Goniec.pl
Córka kobiety zachowywała się dziwnie

youtube.com NBC4 Columbus

Mama niepokoiła się zachowaniem córki. Na nagraniu z ukrytej kamery zobaczyła, co robi jej opiekunka

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Mama zauważyła, że jej córka zachowuje się w dziwny sposób. Zaniepokojona kobieta podzieliła się obserwacjami z mężem i wspólnie postanowili zamontować w domu ukrytą kamerę. Gdy obejrzeli nagranie, zamarli z przerażenia.

Małżeństwo zostawiało córkę pod opieką niani, która sprawiała wrażenie miłej kobiety. Gdy rodzice dziewczynki zobaczyli, co dzieje się w domu podczas ich nieobecności, natychmiast powiadomili odpowiednie służby.

Córka małżeństwa zaczęła dziwnie się zachowywać

Gdy małżeństwo z Ohio zorientowało się, że ich urlop rodzicielski dobiega końca, zdecydowali się zatrudnić opiekunkę. Ich córka miała wówczas 20 miesięcy. Po jakimś czasie matka dziewczynki zauważyła dziwną zmianę w jej zachowaniu.

Kobieta ze zdziwieniem obserwowała, jak ich córka zasłania twarz za każdym razem, gdy biorą ją na ręce. Dziewczynka nie potrafiła jeszcze mówić, dlatego nie mogła wytłumaczyć rodzicom swojego zachowania. Zaniepokojone małżeństwo postanowiło samodzielnie dowiedzieć się, skąd u ich dziecka taki odruch.

Para zamontowała w swoim mieszkaniu ukrytą kamerę, a następnie powróciła do zwyczajnego życia. Niedługo później w czasie przeglądania nagrań z monitoringu rodzice dziewczynki zauważyli przerażającą rzecz. Okazało się, że dziwne zachowanie ich córki jest mechanizmem obronnym wobec przemocy, jaką stosuje jej 21-letnia opiekunka.

[EMBED-243]

Na nagraniu, które wkrótce trafiło do sieci, można zobaczyć, jak 21-latka leży na łóżku i przegląda telefon w czasie, gdy jej podopieczna odbywa drzemkę. Po chwili dziewczynka budzi się i zaczyna z ciekawością zerkać w ekran urządzenia, które trzyma w rękach jej niania.

W pewnym momencie zirytowana zachowaniem dziewczynki opiekunka odwraca się i uderza dziecko w twarz. Gdy jej mała podopieczna nie rezygnuje z zaglądania w telefon, sytuacja się powtarza. Zaskakujące jest jednak to, że dziewczynka zupełnie nie reaguje na przemoc.

Nagranie trafiło do sieci i mediów, a eksperci zwrócili szczególną uwagę na to, ze dziewczynka pomimo otrzymania silnego ciosu, nie wybucha płaczem. Ich zdaniem może to oznaczać, że nie była to jednorazowa sytuacja, a dziecko przywykło do aktów przemocy.

Rodzice dziecka, przerażeni tym, co zobaczyli na nagraniu, natychmiast powiadomili o zachowaniu opiekunki odpowiednie służby. Sprawa została zgłoszona na policję, a funkcjonariusze wkrótce aresztowali 21-latkę.

Małżeństwo z Ohio liczy na to, że kobieta zostanie surowo ukarana za swoje zachowanie. Rodzice dziewczynki ostrzegają również innych, by bacznie obserwowali zachowanie swoich dzieci i reagowali na wszystkie sygnały, które wydają im się dziwne lub niepokojące.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Newsner

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >