Goniec.pl
mama najsmutniejsza historia

instagram.com/djkhaled

6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Otrzymał wsparcie od obcych ludzi

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Wiedząc, że zbliżają się urodziny 6-letniego Teddy'ego, jego mama postanowiła zorganizować mu przyjęcie. Zarezerwowała miejsce w pizzerii i zaprosiła gości. Jednak na miejscu po pewnym czasie okazało się, że nikt nie przyjdzie bawić się z chłopcem. Wtedy postanowiła nagłośnić całą sprawę. Szybko odezwali się sportowcy oraz jeden z najsłynniejszych DJ-ów na świecie.

Mama 6-latka z Arizony nie mogła ukryć rozczarowania faktem, że na jego urodzinach nie pojawił się ani jeden z zaproszonych gości. Smutek, którego nie da się wymazać, pojawił się również na twarzy małego Teddy’ego, co widać po zdjęciu obiegającym media społecznościowe.

Żadna mama nie chciałaby widzieć swojego dziecka pogrążonego w rozpaczy – szczególnie w dniu urodzin. Mieszkający w Arizonie Teddy miał spędzić miło czas z koleżankami i kolegami w pizzerii. Choć trudno to sobie wyobrazić, ostatecznie nikt się nie pojawił.

Urodziny Teddy’ego zorganizowane przez jego mamę okazały się porażką

Nie tylko mamy wiedzą, że małe dzieci bywają bardzo wrażliwe – szczególnie na swoim punkcie – dlatego wszelkie nieprzyjemne sytuacje, których doświadczają na etapie szkolnym, często ciągną się za nimi przez wiele lat, a nawet całe życie.

Dlatego wielu rodziców stara się, by ich dzieci miały jak najwięcej miłych wspomnień. Zabierają więc swoje pociechy na wycieczki do Mikołajek, ciągną je na Kasprowy Wierch i kupują gofry nad morzem, które później wspólnie zjadają za parawanem.

[EMBED-243]

Uszczęśliwić swojego 6-letniego syna chciała także jedna z mam mieszkających w Arizonie. Kobieta postanowiła zorganizować mu urodziny w pizzerii. Wybrała termin, zarezerwowała miejsca i zaprosiła ponad 30 osób, które uczyły się z Teddym w klasie.

Matka nie wiedziała jeszcze, że właśnie tego dnia rozegra się jeden z największych koszmarów w dotychczasowym życiu chłopca. Cała impreza okazała się totalną porażką. Jednak ta historia ma szczęśliwe zakończenie.

Zdjęcie opublikowane przez mamę obiegło internet

Z 32 kolegów i koleżanek 6-latka, które zaprosiła mama, nie pojawiła się ani jedna osoba. Kobiecie wydawało się to dziwne, ponieważ zorganizowała urodziny Teddy’ego w dniu wolnym od szkoły. Pizza stygła na stole, mijały minuty i nikt nie przychodził.

Wreszcie mama Teddy’ego zrozumiała, że nie ma na co czekać. Było jej bardzo przykro, ponieważ widziała po minie 6-latka, jak bardzo jest rozczarowany. Postanowiła zrobić mu zdjęcie i je opublikować, by zwrócić uwagę na zachowanie rówieśników.

Fotografia stała się prawdziwym viralem. Internauci zaczęli wysyłać komentarze, w których pocieszali chłopca. Mieli też pretensje do gości, że wcześniej nie powiadomili rodziny o tym, że nie zamierzają się zjawić.

Zdjęcie rozeszło się jeszcze dalej i doszło do samego DJ-a Khaleda, który jest jednym z największych producentów muzycznych na arenie międzynarodowej. Twórca zapowiedział, że wyśle Teddy’emu prezent z okazji urodzin.

Wsparcie przesłali także sportowcy z lokalnych drużyn, którzy zaprosili 6-latka na mecze. Mamy nadzieję, że dzięki temu chłopiec zapomniał o nielojalnych kolegach i koleżankach.

[EMBED-950]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska; Instagram

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >