show i na pewno zdziwił widzów czekających na wypowiedź premiera.

- Ulala! No co, po programie. Jaka piękna marynarka - powiedział pracownik TVP Info. Wpadka nie została zauważona tylko przez widzów. 

TVN 24 zadrwiło z wpadki TVP Info

Sześciosekundowe nagranie dokumentujące wpadkę TVP Info pojawiło się na kanale konkurencyjnego “Szkła kontaktowego” TVN 24. Dziennikarze postanowili zakpić z kolegów po fachu. 

- Chyba po raz pierwszy w historii musimy zgodzić się z TVP Info. Rzeczywiście piękna! - brzmi podpis pod nagraniem. - Nawet w oku cyklonu, czyli samej rządowej szczujni TVPiS, hejtujo naszego kochanego premiera. Toż to wilcy, nie ludzie… - zadrwił jeden z internautów, który skomentował nagranie ze wpadki TVP Info.

Tagi: TVP Info TVN24