Goniec.pl > Polityka > Jarosław Kaczyński w oburzający sposób uderzył w Tuska. "Przedstawi się jako kobieta"
Piotr Dutka
Piotr Dutka 09.12.2022 00:26

Jarosław Kaczyński w oburzający sposób uderzył w Tuska. "Przedstawi się jako kobieta"

Piotr Molecki/East News
Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński nie od dziś jest znany ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Prezes PiS ponownie uderzył w osoby niebinarne, a także LGBT. Tym razem prezes partii rządzącej wplótł do swoich wypowiedzi wątek polityczny, atakując w bezpośredni sposób swojego odwiecznego oponenta Donalda Tuska. - Jeszcze jedne wybory to może nie, ale jeżeli Tusk dotrwałby do jeszcze kolejnych wyborów, to już pewnie przedstawi się jako kobieta - powiedział lider Zjednoczonej Prawicy - powiedział bezwstydnie lider Zjednoczonej Prawicy.

Jarosław Kaczyński uderzył w Donalda Tuska. Jego słowa oburzyły Polaków

Jarosław Kaczyński już od dłuższego podróżuje po naszym kraju, chcąc przekonać jak największą liczbę rodaków, do oddania głosu na jego partię. Nie ulega wątpliwości, że prezes partii rządzącej balansuje na krawędzi politycznej przyzwoitości, bez pardonu atakując swoich politycznych oponentów.

Główny cel jego politycznych ataków nie zmienia się od lat. Jak można się spodziewać jest nim Donald Tusk, czyli niekwestionowane nemezis polityka z Żoliborza.

Idealnym momentem do ataku było czwartkowe spotkanie w Chojnicach (woj. pomorskie). W trakcie swojego wystąpienia były wicepremier poruszył m.in. temat operacji korekty płci.

W opinii Jarosława Kaczyńskiego w naszym kraju obserwujemy zbyt duży wzrost osób, które nagle uświadomiły sobie, że są kimś innym, w sensie biologicznym. Szef partii rządzącej podkreślił, że różnica pomiędzy kobietą, a mężczyzną jest już w zapisana w genach i jest oczywista i bardzo duża.

Główny członek PiS ocenił, że choć w Polsce wzrost ten jest wyraźnie widoczny, to w innych krajach zachodnich jest o wiele większy. Wówczas z jego ust padły bulwersujące słowa.

- To się zaczyna rozprzestrzeniać jak epidemia. To jest oczywiście moda, to jest bzdura, to jest niszczenie społeczeństwa, dlatego chcemy się temu przeciwstawić. Chcemy się przeciwstawić tej rewolucji - przekazał lider Zjednoczonej Prawicy.

Kaczyński nie byłby sobą, gdyby nie zaatakował swojego głównego oponenta. Polityk się nie hamował. Z jego ust padły wstrząsające słowa.

- Nie chcę nadmiernie żartować, bo niektórzy mnie za to krytykują, ale mogę państwu powiedzieć, jeszcze jedne wybory to może nie, ale jeśli Tusk dotrwałby do jeszcze kolejnych, to już pewnie się przedstawi jako kobieta - przekazał prezes PiS.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: