Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Wielkie problemy rekordzisty programu "Jeden z dziesięciu". Sąsiedzi zdradzili, że nie dotarł na finał
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 24.11.2023 12:59

Wielkie problemy rekordzisty programu "Jeden z dziesięciu". Sąsiedzi zdradzili, że nie dotarł na finał

Artur Baranowski
screen "Jeden z Dziesięciu" TVP VOD

Pan Artur z teleturnieju “Jeden z dziesięciu” nie otrzymał możliwości zawalczenia o zwycięstwo w programie. Sąsiedzi zdradzili, że mężczyzna nie dotarł na nagrania w studio. Znamy powód takiego obrotu spraw. Historyczny rekordzista ma powody do złości.

Wygrał "jeden z Dziesięciu", jest na ustach wszystkich

Pan Artur zrobił w “Jeden z Dziesięciu” coś, czego nie dokonał jeszcze żaden gracz. Mężczyzna zdobył maksymalną liczbę punktów i zapisał się na kartach historii teleturniejów TVP. Uznanie nie ukrywał sam Tadeusz Sznuk.

Gracz “Jednego z Ddziesięciu”, który z dnia na dzień zyskał sławę mieszka we wsi Śliwniki pod Łodzią. Sąsiedzi pana Artura zdradzili tajemnicę na temat jego udziału w finale programu. Okazuje się, że widzowie TVP nie zobaczą Artura Baranowskiego w finałowej rozgrywce.

Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle zawiesił głos, potem zapadła cisza

Sąsiedzi zdradzili, że pan Artur nie dotarł na finał "Jeden z Dziesięciu"

Pan Artur zdeklasował konkurencję i nie dał szansy innym graczom. Zdobył maksymalną liczbę punktów podczas swojego występu w programie “Jeden z dziesięciu” i wiele osób wskazywało, że to właśnie on zostanie tegorocznym mistrzem. Wszystko wskazuje jednak na to, że rekordzisty zabraknie w finale teleturnieju prowadzonego przez Tadeusza Sznuka.

ZOBACZ: TVP traci kolejnych dziennikarzy. Bezlitosne słowa byłego prezesa

Sąsiedzi Artura Baranowskiego wyjaśnili, że w drodze na plan “Jednego z dziesięciu” doszło do niefortunnego zbiegu okoliczności. - Artur nie dotarł na planowane nagranie programu - powiedział dziennikarzom Faktu jeden z mieszańców wsi Śliwniki. Co się stało?

Finał "Jeden z Dziesięciu" bez rekordzisty spod Łodzi

Rekordzista “Jeden z Dziesięciu” nie zawalczy o wygraną w programie Jeden z dziesięciu? Chociaż TVP milczy na ten temat, to sąsiedzi pana Artura zdradzają, iż musiał on zmierzyć się z niespodziewaną awarią. Samochód, którym jechał gracz miał się zepsuć w trasie. Nie było możliwości, aby usunąć jej na czas i pan Artur miał nie zdążyć na finał “Jednego z dziesięciu”.

ZOBACZ

Sąsiedzi wskazują, że może TVP zdecyduje się na powtórkę odcinka. - Bo to przecież siła wyższa, a awaria może się zdarzyć każdemu - usłyszał dziennikarz w rodzinnej wsi rekordzisty Jeden z Dziesięciu. - Jak udało nam się dowiedzieć, program z finałowym odcinkiem został już nagrany, ale bez udziału Artura Baranowskiego. Nagranie odbyło się w lubelskim studiu telewizyjnym - czytamy w artykule Faktu.

Kiedy finał teleturnieju “Jeden z dziesięciu”? Emisję odcinka finałowego zaplanowano na piątek 24 listopada. O godzinie 18:55 zostanie od wyświetlony na TVP 1.

Źródło: fakt

Tagi: TVP