Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Holandia. Roznegliżowana kibicka wbiegła na boisko, nagranie trafiło do sieci. "Skutki były fatalne"
Eryk Błaszak
Eryk Błaszak 20.12.2022 22:42

Holandia. Roznegliżowana kibicka wbiegła na boisko, nagranie trafiło do sieci. "Skutki były fatalne"

Piłkarze nie ukrywali swojego zaskoczenia zaistniałą sytuacją.
Instagram.com/verburchallstars

Niebywałe sceny rozegrały się w trakcie meczu amatorskich drużyn w Holandii. Kiedy piłkarze przystąpili do spotkania, nagle na murawę wybiegła kompletnie naga kobieta, która zaczęła wykonywać akrobacje. Popisy fanki wyraźnie przypadły piłkarzom do gustu, zaś do sieci trafiło nagranie z całego zdarzenia.

Stadionowe wybryki

W dobie wszechogarniającego Internetu nie trzeba znaleźć się na ogromnym stadionie, z którego transmisja trafia do wielu krajów na świecie, by mieć możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców. Choć o pięć minut popularności nie jest łatwo, to arena piłkarska często staje się celem dla niejednego amatora wrażeń.

Tak było chociażby ze słynnymi pływakami ze Stadionu Narodowego, którzy w pamiętny sposób umilili kibicom rozczarowanie spowodowane zalaną murawą po ulewnych deszczach. Co więcej, po wielu zaskakujących zwrotach akcji uczestnicy "Basenu Narodowego" mieli szansę stać się patronami ronda "Bohaterów Stadionu Narodowego" w miejscowości, z której pochodzili.

Historia, która wydarzyła się w Holandii, pozwala jednak sięgnąć pamięcią do finału Ligi Mistrzów z sezonu 2018/2019, kiedy cały świat zobaczył roznegliżowaną młodą kobietę, która wbiegła na boisko, wywołując skrajnie różne reakcje wśród kibiców, jak również feministycznych organizacji. Niemniej bohaterka tamtego wieczoru zyskała w mediach społecznościowych ogromną popularność.

Holandia. Naga kibicka na murawie

Nieco podobna historia przydarzyła się podczas meczu amatorskich drużyn w Holandii. Rozgrywający spotkanie piłkarze musieli przez chwilę wstrzymać grę, gdyż na murawę wbiegła kompletnie naga kobieta, wykonując po chwili ekwilibrystyczne akrobacje.

- Właściwie trzeba było tam być, żeby w to uwierzyć, nagle na boisko wbiegła naga fanka All Stars, aby pokazać swoje wsparcie (i części intymne), zawodnikom i kibicom - przekazała w mediach społecznościowych drużyna Verburch All Stars.

Jak się jednak okazało, doping, który zaserwowała swojej drużynie kobieta, zamiast zmotywować piłkarzy, nieco ich zdezorientował, w wyniku czego Verburch All Stars schodził z boiska ze sromotną porażką.

- Niestety skutki były fatalne. Z głową już na afterparty i z tą zmysłową damą zostaliśmy ukarani. Verburch schodził na przerwę przegrywając 0:1. Druga połowa nie była dużo lepsza, zanim się zorientowaliśmy, był już wynik 0:4 - relacjonowano na koncie klubu.

Za pośrednictwem Instagrama drużyna na swoim oficjalnym kocie verburchallstars opublikowała nagranie, na którym widać jak do gorącego dopingu będącego na trybunach dołącza się zagorzała kibicka. Na wideo w pewnym momencie trudno się zorientować kto komu bardziej kibicował. Wierna fanka piłkarzom czy też może sami piłkarze niesfornej kobiecie?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

źródło: IG/verburchallstars/radiozet.pl