Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje 25-latek. Z bmw zostały strzępy
Irmina Jach
Irmina Jach 12.06.2024 08:29

Nie żyje 25-latek. Z bmw zostały strzępy

samochód po wypadku
Fot. Facebook/Policja Krasnystaw

W miejscowości Żółkiew w województwie lubelskim doszło do tragicznego wypadku. 25-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Policja z Krasnystawu ku przestrodze opublikowała dramatyczne zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Tragiczny wypadek bmw

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 10 czerwca w miejscowości Żółkiew Kolonia w powiecie krasnostawskim. Służby otrzymały zgłoszenie o samochodzie marki bmw, który uderzył w drzewo. Na miejscu pojawili się strażacy, policjanci i zespół ratownictwa medycznego.

Kaczyńskiemu puściły nerwy. Nagrali, jak zachowywał się podczas miesięcznicy smoleńskiej

Kierowca stracił panowanie nad autem

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 25-letni kierowca bmw stracił panowanie nad pojazdem podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego. Młody mężczyzna zginął na skutek poniesionych podczas wypadku obrażeń.

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia w polskim zakładzie. Śmierć spotkała go podczas pracy

Dramatyczne zdjęcia z miejsca zdarzenia

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze ku przestrodze postanowili także opublikować zdjęcia zniszczonego samochodu w mediach.

Krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w miejscowości Żółkiew. Kierujący osobowym BMW 25-latek uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Podróżował sam — czytamy.