Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Widzowie "19.30" zaniepokojeni. Joanna Dunikowska-Paź nagle zniknęła?
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.02.2024 21:00

Widzowie "19.30" zaniepokojeni. Joanna Dunikowska-Paź nagle zniknęła?

Joanna Dunikowska-Paź, Karolina Sawka
"19.30" TVP, wydanie z dn. 14.02.2024 r.

Widzowie “19.30” dopatrzyli się znaczącej zmiany w programie. Nie omieszkali wyrazić swoje niezadowolenie z tego powodu. Poszło o Joannę Dunikowską-Paź, a właściwie jej brak na ekranie w wieczornym wydaniu głównego programu informacyjnego TVP. Niektórzy niemal wyczuwają spisek wewnątrz redakcji “19.30”.

Ciche zmiany w "19.30"? Widzowie zadają pytania o Joannę Dunikowską-Paź

Nie ma wątpliwości, iż Joanna Dunikowska-Paź została ulubieńcem widzów TVP. Po zmianach i pojawieniu się programu informacyjnego “19.30” na czele z Markiem Czyżem to właśnie była dziennikarka TVN doceniana jest za warsztat i sposób przedstawiania kolejnych informacji.

Widzowie “19.30” w poniedziałek (19.02) postanowili zwrócić uwagę, iż ostatnio Joanna Dunikowska-Paź nie wita się z nimi zza białego stołu w studio TVP. Padły jednoznaczne oskarżenia i nie da się ukryć, iż niektórzy podejrzewają, że ostatnie roszady w prezenterach “19.30” mogły nie być przypadkiem.

Polacy bojkotują olej. Producent wydał oświadczenie

Widzowie "19.30" zaniepokojeni, zwrócili uwagę nabrać Joanny Dunikowskiej-Paź

Widzowie “19.30” zwrócili uwagę, iż grafik Joanny Dunikowskiej-Paź nie obfituje w występy przed kamerą w głównym programie informacyjnym. Na profilu “19.30” TVP na Facebooku pojawiło się konkretne pytanie. Padło ono jeszcze w trakcie prowadzenia poniedziałkowego (19.02) wydania przez Marka Czyża.

ZOBACZ: Oburzające słowa w TV Republika. Przekroczono wszelkie granice

- Gdzie pani Asia? - zapytał jeden z widzów “19.30”. Jego pytanie szybko zyskało uwagę innych osób, które uważają, iż to właśnie Joanna Dunikowska-Paź jest najlepsza prowadzącą “19.30” TVP. - No właśnie, gdzie jest Pani Duninkowska-Paź? - dopytywała kolejna osoba. 

Pojawiły się nawet słowa sugerujące, że absencja Joanny Dunikowskiej-Paź to wynik wewnętrznych tarć w redakcji “19.30” TVP. - Pewnie pani Sawka ją "wygryzła" z tego programu - stwierdziła inna osoba, która wietrzy spisek. Niemniej trudno nie zauważyć jednego.

19.30-dunikowska.jpg
Widzowie “19.30” pytają o Joannę Dunikowska-Paź. Fot. FB/19.30 TVP

Joanna Dunikowska-Paź usunęła się na drugi plan w "19.30"?

Czy Joanna Dunikowska-Paź faktycznie zmniejszyła liczbę wystąpień w “19.30” TVP? Nie jest trudno zauważyć, że ostatnio to właśnie Karolina Sawka częściej wita się w widzami siedzącymi przed telewizorami. Nowa twarz programu informacyjnego, który zastąpił “Wiadomości” pracowała cały weekend (17-18.02) oraz parę dni wcześniej.

ZOBACZ: "19:30" nie trafia do wszystkich? Kiepskie wyniki oglądalności

Natomiast Joanna Dunikowska-Paź nie prowadziła żadnego głównego wydania od 6 lutego 2024 r. Kiedy ostatnio wystąpiła w tej roli? Trudno to ustalić, gdyż to właśnie do wtorku 6 lutego obejrzeć można wsteczne wydania “19.30” TVP na platformie VOD Telewizji Polskiej (dostęp na dzień 19.02).

Niemniej Joanna Dunikowska-Paź nie zniknęła z TVP. Dziennikarka pojawiła się na głównej antenie TVP podczas rozmowy z Gościem 19.30, której pierwsza część odbywa się na antenie TVP Info, a na głównym kanale. Miało to miejsce 14 lutego. Dziennikarka rozmawiała wówczas z Małgorzata Paprocką, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP.

Źródło: Goniec, TVP

Tagi: TVP