Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia w Małopolsce, nie żyje młody mężczyzna. Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 07.03.2023 10:51

Tragedia w Małopolsce, nie żyje młody mężczyzna. Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR

None
KMP SP w Nowym Sączu

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce w miejscowości Zubrzyk (woj. małopolskie). Z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy zjechał z drogi, z wielką siłą uderzając w przydrożne drzewo. Nie żyje mężczyzna kierujący pojazdem. Na miejscu niezbędna pomoc udzielana była przez ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zubrzyk. Tragedia na drodze wojewódzkiej. Nie żyje 27-letni mężczyzna

Około godziny dziesiątej, na drodze wojewódzkiej 971, na pograniczu Żegiestowa i Zubrzyka, doszło do makabrycznego wypadku. Samochód osobowy z nieznanych na tę chwilę przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący pojazdem zginął na miejscu.

- Autem samotnie podróżował młody około 30-letni mężczyzna. Niestety, obrażenia, jakich doznał były tak poważne, że nie udało się uratować jego życia. Mężczyzna zginął na miejscu - informowali portal sadeczanin.info strażacy z Nowego Sącza. 

Sensacja w Biedronce. Spojrzysz na paragon i będziesz zaskoczony, wydasz grosze

Na miejsce dotarł śmigłowiec LPR

Po dotarciu na miejsce zdarzenia medycy rozpoczęli reanimację mężczyzny. Po chwili dotarł również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Niestety nie przyniosła ona oczekiwanych rezultatów. Lekarze stwierdzili zgon kierowcy. Pomocy, udzielali także strażacy z JRG w Krynicy-Zdroju oraz OSP Żegiestów.

Okoliczności wypadku wyjaśnia prokuratura

Na miejscu czynności wykonywane były przez prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Muszynie, policjantów z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, a także biegłego sądowego z zakresu ruchu drogowego. 

- Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku - oznajmił Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca.

Źródło: sadeczanin.info/wiadomosci.radiozet.pl