Goniec.pl

Facebook/ SOS zaginięcia

24-letnia Natalia wyszła na spacer i ślad po niej zaginął. Rodzina prosi o pomoc

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Dawid Szczurek

W czwartek 26 stycznia zaginęła 24-letnia mieszkanka Krosnowic (woj. dolnośląskie) Natalia F. Kobieta wyszła sama pospacerować, po czym kontakt z nią się urwał. Służby oraz przerażona brakiem córki rodzina proszą wszystkich o pomoc w odnalezieniu 24-latki.

Wyszła na spacer, po czym ślad po niej zaginął

Dziewczyna około godziny 10:00, w czwartek 26 stycznia opuściła dom, by udać się na spacer. Od tamtej pory nie wróciła do niego, nie kontaktując się z rodziną.

Jak informują bliscy, 24-letnia mieszkanka Krosnowic nie posiada przy sobie żadnych dokumentów. Kobieta zabrała jedynie telefon. Rodzina przypuszcza, że Natalia może znajdować się w Kłodzku , Żelaznej czy też samych Krosnowicach.

Zaginiona ma około 160 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy oraz posiada długie ciemnobrązowe włosy. Niestety brak jest u niej znaków szczególnych. W feralny dzień zaginięcia miała na sobie czerwoną kurtkę zimową, zielony golf, dżinsy, czarną czapkę zimową z pomponem oraz czarne rękawiczki.

Rodzina prosi wszystkich, posiadających informacje o poszukiwanej Natalii F. o kontakt pod następującymi numerami telefonów: 501 700 273 lub 514 500 380. Dodać należy, że dziewczyna choruje na padaczkę. Ma przy sobie leki, jednak nie gwarantują one pełnej ochrony przed kolejnym atakiem.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna jej miejsce pobytu, proszony jest o poinformowanie o tym policji w Kłodzku - numery telefonów: 47 87 523 33 lub 47 87 522 22. Można również skontaktować się z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. 

Aktualizacja 28.01.2023: Natalia została odnaleziona martwa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR. Nie żyje 88-latek, dwie osoby w szpitalu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nastolatek bez opamiętania bił i kopał szefa straży miejskiej. Nikt nie pomógł
Czytaj więcej >

Wiadomości

Z pojazdów prawie nic nie zostało. W środku były dzieci, wszystkie służby w akcji
Czytaj więcej >

Świat

Putin wydał polecenie. Polski MSZ reaguje: "Potępiamy wzmocnienie zagrożenia"
Czytaj więcej >

Wiadomości

Prezenter załamał się na wizji. Mężczyzna nie wytrzymał: "Drogi Boże, pomóż im!"
Czytaj więcej >

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >
Dawid Szczurek

Redaktor portalu goniec.pl. Od zawsze czułem się umysłem humanistycznym, ukierunkowanym w stronę dziennikarstwa. Moją pasją od dziecka jest sport, a w szczególności piłka nożna. Z zainteresowaniem śledzę to, co dzieje się w Polsce i na świecie, dzieląc się informacjami z innymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]