Goniec.pl

AFP/EAST NEWS

Zwolennicy Putina głoszą niebywałe tezy. Były reżyser apeluje o stworzenie obozów koncentracyjnych

4 Maja 2022

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Wstrząsające sceny miały miejsce w jednej z rosyjskich telewizji propagandowych. Uczestnik dyskusji na antenie stacji Rossija 1 wysunął bulwersujący postulat. Reżyser Karen Szachnazarow chce wszystkich przeciwników symbolu „Z” umieszczać w obozach koncentracyjnych i poddawać obowiązkowej sterylizacji.

Rosyjska inwazja na terytorium Ukrainy trwa już niemal od dwóch miesięcy. Wojska Władimira Putina nie osiągają swoich celów, co powoduje niezadowolenie nie tylko samego przywódcy, jak również jego otoczenia.

W ostatnich tygodniach nasilają się medialne ataki w kierunku państw NATO, jak również samej Ukrainy. Również Polska znalazła się na celowniku tub propagandowych rosyjskiego dyktatora.

Kilka dni temu, w mediach społecznościowych pojawił się wstrząsający fragment dyskusji, podczas której jeden z „ekspertów” sugeruje, by przeciwników symbolu „Z” umieszczać w obozach koncentracyjnych i poddawać sterylizacji.

Incydent miał miejsce podczas transmisji programu publicystycznego w państwowej stacji telewizyjnej Federacji Rosyjskiej. W jej trakcie zarejestrowano rozmowę, z której jasno wynika, że były reżyser Karen Szachnazarow chce poddawać wszystkich wrogów symbolu "Z" obowiązkowej sterylizacji, a także zamykać ich w obozach koncentracyjnych.

Zwolennik Putina wpadł na niebywały pomysł. Na wizji padły ohydne słowa

Szokować może fakt, że gdy zwolennik rosyjskiego reżimu wypowiada podobne tezy, pozostali goście zgromadzeni w studio tylko mu przytakują. Nikt nie zareagował na tak kuriozalne słowa.

Wideo z wypowiedziami byłego reżysera od razu trafiło do publicznej sieci. Ukraińcy podkreślają, że tego rodzaju apele nawiązują do czasów nazistowskich Niemiec.

- Znamienne, że po oskarżeniach Siergieja Ławrowa wobec przedstawicieli narodu żydowskiego o antysemityzm, inni przedstawiciele rosyjskiego rządu i propagandyści przestali nawet wychwytywać słowa. Rosja przemawia słowami hitlerowskich Niemiec, Hitlera 77 lat temu, niecały tydzień przed 9 maja - można przeczytać na oficjalnej stronie Dialogu Ukraińskiego.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ile trzeba zapłacić za obiad lub deser u Karola Okrasy? Znamy ceny w jego restauracji

  • Maryla Rodowicz odwołała koncert. "Pierwszy raz miałam taki problem"

  • Matura język angielski 2022. Co trzeba umieć na maturę z angielskiego?

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Policja z całej Polski szuka tej kobiety. Oburzające, czego się dopuściła, haniebny czyn
Czytaj więcej >

Wiadomości

Wójt ufundował baner z Janem Pawłem II, wydał oficjalne oświadczenie. "Moralny obowiązek"
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ksiądz zdradził czy osoba po rozwodzie może otrzymać rozgrzeszenie. Nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Już wkrótce listonosze zapukają do drzwi milionów Polaków, niosą złe wieści. Wręczą ważne pismo
Czytaj więcej >

Wiadomości

Skandal, co pacjent wyprawiał na SORze. Policja w akcji
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nie żyje 30-letni mężczyzna. Policja i prokuratura w akcji
Czytaj więcej >
Piotr Dutka

Motoryzacją interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]