Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dramatyczny wypadek. W akcji 5 zastępów straży, 3 karetki i śmigłowiec LPR
Jakub Franek
Jakub Franek 12.03.2023 15:54

Dramatyczny wypadek. W akcji 5 zastępów straży, 3 karetki i śmigłowiec LPR

None
OSP Rzgów

Na odcinku drogi krajowej 91 przebiegającym przez Rzgów miał miejsce dramatyczny wypadek. Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu, obrażenia poniosły cztery osoby. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz ratownicy medyczni, konieczne było także wykorzystanie śmigłowca LPR.

Wypadek na DK91

Do zdarzenia doszło około godziny 11:30 w miejscowości Rzgów (woj. łódzkie). Na ulicy Tuszyńskiej, fragmencie drogi krajowej nr 91, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych — Hondy Civic i Citroena C4. Oba auta zostały poważnie uszkodzone wskutek wypadku, uszkodzone zostały również pobliskie znaki drogowe. Na miejsce natychmiastowo wezwano służby szybkiego reagowania.

"Chłopaki do wzięcia". Wzięła ślub z uczestnikiem programu, ujawniła smutną prawdę

Poszkodowane zostały cztery osoby

W akcji ratunkowej brały udział trzy ekipy pogotowia ratunkowego i aż pięć zastępów straży pożarnej, w tym druhowie OSP Rzgów. W wyniku wypadku obrażenia odniosły aż cztery osoby. Jedna z nich, 73-letnia kobieta, wymagała natychmiastowej pomocy w placówce medycznej. Ze względu na jej stan zdrowia zadecydowano o interwencji z użyciem śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja prowadzi śledztwo

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policję. Mundurowi prowadzą śledztwo, które ma ustalić przyczyny i szczegółowy przebieg wypadku, na chwilę obecną na fragmencie drogi, na którym działają, obowiązują ograniczenia ruchu. Mundurowi apelują o szczególną ostrożność podczas poruszania się na drodze.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca

Źródło: TVN24