Goniec.pl
dziecko: opętane?

YouTube_Chris Buell

Rodzice zainstalowali kamerę w pokoju dziecka. Rano dokonali niepokojącego odkrycia

12 Marca 2021

Autor tekstu:

Damian Witoń

Udostępnij:

Rodzice małego Connora byli bardzo ciekawi, co ich maluch wyczynia w nocy. Postanowili zamontować kamerę w jego pokoju. Gdy rano zobaczyli, co się na niej nagrało, byli bardzo zaskoczeni. Filmik stał się hitem internetu

Wielu rodziców korzysta z osiągnięć współczesnej technologii, aby jeszcze bardziej zadbać o swoje dziecko. Pewna para zainstalowała kamerę w pokoju swojego synka Connora. Urządzenie nagrywało malucha przez całą noc. Gdy zaraz po przebudzeniu rodzice sprawdzili, co zostało zarejestrowane, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Co dziecko robiło w nocy? Rodzice byli w szoku, gdy zobaczyli nagranie

Rodzice małego Connora opublikowało nagranie z sypialni synka w internecie. Szybko stało się tam hitem, zyskując prawie 14 milionów wyświetleń! Trudno się temu dziwić, gdyż zachowanie dziecka było bardzo niepokojące. Niektórzy internauci porównują je do scen z filmów grozy.

Na filmiku możemy zobaczyć, jak Connor woła rodziców w środku nocy. Ci jednak śpią na tyle mocno, że nie słyszą jego wezwania i nie przychodzą. Dziecko nie daje jednak za wygraną. Wtedy decyduje się podjąć działania, które wsławiły je w internecie.

Maluch wspina się na barierkę swojego łóżeczka, zachowując balans w niesamowity sposób. Następnie przez dłuższy czas stoi na niej i ponawia swoje przeraźliwe krzyki. Niektórym internautom, którzy oglądali nagranie w sieci, wyskoczyła gęsia skórka, gdyż na myśl przyszły im sceny z horrorów. Niesamowite zdolności dziecka doszukują się w zjawiskach paranormalnych. Filmik zamieszczamy poniżej. 

Wśród komentarzy pojawiły się nawet sugestie, że dziecko może być opętane, a odgłosy, które wydaje mogą pochodzić z innych światów. Na szczęście znalazły się jednak również bardziej racjonalne opinie, mówiące, że to normalne zachowanie, a chłopiec jest po prostu zwinny oraz bardzo potrzebuje uwagi rodziców.

Film udostępniono na platformie YouTube. Obecnie zebrał już astronomiczną liczbę 13 milionów 600 tysięcy wyświetleń. Umieszczono pod nim również 5246 komentarzy. Niektórzy zatroskani internauci zastanawiają się też, czy w nocy, gdy nakręcone zostało wideo, rodzice w końcu przyszli do zrozpaczonego chłopca. Niestety prawdopodobnie już się tego nie dowiemy.

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Źródło: YouTube, Webniusy

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >