Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Specjalny konkurs Biedronki. Można wygrać 100 tys. zł
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 19.02.2024 15:50

Specjalny konkurs Biedronki. Można wygrać 100 tys. zł

Biedronka, pieniądze
goniec.pl

Nietypowa akcja Biedronki powraca. Sieć oferuje ogromne pieniądze. Szanse na ich zdobycie pojawiają się tylko raz na rok. Jedna osoba zgarnie aż 100 tysięcy złotych, ale warunki są jasne i wymagające. Czas na ich spełnienie mija 21 marca. O co chodzi z konkursem “Piórko”? 

Biedronka da jednej osobie 100 tysięcy złotych

Biedronka ogłosiła, że właśnie rusza kolejna edycja specjalnej, corocznej akcji. Sieć opublikowała wiadomość o tym, że każdy obywatel Polski sięgnąć może aż po 100 000 zł. Pieniądze wręczane są tylko jednej osobie, a cała akcja trwa aż od 2015 roku.

Jak zdobyć pieniądze oferowane przez Biedronkę? Sprawa wydaje się prosta, jednak zasady konkursu “Piórko” zniechęcą sporo osób mających nadzieję na 100 tys. zł. Konieczne jest bowiem… napisanie książki dla dzieci. Znamy dokładne zasady i terminy.

Możesz odzyskać pieniądze za leki. Dla kogo jest ulga rehabilitacyjna?

Specjalny konkurs Biedronki, taka szansa pojawia się tylko raz do roku

W ogłoszeniu opublikowanym przez Biedronkę dotyczącym konkursu z ogromną nagrodą pieniężną nie brakuje konkretów. Jubileuszowa edycja “Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci” po raz kolejny daje szansę nieznanym i debiutującym autorom na to, by ich książka znalazła się w sklepach w całej Polsce tuż obok nazwisk znanych pisarzy i pisarek.

ZOBACZ: Koniec abonamentu RTV. Każdy Polak zapłaci 432 zł rocznie?

Jak przekonuje sama Biedronka, trzeba niewiele zrobić aby zdobyć pieniądze konkursie. - Wystarczy pomysł w głowie na opowiadanie dla dzieci w wieku między 4 a 10 rokiem życia - przekazała sieć w specjalnym komunikacie. Po spisaniu opowiadania, konieczne jest jego wgranie na specjalną platformę konkursu. Do kiedy debiutujący pisarze mają czas na stworzenie dzieła wartego 100 tys. złotych?

Do kiedy trwa konkurs Biedronki i jakie są zasady?

- Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie sieć Biedronka zaprasza do udziału osoby, które lubią pisać z myślą o dzieciach. W konkursie może wziąć udział każdy pełnoletni obywatel Polski, który nie ma na swoim koncie profesjonalnej publikacji książkowej z nadanym numerem ISBN. Zadaniem uczestnika jest przygotowanie tekstu o objętości od 20 do 60 tysięcy znaków (włącznie ze spacjami) na dowolny temat, zgodnie z możliwościami poznawczymi dzieci w wieku od 4 do 10 lat (dokładny wiek odbiorcy w tym zakresie obiera piszący). Uczestnicy mogą przesłać maksymalnie 3 teksty w ramach jednej edycji - wyjaśnia dokładnie Biedronka.

ZOBACZ: Kasjer zada błahe pytanie. Odpowiesz i możesz narazić się na kłopoty

Czas na przesyłanie prac mija 21 marca 2024 r. Same wyniki ogłoszone zostaną publicznie jednak dopiero 17 maja 2024 r. Odbędzie się to na stadionie PGE Narodowym podczas Targów Książki i Mediów Vivelo 2024. Wówczas konkurs Biedronki wkroczy w drugi etap. Będzie to moment, gdy do gry o wielkie pieniądze zaproszeni zostaną graficy, którzy dzięki swoim talentom będą walczyli o jak najlepsze zobrazowanie wygranego opowiadania dla dzieci.