Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Polska > Dino zdeklasowało Lidla i Biedronkę. Klienci zacierają ręce
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 06.12.2023 22:41

Dino zdeklasowało Lidla i Biedronkę. Klienci zacierają ręce

dino sklep
Jan M/Wikimedia

Cotygodniowa gazetka reklamowa sieci sklepów Dino zaskakuje. Zaprezentowała bardzo zróżnicowaną ofertę na najbliższy tydzień. Po co warto się wybrać?

Sklepy Dino już od 24 lat w Polsce

Jak relacjonuje sieć sklepów na swojej stronie internetowej, ideą dla założenia Dino było stworzenie marketów „Najbliżej Ciebie”. Pierwsze sklepy pojawiły się na terenie województwa wielkopolskiego, które stopniowo rozrastały się na skalę ogólnopolską. Obecnie jest ich już ponad 2000. Jak zapewnia Dino, wciąż pracują nad poprawianiem jakości i zapewnianiem komfortu robienia zakupów przez swoich klientów.

Od poniedziałku w Biedronce wyjątkowe produkty. Klienci będą walić drzwiami i oknami

Niedziela handlowa

W swojej nowej gazetce reklamowej sieć Dino wspomniała o godzinach otwarcia i zamknięcia w najbliższą niedzielę handlową. Do sklepu będziemy się mogli udać od godziny 8.30. Zamknięcie zapowiedziane jest z kolei na godzinę 20.

Od tej środy interesujące promocje

Masa makowa Helio za 6,99 zł, pierniki w czekoladzie Deliss za 5,49 – to tylko niektóre z okazji, na które można natrafić w najbliższym czasie w cieci sklepów Dino. Przy nabyciu trzech dwulitrowych butelek napoju niegazowanego Tymbark zapłacisz 2,99 zł za jeden. To nie jedyne promocja na napoje – podobne oferty dotyczą napoju oranżada 20% soku Helena, napoju gazowanego Hoop Cola, napoju gazowanego Coca Cola i wielu innych.

Słodycze również znalazły się w ofercie promocyjnej. Okazja przy zakupie trzech sztuk dotyczy jajek Kinder Niespodzianka (3,49 zł za jedno) oraz gumy rozpuszczalnej Fritt (2,59 zł za sztukę). Przy zakupie czterech batonów Kinder Country możesz spodziewać się ceny 5,99 zł.

Wiele promocji przypadło także na kawę. Przy zakupie 2 sztuk kawy Jacobs Kronung otrzymasz obniżkę ceny do 27,67 zł za sztukę. Warto zwróciić uwagę także na herbaty – Grzaniec Zbójnicki marki Loyd kupisz 21% taniej – 2,99 zł.

Źródło: o2.pl, marketdino.pl

Tagi: sklepy zakupy