Goniec.pl

www.facebook.com/GrochowPragaPoludnie

Warszawa. Auta w wyniku zderzenia wpadły na torowisko. Uderzył w nie tramwaj

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Dawid Szczurek

Na skrzyżowaniu ulic Waszyngtona i Międzyborskiej w Warszawie (woj.mazowieckie) doszło do niebezpiecznego wypadku. W wyniku zderzenia dwa samochody wylądowały na torowisku. Uderzył w nie nadjeżdżający tramwaj.

Warszawa. Groźny wypadek z udziałem tramwaju

Do opisywanego zdarzenia doszło około godziny 18. Na skrzyżowaniu ulic Waszyngtona i Międzyborskiej zderzyły się dwa pojazdy. Stłuczka pechowo doprowadziła do tego, że auta znalazły się na torach, po których poruszał się tramwaj.

Na miejscu trwa praca służb. Wezwano dwa zastępy straży pożarnej , policję oraz trzy karetki. Strażacy przekazali informację o czterech osobach znajdujących się pod opieką ratowników, które opatrywane są w karetkach.

W okolicy liczyć trzeba się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Zarząd Transportu Miejskiego oznajmił, że z racji zablokowanego przejazdu na skrzyżowaniu Waszyngtona - Międzyborska linie 9, 24, 135, 311 i 521 skierowane zostają na trasy objazdowe. 

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: PAP

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Otrzymała do zapłaty podatek od nieruchomości i załamała ręce. Polacy nie mogą uwierzyć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Przed nami dynamiczne dni w pogodzie. Najpierw burze, później eksplozja ciepła
Czytaj więcej >

Wiadomości

Bydgoszcz. Zaginęła 17-letnia Wiktoria Obrembska. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zielona Góra. Dramatyczne znalezisko koło szpitala. Nie żyje 41-letni pacjent
Czytaj więcej >

Wiadomości

Już w środę wielka akcja policji w całej Polsce. Posypią się mandaty i punkty karne
Czytaj więcej >

Wiadomości

13. emerytura trafi na konta emerytów wcześniej. Są dokładne terminy
Czytaj więcej >
Dawid Szczurek

Redaktor portalu goniec.pl. Od zawsze czułem się umysłem humanistycznym, ukierunkowanym w stronę dziennikarstwa. Moją pasją od dziecka jest sport, a w szczególności piłka nożna. Z zainteresowaniem śledzę to, co dzieje się w Polsce i na świecie, dzieląc się informacjami z innymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]