Goniec.pl

Iberion

Krosnowice: Spełnił się najgorszy możliwy scenariusz. Zaginiona Natalia nie żyje

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 25-letniej Natalii z Krosnowic, której od czwartku szukała zmartwiona rodzina oraz służby. W piątek wieczorem policjanci z Kłodzka przekazali smutne informacje o odnalezieniu ciała dziewczyny. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, że do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Krosnowice. 25-letnia Natalia wyszła na spacer i przepadła bez wieści

Niemalże codziennie słyszymy o kolejnej sprawie nowego zaginięcia w naszym kraju. Rocznie w Polsce przepada bez śladu nawet 20 tys. osób, a sprawy te są jednymi z najczęściej zgłaszanych policji. Niestety, nie wszystkie mają szczęśliwe zakończenie, skutkując niewyobrażalnym dramatem rodzin poszukiwanych. Tak właśnie stało się w przypadku Natalii z Krosnowic, o której zaginięciu informowaliśmy wczoraj .

W poszukiwania 25-latki, która w czwartek ok. godz. 10 wyszła samotnie na spacer, zaangażowani byli jej bliscy, kłodzka policja oraz członkowie Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej LIFE – fundacji zajmującej się poszukiwaniem osób w terenie otwartym. Jeszcze chwilę po godz. 19 informowali oni, że "działania w rejonie miejscowości Żelazno nie przyczyniły się do odnalezienia zaginionej". Nadzieja jednak nie gasła i wszyscy wierzyli, że dziewczyna odnajdzie się cała i zdrowa. Niestety, godzinę po wcześniejszym komunikacie przekazano tragiczne wieści.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej

Choć od piątkowego wieczora los zaginionej nie pozostawał już dłużej nieznany, a jej poszukiwania uznano za zakończone i ich rezultat okazał się najgorszy z możliwych.

Jak przekazano, służby odnalazły ciało Natalii F., a przybyły na miejsce lekarz orzekł zgon. Na terenie, gdzie ujawniono zwłoki, dokonano oględzin. Przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Kłodzku zdradzili w rozmowie z "Gazetą Wrocławską", że prokuratura wstępnie wykluczyła udział osób trzecich w śmierci 25-latki.

Jeszcze tego samego wieczora na profilu siostry zmarłej pojawił się wzruszający wpis, w którym kobieta pożegnała swoją bliską. - Odpoczywaj w spokoju siostrzyczko. Nigdy nie przestanę za Tobą tęsknić, zawsze będziesz moją ukochaną starszą siostrą, moją najlepszą przyjaciółką. Dlaczego odeszłaś tak szybko... Kocham Cię - napisała.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Gazeta Wrocławska

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Trudno uwierzyć, co przewoził w swoim samochodzie, policjanci byli zaskoczeni. Nagranie to hit
Czytaj więcej >

Wiadomości

Przed nami dynamiczne dni w pogodzie. Najpierw burze, później eksplozja ciepła
Czytaj więcej >

Wiadomości

Bydgoszcz. Zaginęła 17-letnia Wiktoria Obrembska. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zielona Góra. Dramatyczne znalezisko koło szpitala. Nie żyje 41-letni pacjent
Czytaj więcej >

Wiadomości

Już w środę wielka akcja policji w całej Polsce. Posypią się mandaty i punkty karne
Czytaj więcej >

Wiadomości

13. emerytura trafi na konta emerytów wcześniej. Są dokładne terminy
Czytaj więcej >
Ada Rymaszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]