Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Widziałeś tę kobietę? Natychmiast zadzwoń na policję
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 10.05.2024 16:14

Widziałeś tę kobietę? Natychmiast zadzwoń na policję

zaginiona
fot. materiały policyjne

Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim opublikowała pilny apel. Zaginęła 35-letnia Katarzyna Napiórkowska, w sieci znana jako "Kat Amarië". Kobieta nagrywała filmy na platformę YouTube. W nocy z 5 na 6 maja w Toruniu widziano ją po raz ostatni. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach. Zaginiona niedawno opublikowała w sieci bardzo niepokojący wpis. 

Zaginęła Katarzyna Napiórkowska

Poszukiwana Katarzyna Napiórkowska od dawna prowadziła działalność internetową. Znana w sieci pod pseudonimem "Kat Amarië" nagrywała filmy na YouTube, a także prowadziła profil na Instagramie, który śledzi niemal 25 tys. użytkowników. Kobieta nie ukrywała, że zmaga się z problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym. W swoich filmach poruszała m.in. temat depresji, na którą cierpi.

W ostatnim czasie na jej instagramowym profilu pojawił się długi i bardzo niepokojący wpis w języku angielskim, wraz z nagraniem

"Przegrałem, ale tylko w sferze emocji". Słynny burmistrz Wielunia wspomina potyczkę z Krzysztofem Stanowskim i snuje plany o potędze

Policja oraz rodzina proszą o pomoc. Zaginęła Katarzyna Napiórkowska

23 kwietnia na Instagramie zaginionej Katarzyny Napiórkowskiej pojawił się niepokojący post.

[...] Od kilku dni leżę na oddziale psychiatrycznym, rozmawiam ze wszystkimi bardzo chorymi psychicznie ludźmi i próbuję zaoferować im chociaż odrobinę miłości i ciepła, ponieważ nie mają nikogo - czytamy. [...] Wierzyłam, że zasługuję na to, żeby być po prostu wykorzystywaną i pozwoliłam na to. NIE. 

[...] Mam dość stawiania innych na pierwszym miejscu. Mam dość bycia naiwnym. Odbieram swoje życie. [...] Twoje bolesne słowa mnie nie złamały. Przywrócili mi życie - czytamy.

Policja oraz rodzina Katarzyny Napiórkowskiej pilnie proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć w sprawie jej zaginięcia jakiekolwiek informacje. 

Zaginęła Katarzyna Napiórkowska, w sieci znana jako "Kat Amarië"

Katarzyna Napiórkowska ostatni raz widziana była w nocy z 5 na 6 maja w Toruniu. Od tamtego czasu kobieta nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i bliskimi. Policja podała jej rysopis:

  • 162 cm wzrostu,
  • szczupła sylwetka,
  • brązowe oczy,
  • długie włosy.

W dniu zaginięcia 35-latka miała na sobie biały wełniany sweter, jasne dżinsy oraz czarne buty z napisem Fila.

ZOBACZ: Mama Krzysztofa Dymińskiego wydała pilny apel. Prosi tylko o jedno

Jeśli ktokolwiek widział 35-latkę albo zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z policją w Starogardzie Gdańskim: pod numerem telefonu 4774 27 355, alarmowym 112 lub e-mailem: [email protected]