Goniec.pl > Wiadomości > Ciało kobiety z raną ciętą szyi w domu w Wieruszowie. Trwa policyjna obława
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 21.11.2023 11:25

Ciało kobiety z raną ciętą szyi w domu w Wieruszowie. Trwa policyjna obława

policja
Policja Podkarpacka

Tragiczne zdarzenie w Wieruszowie (woj. łódzkie). W jednym z domów odnaleziono ciało kobiety z raną ciętą szyi. Na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza, trwa obława za sprawcą zbrodni. Prokuratura udziela tylko szczątkowych informacji, ale nieoficjalne ustalenia są wysoce niepokojące.

Nie żyje kobieta znaleziona w domu w Wieruszowie

Do zdarzenia miało dojść we wtorek 21 listopada wczesnym rankiem w jednym z domów przy ul. Broniewskiego w Wieruszowie (woj. łódzkie). 

Jak nieoficjalnie podaje portal tugazeta.pl, mieszkańcy budynku usłyszeli hałas dobiegający z jednego z pomieszczeń. W nim, na podłodze miała leżeć kobieta w średnim wieku z raną ciętą szyi, nad którą stał podobno zamaskowany mężczyzna z nożem.

Na miejsce został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego, który stwierdził jedynie, że poszkodowana nie żyje. Policja potwierdziła, że doszło do tragicznego odkrycia, ale po więcej informacji odsyła do prowadzącej postępowanie Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. 

Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle zawiesił głos, potem zapadła cisza

Nieoficjalnie: Ruszyła obława za sprawcą zbrodni

Komunikat prokuratury także nie jest zbyt wylewny, bowiem śledczy nie chcą mówić o szczegółach, tłumacząc to dobrem śledztwa.

- Trwają intensywne czynności dla wyjaśnienia okoliczności śmierci pokrzywdzonej - przekazuje portalowi Goniec.pl Jolanta Szkilnik, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu.

ZOBACZ: Zabił żonę i dwie córki. 42-latek rozpłakał się, gdy usłyszał to pytanie. Prokuratura ujawnia wstrząsające szczegóły

Na ten moment policja nie zatrzymała nikogo w związku ze sprawą, a z ustaleń dziennikarzy, wynika, iż za domniemanym sprawcą ruszyła obława.

Ofiarą Gruzinka w średnim wieku

Do akcji poszukiwawczej zaangażowane miały zostać jednostki policji z Wieruszowa, Sieradza oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Funkcjonariusze najprawdopodobniej używają do podjęcia tropu także specjalnie przeszkolonego psa.

ZOBACZ: Podłożyła ładunek w centrum Warszawy. 38-latka interesowała się Państwem Islamskim

Tugazeta.pl twierdzi, że trwa przesłuchiwanie świadków i oczekiwanie na tłumaczy, z uwagi na fakt, że zmarła kobieta oraz jej współlokatorzy są Gruzinami.

Źródło: tugazeta.pl, Goniec.pl