Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Córka Marty Kaczyńskiej do złudzenia przypomina Marię Kaczyńską. Zdjęcia robią wrażenie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 10.04.2024 16:53

Córka Marty Kaczyńskiej do złudzenia przypomina Marię Kaczyńską. Zdjęcia robią wrażenie

Maria Kaczyńska, Marta Kaczyńska
Fot. East News/MICHAL ROZBICKI; Eastop News/Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Marta Kaczyńska pojawiła się na obchodach 14. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Krakowie. Towarzyszyły jej dzieci. Najstarsza wnuczka Lecha Kaczyńskiego, która dziś była nieobecna, jest bardzo podobna do swojej babci Marii Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska z dziećmi uczciła pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej

Marta Kaczyńska wraz z dziećmi pojawiła się na Wawelu w Krakowie. 10 kwietnia 2024 roku obchodzimy 14. rocznicę katastrofy smoleńskiej i nie tylko córka zmarłej pary prezydenckiej oddała hołd ofiarom. Niemniej uwaga skupiona głównie na Marcie Kaczyńskiej.

Córka Lecha i Marii Kaczyńskich do Krakowa przyjechała z synem Stanisławem oraz córką 17-letnią Martyną. Zabrakło jedynie najstarszej córki Marty Kaczyńskiej. 21-letnia Ewa nie była w stanie pojawić się na obchodach katastrofy smoleńskiej. Nie milknie jednak temat tego, iż młoda kobieta jest niemal chodzącą kopią swojej babci.

Kolejne zajścia przed pomnikiem smoleńskim. Kaczyński i Morawiecki musieli uciekać

Córka Marty Kaczyńskiej nie pojawiła się w Krakowie

Marta Kaczyńska nie spędziła rocznicy katastrofy smoleńskiej z 21-letnią córką Ewą. Powodem jest fakt, że wnuczki Lecha i Marii Kaczyńskich nie ma nawet Polsce. Córka Marty Kaczyńskiej przebywa obecnie w Seulu w Korei Południowej.

ZOBACZ: Incydent przed pomnikiem smoleńskim. Interweniował Marek Suski

Ewa Dubieniecka zdecydowała się na wyprowadzkę na drugi koniec globu ze względu na naukę. Córka Marty Kaczyńskiej w Seulu studiuje i nie była w stanie pojawić się 10 kwietnia w Krakowie ze względu na dużą odległość i wyczerpującą podróż.

Córka Marty Kaczyńskiej do złudzenia przypomina babcię Marię

Wnuczka Marii Kaczyńskiej bywała jednak na innych uroczystościach związanych z upamiętnieniem śmierci pary prezydenckiej pod Smoleńskiem. Ewa pojawiała się u boku mamy na scenach. Jeszcze, gdy była młodsza, wskazywano na ogromne podobieństwo nie do matki, a do zmarłej babci.

ZOBACZ: Dziennikarz TVP potrącony przez samochód. Życie uratował mu kask

Polacy zwracają uwagę na mimowolnie przyjmowany przez córkę Marty Kaczyńskiej wyraz. Niemal identyczny znaleźć można na wielu fotografiach Marii Kaczyńskiej. Co więcej, Martyna posiada również charakterystyczne cienkie usta. Zdjęcia zrobione podczas wielu oficjalnych uroczystości stanowią jednoznacznie za tezą o podobieństwie do tragicznie zmarłej babci.

marta-kaczynska-dzieci.jpg
Najstarsza córka Marty Kaczyńskiej jest bardzo podobna do Marii Kaczyńskiej.
wnuczka-marii-kaczynskiej.jpg
Wnuczka Marii Kaczyńskiej mocno ją przypomina.

Źródło: goniec