Goniec.pl > Polityka > Jarosław Kaczyński złożył życzenia bożonarodzeniowe. Mówił o trudnym czasie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 23.12.2021 18:46

Jarosław Kaczyński złożył życzenia bożonarodzeniowe. Mówił o trudnym czasie

Jarosław Kaczyński
Prawo i Sprawiedliwość

Dzień przed Wigilią Jarosław Kaczyński zwrócił się do wszystkich Polaków. - Mamy dzisiaj trudny czas, ale z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy - mówi w świątecznych życzeniach prezes PiS.

W czwartek na profilach Prawa i Sprawiedliwości pojawiło się półtora minutowe nagranie z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes PiS złożył bożonarodzeniowe życzenia.

- Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, święta narodzin Chrystusa, święta nadziei. Nadziei, której dzisiaj potrzebujemy, bo z nadziei wyrasta siła. Nadziei i siły, tego państwu życzę - powiedział na samym początku Jarosław Kaczyński.

Wicepremier siedzi w fotelu ubrany w czarny garnitur, w którego klapie wpięta jest biało-czerwona flaga. Za Jarosławem Kaczyńskim widać choinkę oraz zapakowane prezenty. Uwagę zwracają jednak słowa prezesa PiS.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Bożonarodzeniowe życzenia Jarosława Kaczyńskiego

Dawno niewidziany Jarosław Kaczyński, o którego pytać zaczęła opozycja, pojawił się w świątecznym nagraniu PiS. Wcześniej politycy zapewnili, że prezes jest "zapracowanym człowiekiem".

Prezes PiS znalazł czas na nagranie bożonarodzeniowych życzeń. Jarosław Kaczyński nie ukrywał, że obecna sytuacja nie jest łatwa. Wprost stwierdził, że trwa "trudny czas".

Nie zapomniał jednak o daniu nadziei. - Z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy, ale pod tym warunkiem, że będziemy głęboko wierzyć w to, że jesteśmy silnym i zjednoczonym narodem - powiedział Jarosław Kaczyński.

Dodatkowo prezes PiS nie zapomniał o zwróceniu się do żołnierzy, policjantów i strażników granicznych obecnych przy granicy z Białorusią. Niedawno koncert doceniający ich zasługi wyprawił w TVP Jacek Kurski, teraz kilka miłych słów przekazał wicepremier Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS dziękuje za obronę granic

Wśród podziękowań Jarosława Kaczyńskiego w nagraniu z okazji świąt Bożego Narodzenia znaleźli się wszyscy, którzy "bronią nas na polskiej granicy: żołnierzom, policjantom, przedstawicielom Straży Granicznej".

- I bronią nas w polskich szpitalach, w polskich przychodniach, bronią naszego życia, naszego bezpieczeństwa, naszej przyszłości - powiedział prezes PiS.

- Szczęścia, sukcesu i tej siły, tego zjednoczenia, tej nadziei państwu życzę, z całego serca - dodawał Jarosław Kaczyński.

Nie zabrakło szczegółów

Okres przedświąteczny to dla Jarosława Kaczyńskiego bardzo intensywny czas. Chociaż potwierdziły się doniesienia o tym, wicepremier zostaje w rządzie Mateusza Morawieckiego, to prezes PiS musiał pogodzić się również z przegraną w sądzie sprawą przeciwko Radosławowi Sikorskiemu.

Oglądając życzenia bożonarodzeniowe Jarosława Kaczyńskiego, uwagę zwraca nie tylko poważna mina polityka. Na samym początku poza choinką i kilkoma literami zawieszonymi w formie bombek pojawia się również śnieżnobiały kot. Trzyma on łapę na pustym talerzu z literą "E".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: goniec.pl