Goniec.pl
nagranie ktoś śledził

Fot. YouTube taty kondratyeva

Miała wrażenie, że ktoś ją śledzi. Nagranie z monitoringu wszystko potwierdziło

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Jedna z użytkowniczek TikToka opublikowała w mediach szokujące nagranie. Dziewczyna przez pewien czas czuła, że ktoś ją obserwuje. Wreszcie postanowiła sprawdzić materiał zgromadzony przez monitoring, który znajduje się obok jej mieszkania. Ok

Nagranie, które udostępniła jedna z użytkowniczek TikToka, wywołało wielki niepokój wśród jej fanów. Sprawa okazała się na tyle poważna, że autorka zgłosiła zdarzenie policji oraz ochronie bloku, w którym mieszka. Niektórzy internauci zasugerowali nawet wyprowadzkę z mieszkania.

Opublikowane przez jedną z użytkowniczek TikToka nagranie to dowód tego, jak wiele obcy ludzie mogą dowiedzieć się o nas za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czasem sytuacje mogą stać się naprawdę niebezpieczne, czego przykładem jest ten materiał monitoringu.

Wstrząsające nagranie internautki

Autorka tego nagrania funkcjonuje w mediach społecznościowych. Dziewczyna publikuje filmiki na swoim TikToku i ma wiernych fanów. Od pewnego czasu jednak pewna rzecz nie dawała jej spokoju.

W ciągu ostatnich dni autorce towarzyszyło poczucie, że jest obserwowana. Wśród twórców internetowych zdarzają się fani, którzy pozwalają sobie na zbyt wiele i wkraczają w prywatne życie swoich idoli.

Dziewczyna początkowo uznała jednak, że może być przewrażliwiona. Niestety niedługo później okazało się, że powinna posłuchać swojej intuicji. Wszystko wydarzyło się po tym, jak któregoś dnia wróciła do domu.

Dziewczyna sprawdziła nagranie monitoringu

Któregoś razu po powrocie do domu użytkowniczka TikToka ponownie czuła się niepewnie i tym razem postanowiła sprawdzić nagranie monitoringu.

Po obejrzeniu materiału dziewczyna zamarła. Okazało się, że ktoś rzeczywiście ją śledził. Zaraz po tym, jak weszła do mieszkania, pod drzwiami pojawił się obcy mężczyzna.

Nieznajomy stanął przy wejściu do jej mieszkania po 21:00 i zaczął się rozglądać. Później zajrzał do jej mieszkania, chowając się za maską.

[EMBED-245]

Kolejne nagrania budzą jeszcze większy niepokój. Obcy krążył pod jej mieszkaniem przez następne dwie godziny. Mężczyzna dał jej spokój dopiero przed północą.

Intruza spłoszył chłopak użytkowniczki TikToka, który wrócił do ich wspólnego mieszkania o 23:35. Wówczas nieznajomy uciekł. Dziewczyna jednak nie zostawiła tak tej sprawy i przekazała nagrania policji oraz ochronie.

[EMBED-489]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Nie żyje kultowa dziennikarka TVP Blanka Danilewicz

  • Minister zdrowia ogłosił zmiany w obostrzeniach

  • Kardynał Kazimierz Nycz opuścił szpital

Mateusz Sidorek

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Nie żyje Marcin Niedziela, mąż posłanki Doroty Niedzieli, związany z PO

Czytaj więcej >

Wiadomości

Huk pod Kancelarią Premiera. Mogło dojść do próby samobójczej, mężczyzna nie żyje

Czytaj więcej >
samolot

Wiadomości

Awaryjne lądowanie polskiego samolotu w Addis Abebie. Doszło do zapłonu, relacja pasażerki

Czytaj więcej >

Wiadomości

Dolny Śląsk: Pożar nielegalnego składowiska odpadów. Ryzyko niebezpieczeństwa dla mieszkańców

Czytaj więcej >
policja

Wiadomości

Nie żyje 16-letnia Wiktoria. Media donoszą, że była Polką

Czytaj więcej >

Wiadomości

Sejm uchwalił ustawę uszczelniającą handel w niedzielę

Czytaj więcej >