Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Warszawa. Auta w wyniku zderzenia wpadły na torowisko. Uderzył w nie tramwaj
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 27.01.2023 22:46

Warszawa. Auta w wyniku zderzenia wpadły na torowisko. Uderzył w nie tramwaj

warszawa grochów wypadek
www.facebook.com/GrochowPragaPoludnie

Na skrzyżowaniu ulic Waszyngtona i Międzyborskiej w Warszawie (woj.mazowieckie) doszło do niebezpiecznego wypadku. W wyniku zderzenia dwa samochody wylądowały na torowisku. Uderzył w nie nadjeżdżający tramwaj.

Warszawa. Groźny wypadek z udziałem tramwaju

Do opisywanego zdarzenia doszło około godziny 18. Na skrzyżowaniu ulic Waszyngtona i Międzyborskiej zderzyły się dwa pojazdy. Stłuczka pechowo doprowadziła do tego, że auta znalazły się na torach, po których poruszał się tramwaj.

Na miejscu trwa praca służb. Wezwano dwa zastępy straży pożarnej, policję oraz trzy karetki. Strażacy przekazali informację o czterech osobach znajdujących się pod opieką ratowników, które opatrywane są w karetkach.

W okolicy liczyć trzeba się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Zarząd Transportu Miejskiego oznajmił, że z racji zablokowanego przejazdu na skrzyżowaniu Waszyngtona - Międzyborska linie 9, 24, 135, 311 i 521 skierowane zostają na trasy objazdowe. 

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: PAP

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!