Goniec.pl
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Gorzów Wielkopolski: pogrzeb 4-latka już w sobotę. Rodzice mają ważną prośbę

14 Października 2021

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Gorzów Wielkopolski: pogrzeb 4-latka, który zginął w wyniku potrącenia, odbędzie się w sobotę. Rodzice mają wzruszającą prośbę do wszystkich zgromadzonych na pogrzebie. Informację rodzice przekazali przez lokalny portal, gorzowianin.com. Tragedia rodziny wstrząsnęła mieszkańcami miasta i na pogrzebie wszyscy spodziewają się tłumów.

Rodzice zmarłego tragicznie chłopca wiedzą, że historią z Gorzowa Wielkopolskiego żyła cała Polska. Spodziewają się więc, że na ostatnie pożegnanie małego chłopca przyjdą tłumy Polaków.

Do tych właśnie tłumów się zwrócili. Proszą, by każdy wziął ze sobą biały balon napełniony helem. Zostaną one potem wypuszczone ku niebu.

Bydgoszcz

Bydgoszcz. Niecodzienna scena na jednej z ulic. Wszyscy wyciągali telefony

CZYTAJ DALEJ

Gorzów Wielkopolski: rodzice zmarłego 4-latka mają wzruszającą prośbę

- Informacja umieszczona na prośbę rodziny. Pogrzeb 4-letniego Piotrusia odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 14 na cmentarzu przy ul. Żwirowej. Rodzina chłopca prosi, aby osoby które chcą i będą uczestniczyć w ostatniej drodze tragicznie zmarłego Piotrusia przyniosły białe balony wypełnione helem, które zostaną następnie wypuszczone w niebo - można było przeczytać na Facebooku gorzowianin.com.

Na sobotnim pogrzebie pojawią się zapewne tłumy. Na samą wieść o dotyczącą prośby rodziców, zareagowało niemal 5 tys. osób. Wiele z nich może pojawić się na ostatnim pożegnaniu chłopca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

4-letni Piotruś zginął w niedzielę. Na skrzyżowaniu ulic Armii Polskiej i 30 stycznia doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich odbił się i potrącił chłopca, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Kierowca usłyszał już zarzuty

Bezpośrednio po zdarzeniu kierowca chevroleta oddalił się z miejsca zdarzenia. Policja podejrzewała, że mógł być pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Został szybko ujęty przez funkcjonariuszy.

Drugi kierowca, 26-latek kierujący BMW, był trzeźwy. Policja wnioskuje, że wypadek nie wydarzył się z jego winy. Przesłuchano już pierwszych świadków zdarzenia. Prokuratura sformułowała również akt oskarżenia wobec zatrzymanego kierowcy.

38-letniemu właścicielowi chevroleta grozi 12 lat pozbawienia wolności za potrącenie ze skutkiem śmiertelnym. Przyznał się on do stawianych zarzutów. Prokuratura złożyła wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

Na Nowogrodzkiej wstrzymali oddech, historyczne dno PiS w sondażu. Na opozycji otwierają szampany

Slajd 1 z 6

fot. flickr.com/Piotr Drabik

Fatalne wieści dla PiS w najnowszym sondażu. Tak źle jeszcze nie było

Złe wieści dla wierchuszki Prawa i Sprawiedliwości. W najnowszym badaniu poparcia Kaczyński i spółka notują historycznie niski wynik. W badaniu przeprowadzonym przez CBOS widać, że czas formacji obecnie rządzącej, może szybko dobiec końca. fot. flickr.com/Piotr Drabik

 Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

źródło: goniec.pl, onet.pl

Anna DymarczykAutor

Studentka historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są jej kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: anna.dymarczyk@goniec.pl

Podobne artykuły

Wiadomości

Morawiecki wspomina rocznicę wyboru Jana Pawła II na papieża

Czytaj więcej >

Wiadomości

Trzebieszów: zakrwawione zwłoki kobiety w samochodzie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Ksiądz Michał Woźnicki usłyszał wyrok. Obraził dziennikarzy

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News - zdjęcie ilustracyjne

Wiadomości

Abp Marek Jędraszewski po raz kolejny zaatakował osoby LGBT+

Czytaj więcej >
Zygmunt Gasiuk

Wiadomości

Nie żyje Zygmunt Gasiuk

Czytaj więcej >
Lidl

Wiadomości

Klienci oburzeni ceną oleju w Lidlu. Andrzej Duda: "Olej potaniał"

Czytaj więcej >