Goniec.pl
Dziewczynka nie żyje

Pixabay.com Hier und jetzt endet leider meine Reise auf Pixabay aber (zdjęcie ilustracyjne)

Dziecko nie chciało przestać płakać. Matka zrzuciła je z 6. piętra

9 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

W jednej z rosyjskich dziecko zginęło w makabrycznych okolicznościach. Według wstępnych ustaleń policji młoda matka, która miała dość płaczącej córki, zrzuciła ją z balkonu. 3-letnia dziewczynka nie przeżyła upadku z 6. piętra. Policja zatrzymała już podejrzaną kobietę. Postawiono jej zarzut morderstwa.

O tragicznej śmierci dziecka wspomniały już rosyjskie, brytyjskie oraz polskie media. Do makabrycznego zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie Rosji. 3-latka zginęła po tym, jak spadła z balkonu na 6. piętrze. Jak wstępnie ustaliła lokalna policja, do dramatycznego zdarzenia doprowadziła 23-letnia matka dziewczynki.

Z doniesień mediów i śledztwa wynika, że dziecko płakało od dłuższego czasu. Młoda matka nie mogła uspokoić 3-letniej córki. Według wstępnych ustaleń kobieta postanowiła nastraszyć dziewczynkę i w niezamierzony sposób doprowadziła do tragicznego w skutkach wypadku.

Dziecko zginęło na miejscu

Sprawa śmierci małego dziecka nadal pozostaje niejasna. W zagranicznych mediach pojawiają się różne wersje przebiegu zdarzeń, do których doszło w jednej z rosyjskich miejscowości. Wszystko jednak wskazuje na to, że do śmierci 3-letniej dziewczynki przyczyniła się jej matka.

Jak ustalili śledczy, 23-letnia kobieta nie mogła znaleźć sposobu na to, by jej córka przestała płakać. Wreszcie postanowiła nastraszyć lub uspokoić dziecko, wystawiając je poza balustradę balkonu. Miała je wówczas trzymać oburącz.

teresa lipowska

Sieć obiegły plotki o śmierci Teresy Lipowskiej. Aktorka komentuje

CZYTAJ DALEJ

Z relacji mediów wynika, że dziewczynka miała krzyczeć „boję się” i „zabierz mnie mamo”. W pewnym momencie 3-letnia Anastazja miała wyślizgnąć jej się z rąk i upaść z 6. piętra wprost na betonowy chodnik.

Do rosyjskich mediów trafiło nagranie, na którym widać, jak rozedrgana kobieta jedzie windą na parter. Następnie młoda matka miała zabrać ciało dziewczynki i wrócić do mieszkania. W trakcie powrotu miała próbować ocucić 3-latkę.

Inna wersja śmierci dziecka trafiła do rosyjskich mediów

Zupełnie inne światło na sprawę śmierci dziecka rzucają rosyjskie media. Według dziennikarzy 23-latka wystawiła za balustradę balkonu krzyczącą córkę, trzymając ją jedynie za koszulę. Ubranie dziewczynki miało się w pewnym momencie rozerwać. Wówczas maluch spadł.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez lokalną redakcję młoda matka wróciła z klubu nocnego i w chwili, w której doszło do tragedii, była pod wpływem alkoholu.

Relację przechodnia opublikował na swoim portalu dziennik „The Sun”. Z treści artykułu wynika, że osoba ta była świadkiem makabrycznego zdarzenia. Mężczyzna przekazał, że znalazł na chodniku zakrwawione dziecko i natychmiast pobiegł wezwać pogotowie.

Policja zatrzymała już 23-letnią matkę dziewczynki. Podejrzana przebywa w policyjnym areszcie i postawiono jej zarzut morderstwa. Za przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności na okres 21 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Wakacje będą skrócone? Wiceminister postawił sprawę jasno, nie ma pola na domysły

  • 37-latka z RPA pobiła rekord świata. Urodziła dziesięcioraczki

  • Nie żyje chłopiec i jego mama. Ruszyła zrzutka na pochówek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >