Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Mazowieckie: Śmiertelny wypadek w gminie Jaktorów. 60-latek został przygnieciony przez drzewo
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 16.09.2021 21:33

Mazowieckie: Śmiertelny wypadek w gminie Jaktorów. 60-latek został przygnieciony przez drzewo

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
pixabay.com/AndrzejRembowski (zdjęcie ilustracyjne)

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tragedii, do której doszło w czwartek 16 września w podwarszawskiej wsi. Najprawdopodobniej w wyniku nieszczęśliwego wypadku mężczyzna został przygnieciony przez drzewo. Niestety nie udało się go uratować i senior zginął na miejscu. Zdarzenie miało miejsce podczas wycinki.

W czwartek około godziny 13:00 policja otrzymała zawiadomienie o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło w podwarszawskich Starych Budach w gminie Jaktorów. Na miejsce wysłano także pogotowie ratunkowe. Po tym, jak stwierdzono zgon mężczyzny, w sprawę zaangażowała się prokuratura.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna, który pracował przy wycince drzew, najprawdopodobniej źle obliczył, w jakim kierunku spadnie konar i został przez niego przygnieciony. Do zdarzenia doszło na terenie posesji ofiary, która znajduje się przy ulicy Dzwonkowej.

Policjanci badają okoliczności tragedii

Jak tylko doszło do wypadku, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Medycy podjęli próbę reanimacji, która niestety nie przyniosła efektów. Mężczyzna zginął na miejscu. Miał 60 lat. Zdarzenie potwierdzili funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

– Z przykrością potwierdzam, że doszło do tego nieszczęśliwego zdarzenia, w którym zginął mężczyzna – powiedziała na łamach „Gazety Wyborczej” oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim, asp. szt. Katarzyna Zych.

W związku z tragedią policja pod nadzorem prokuratury przyczyny i szczegółowe okoliczności śmierci 60-latka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska