Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska Ewa Dubieniecka
18.07.2024 15:54 Trudno uwierzyć, czym zajmuje się córka Marty Kaczyńskiej. Zdjęcia obiegły sieć

Córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego ma 21 lat i jest studentką prestiżowego Yonsei University w Korei Południowej. Ewa Dubieniecka nie poprzestała tylko na edukacji, znalazła na miejscu także pracę. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego chętnie chwali się w mediach społecznościowych swoimi sesjami zdjęciowymi.

Marta Kaczyńska
26.05.2024 16:45 Marta Kaczyńska pokazała kuchnię. Taki widok to rzadkość

Marta Kaczyńska bardzo chroni swoje prywatne życie. Córka byłej pary prezydenckiej nie publikuje w sieci zdjęć i nagrań członków swojej rodziny i rzadko kiedy informuje o tym, jak spędza wolny czas. Kiedy jednak to robi, stara się zachować szczególną ostrożność, by nie zdradzić zbyt wielu szczegółów. Tym razem pokusiła się jednak o wyjątek i pokazała wnętrze swojej kuchni. Jak mieszka? To zdradziła za pośrednictwem Instagrama.

Maria i Lech Kaczyńscy
27.04.2024 13:28 Prawda o ślubie Kaczyńskich wyszła na jaw po latach. Mało kto wiedział

18 kwietnia minęło 14 lat od pogrzebu Marii i Lecha Kaczyńskich. Para prezydencka poznała się tuż po studiach w 1976 roku, a dwa lata później wzięli ślub. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z kulisów tego wydarzenia. 27 kwietnia tego roku obchodziliby jego 46. rocznicę.

Maria Kaczyńska, Marta Kaczyńska
10.04.2024 16:53 Córka Marty Kaczyńskiej do złudzenia przypomina Marię Kaczyńską. Zdjęcia robią wrażenie

Marta Kaczyńska pojawiła się na obchodach 14. rocznicy katastrofy smoleńskiej w Krakowie. Towarzyszyły jej dzieci. Najstarsza wnuczka Lecha Kaczyńskiego, która dziś była nieobecna, jest bardzo podobna do swojej babci Marii Kaczyńskiej.

Marta Kaczyńska
12.11.2023 11:05 Marta Kaczyńska niespodziewanie wstawiła nagranie. Pokazała, co robiła 11 listopada

Marta Kaczyńska nie spędziła 11 listopada w domu. Córka Lecha Kaczyńskiego opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, które ujawniło, jakie plany miała bratanica Jarosława Kaczyńskiego.

Marta Kaczyńska
22.08.2023 14:43 Marta Kaczyńska wspomina mamę z okazji jej urodzin. Wpis poruszył internautów

Marta Kaczyńska, córka Lecha i Marii Kaczyńskich, w swoich mediach społecznościowych bardzo często wspomina ważne w jej życiu rocznice i podkreśla swoją więź ze zmarłymi tragicznie rodzicami. Mimo iż od ich śmierci minęło już 13 lat, to wciąż tkwią oni także w sercach Polaków. Wczoraj bratanica Jarosława Kaczyńskiego opublikowała fotografię z przeszłości swojej mamy. 21 sierpnia Maria Kaczyńska skończyłaby 81 lat.

Marta Kaczyńska
28.04.2023 12:03 Marta Kaczyńska zaskoczyła, opublikowała dwa zdjęcia. Pochodzą z rodzinnego archiwum

Marta Kaczyńska podzieliła się w sieci prywatnym zdjęciem rodziców. Archiwalne fotografie Lecha i Marii Kaczyńskich wywołały ogromne poruszenie. Córka zmarłej pary prezydenckiej uchyliła rąbka prywatności nie bez powodu. 

Marta Kaczyńska
11.04.2023 08:36 Marta Kaczyńska wspomniała rodziców w 13. rocznicę katastrofy smoleńskiej. Wyjątkowy wpis

Marta Kaczyńska pojawiła się w poniedziałek na Wawelu, by uczcić pamięć tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. 42-latce towarzyszył trzeci mąż Piotr Zieliński. Córka tragicznie zmarłych rodziców postanowiła opublikować emocjonalny post.

None
26.02.2023 21:58 Marta Kaczyńska podpadła stryjowi Jarkowi? Może nie być zadowolony po jej słowach

Jarosław Kaczyński atakuje opozycję, zarzucając im, że chcą wyeliminowania mięsa i zastąpienia go produktami pochodzenia owadziego. Tymczasem to właśnie środowiska związane z PiS-em najczęściej mówiły o tej zmianie. Do robaków przekonywała zarówno Marta Kaczyńska, jak i TVP.

Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński
04.01.2023 11:22 Jarosław Kaczyński spędził święta z bratanicą. Marta Kaczyńska przygotowała wujowi same frykasy

Przełom 2022 i 2023 roku nie był pomyślny dla Jarosława Kaczyńskiego. Prezes Prawa i Sprawiedliwości musiał przerwać swoją aktywność polityczną i przejść operację chorego kolana, przez którą zarówno święta Bożego Narodzenia, jak i Sylwestra spędził na szpitalnym łóżku. Całe szczęście, lider partii rządzącej nie musiał czuć się osamotniony, bo o jego samopoczucie dbała w tym czasie bratanica, która zadowalała m.in. kulinarne zachcianki chorego wuja.

Marta Kaczyńska
14.09.2022 11:28 "GW": Nielegalna budowla w "mazurskim raju" Marty Kaczyńskiej. Sprawę bada prokuratura

Kolejne kontrowersje wokół mazurskiej posiadłości należącej do spółki męża Marty Kaczyńskiej. Jak donosi "Gazeta Wyborcza", na terenie utworzono nielegalny kanał od pobliskiego jeziora Szymon. Jego powstanie i towarzyszące temu prace ziemne przyczynić się miały do degradacji linii brzegowej. Sprawą zajmuje się prokuratura.Marta Kaczyńska sama nie może zdecydować się, czy lepiej pozostawać w cieniu i wieść normalne życie, czy też co jakiś czas przypomnieć o sobie opinii publicznej. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej miewała już bowiem okresy, gdy mocno skupiała się na swoich burzliwych związkach, a także te, gdy chętnie podsycała zainteresowanie wokół siebie, publikując posty w mediach społecznościowych.Ostatecznie zdecydowała się na bezpieczną opcję realizacji swojej pasji, jaką jest fotografia i współpracę z zaprzyjaźnionym z obecną władzą tygodnikiem "Sieci", gdzie wypowiada się o etyce, moralności i sprawach społecznych, jednocześnie stroniąc od blasku fleszy. I choć dawna prezydentówna myślała, że po zakończeniu miłosnych perypetii na łamy gazet już raczej nie trafi, była w błędzie, bo na jaw wyszedł właśnie kolejny skandal z jej udziałem.

Marta Kaczyńska
02.08.2022 19:32 Marta Kaczyńska w środku nocy opublikowała poruszający wpis o Powstaniu Warszawskim

Marta Kaczyńska, jak na patriotkę przystało, postanowiła pochwalić się, jak spędzała rocznicę Godziny "W". Gwiazda polskiej prawicy opublikowała emocjonalny wpis, w którym nie omieszkała wspomnieć zasług swojego ojca w pamięci o Powstaniu Warszawskim.

500 plus. Polaków czeka podwyżka? Prezes Jarosław Kaczyński zabrał głos
31.07.2022 15:51 Jarosław Kaczyński kilka lat temu pożegnał ojca. Rajmund był powstańcem warszawskim

Jarosław Kaczyński od kilku lat może liczyć wyłącznie na Martę Kaczyńską. Na przestrzeni dwóch dekad prezes Prawa i Sprawiedliwości pożegnał matkę, brata i ojca. To właśnie z Rajmundem Kaczyńskim, tatą bliźniaków, wiąże się największa tajemnica rodowa.W poniedziałek 1 sierpnia Polacy będą obchodzić 78. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Niewiele osób wie, że ojciec Jarosława Kaczyńskiego był dowódcą siódmej drużyny, drugiego plutonu kompanii K-1 Pułku "Baszta". Historia walki Rajmunda Kaczyńskiego o wolność jest wyjątkowo dramatyczna.

Marta Kaczyńska i Jarosław Kaczyński
19.06.2022 09:07 Marta Kaczyńska zrobiła w urodziny Lecha i Jarosława Kaczyńskiego wyjątkową rzecz. Aż chce się płakać

W sobotę Jarosław Kaczyński obchodził 73. urodziny. O wyjątkowym dniu nie zapomniała jego bratanica - Marta Kaczyńska. Na Facebooku opublikowała wzruszające zdjęcie prezesa PiS z dzieciństwa. Marta Kaczyńska stała się najbliższą rodziną Jarosława Kaczyńskiego. Po śmierci jej rodziców w katastrofie smoleńskiej w 2010 r. to właśnie prezes PiS stał się dziadkiem dla jej dzieci.

EN 00911365 0227
09.04.2022 13:39 Marta Kaczyńska wspomniała dzień katastrofy smoleńskiej

W katastrofie polskiego samolotu w Smoleńsku zginęło łącznie 96 osób, w tym ówczesny prezydent kraju Lech Kaczyński i jego żona, Maria. Tego dnia córka prezydenckiej pary nagle straciła dwoje najbliższych osób. Marta Kaczyńska wróciła wspomnieniami do tych dramatycznych chwil w rozmowie z dziennikarzami.W tym roku mija 12 lat od katastrofy rządowego samolotu Tu-154, który rozbił się w okolicy lotniska w Smoleńsku podczas próby lądowania. Na pokładzie maszyny znajdowali się członkowie polskiej delegacji na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, w tym prezydencka para oraz wielu najwyższej rangi urzędników państwowych.

Jarosław Kaczyński
21.02.2022 09:29 Jarosław Kaczyński zjawił się na mszy, wyposażony w zagadkowy przedmiot. O co chodzi?

W sobotę Jarosław Kaczyński uczestniczył wraz z Martą Kaczyńską, jej mężem Piotrem Zielińskim oraz synem Stanisławem Lechem we mszy świętej. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł "Super Express" wynika, że nabożeństwo miało charakter prywatny. Prezes Prawa i Sprawiedliwości miał ze sobą torbę prezentową.Uwagę przykuwa jeden element, który może sugerować, że uroczystość nie była po prostu zwykłą mszą. Dziennik podejrzewa, że może chodzić o coś więcej. Z rodziną do kościoła Jarosław Kaczyński został przyłapany przez fotoreporterów. Prezes Prawa i Sprawiedliwości około południa opuścił swój dom na warszawskim Żoliborzu i wsiadł do limuzyny, dzierżąc w dłoni torbę prezentową. Wyraźny napis znajdujący się na jednej z jej stron, "Najlepsze życzenia w tym wyjątkowym dniu" definitywnie wskazywał, że okazja jest niebywała. Wkrótce okazało się, że Kaczyński wybiera się do Kościoła rektoralnego św. Benona, przy ul. Pieszej w Warszawie. Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo Tuż przed świątynią polityk spotkał się z członkami swojej rodziny: bratanicą Martą Kaczyńską oraz jej mężem Piotrem Zielińskim. Wraz z nimi na miejscu czekał synek pary, ubrany w elegancki garniturek czteroletni Stanisław Lech. Uwagę fotoreporterów zwrócił jednak jeden wyjątkowy szczegół. Przed świątynią Jarosław Kaczyński dzierżył w dłoni gromnicę, która wskazuje na niezwyczajny charakter nabożeństwa. Redakcja "Super Expressu" podejrzewa, że mogło chodzić o chrzest. Jarosław Kaczyński ojcem chrzestnym?Według nieoficjalnych informacji, na które powołuje się dziennik, uroczystość w kościele miała charakter prywatny, a wstępu na nią nie miała żadna osoba spoza tych wskazanych przez rodzinę Jarosława Kaczyńskiego. Tuż po zakończonym nabożeństwie, wszyscy uczestnicy udali się do hotelu Regent, gdzie spożyli wykwintny obiad w zarezerwowanym do tego celu pomieszczeniu. Po około trzech godzinach prezes PiS opuścił lokal. Informacjom o możliwym chrzcie Stanisława Lecha zaprzecza obecny na nabożeństwie senator Jan Maria Tomaszewski. W rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że "nic takiego nie było". - Oni (rodzina Kaczyńskiego - przyp. red.) w przejeździe byli w Warszawie, jadą dalej do Zakopanego odpocząć - wyjaśnił polityk. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Jerzy Połomski wspomina niemiłą przeszłość z Marylą Rodowicz. "Nie uregulowała formalności"Nie żyje Jan Hryniak, twórca "Zenka". Popularny reżyser miał 52 lataTVP poinformowało o śmierci wybitnej reżyserki. Nie żyje Krystyna MeissnerJeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]Źródło: se.pl