NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje 21-latek. Przed śmiercią popełnił tragiczny w skutkach błąd
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 24.09.2023 20:48

Nie żyje 21-latek. Przed śmiercią popełnił tragiczny w skutkach błąd

samochód wypadek
Policja Lubelska

Wypadek w miejscowości Ułęż (woj. lubelskie) zakończył się śmiercią młodego mężczyzny. 21-latek kierujący oplem popełnił jeden błąd, który ostatecznie kosztował go życie.

Śmiertelny wypadek: nie żyje zaledwie 21-letni kierowca

Kolejny śmiertelny wypadek z udziałem młodego mężczyzny. W niedzielę (24.09) w miejscowość Ułęż w powiecie ryckim doszło do zdarzenia z udziałem osobowego opla.

Jak dowiedziała się Polska Agencja Prasowa, wypadek rozegrał się tuż przed godziną 5 nad ranem. Za kierownica osobówki siedział 21-letni mężczyzna. - Jego ciało zostało odnalezione poza samochodem - poinformował nadkom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy KWP. Co się stało?

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

21-latek nagle zjechał z drogi, znaleziono go poza autem

21-letni mężczyzna z nieznanych jeszcze przyczyn nagle zjechał z drogi. Samochód, którym kierował, wbił się w drzewo rosnące nieopodal jezdni drogi powiatowej. Auto zostało zmiażdżone, dowodzą tego zdjęcia udostępnione przez Policję Lubelską (znajdziesz je na końcu artykułu).

Siła uderzenia była tak duża, iż 21-latek wyleciał przez przednią szybę opla. Kiedy ratownicy dotarli do poszkodowanego, byli bezradni i mogli jedynie stwierdzić zgon. Policja poinformowała, co było powodem tego, iż kierowca wystrzelił z auta po uderzeniu w drzewo.

Policja ujawnia wstępne ustalenia dotyczące wypadku

Jeden konkretny błąd kosztował 21-letniego mężczyznę życie. Policjanci obecni na miejscu zdarzenia zebrali dowody, które pozwoliły na wyciągnięcie konkretnego wniosku na temat śmierci kierowcy.

- 21-latek nie miał zapiętych pasów i po zderzeniu wypadł z auta przez szybę - przekazał nadkom. Andrzej Fijołek w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Źródło: pap, policja