Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Porwanie

Porwanie

policja
06.06.2024 22:53 18-latka porwana w Konstancinie-Jeziornie. Policja: Kazali jej kopać sobie grób

Młoda kobieta została porwana w Konstancinie-Jeziornie (woj. mazowieckie). Porywacze zaciągnęli siłą 18-latkę do samochodu i wywieźli do lasu. Ustalenia policji w tej sprawie są porażające – poszkodowana opowiedziała, że na miejscu kazano jej wykopać dla siebie grób.

policja
14.12.2023 09:56 5-latek w jednej chwili zniknął z dworca PKP. Dziecko znaleziono w domu starszego mężczyzny

O krok od wielkiej tragedii w Kamieniu Pomorskim (woj. zachodniopomorskie). Z miejskiego dworca PKP w godzinach wieczornych zniknął 5-letni chłopiec, będący pod opieką matki. Kobieta natychmiast zawiadomiła policję, a ta, wraz z innymi służbami, ruszyła na poszukiwania. Zaginione dziecko odnaleziono dopiero późno w nocy w mieszkaniu 60-letniego mężczyzny, którego wizerunek opublikowano w sieci.

policja lina
04.11.2023 19:08 Polscy detektywi wylatują do Azji. Będą szukać porwanej 21-latki

W poniedziałek 6 listopada ekipa polskich detektywów ma wylecieć do Azji, aby odnaleźć tam 21-latkę z Ukrainy. Kobieta miała zostać uprowadzona, gdy pracowała w jednym z hoteli w Tajlandii. Po porwaniu udało jej się jednak skontaktować z mieszkającym w Polsce bratem. To on poprosił o pomoc prywatny zespół śledczych.

policja
22.10.2023 22:42 13-latka zniknęła z domu. Znaleziono ją z 35-latkiem, policja w akcji

Rodzice 13-letniej dziewczynki zgłosili zaginięcie córki. Niedługo później nastolatka została znaleziona w towarzystwie 35-letniego mężczyzny. W sprawie postawione zostały zarzuty, a oskarżony “przyznał się do zarzucanego mu czynu”. Co stało się w powiecie węgrowskim?

Sebastian z Wrocławia
09.09.2023 19:27 16-latek wyszedł po napój do Żabki i zniknął bez śladu. Nie żyje

Od poniedziałku (4.09) rodzina i policja szukały 16-letniego Sebastiana z Wrocławia, który wyszedł do sklepu i już nie wrócił do domu. W sobotę (9.09) jego bliscy przekazali tragiczne informacje. Odnalezione ciało nastolatka, które, zgodnie z tym, co twierdzi rodzina, miało być związane. 

Policja USA
23.07.2023 13:55 USA. 61-latek wywiózł 13-latkę tysiące km od domu. Została uratowana dzięki kartce

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w USA. 13-latka została porwana przez 61-letniego mężczyznę. Dziewczynka miała być wielokrotnie wykorzystana seksualnie. Uratowała ją kartka z napisem "pomóżcie mi", którą zobaczyli przechodnie. 

Anastazja, Irlandczycy, Grecja
05.07.2023 19:29 Tragiczny ciąg zdarzeń w Grecji, najpierw Anastazja, potem Irlandczycy. Teraz zgwałcono Brytyjkę

Kolejna tragedia w Grecji. Tym razem na Rodos doszło do brutalnego gwałtu na jednej z turystek. Ofiarą jest 21-latka z Wielkiej Brytanii, a podejrzanym - 47-letni obywatel Grecji, który miał kobietę odurzyć, a potem zaatakować w hotelu.

Karabinierzy
26.06.2023 13:17 Przebrani za terrorystów "porwali" kolegę na wieczorze kawalerskim. Interweniowała żandarmeria

We włoskim Turynie miało miejsce nietypowe zdarzenie. Grupa przyjaciół postanowiła zorganizować osobliwy wieczór kawalerski i stworzyła scenariusz przypominający atak terrorystyczny, w wyniku którego pan młody został porwany. Akcja spowodowała panikę wśród mieszkańców i interwencję karabinerów.  

policja
26.05.2023 15:10 Mężczyźni dobijali się do mieszkania. Kazali rodzicom "wydać" 14-letnią córkę

14-letnia dziewczynka o mały włos nie została uprowadzona z własnego mieszkania przez grupę mężczyzn. Dobijali się oni do drzwi i grozili rodzicom dziecka. Kazali im “wydać córkę”. Dopiero dźwięk policyjnych syren przegonił agresorów. 14-latka bawiła się z młodszą siostrą na placu zabaw.

Radiowóz
19.04.2023 22:07 29-latek wybił szybę w aucie i wołał o pomoc, samochód nagle odjechał. Zatrważające sceny na stacji benzynowej przy A4

Szokujące zdarzenie miało miejsce na stacji paliw przy autostradzie A4 w rejonie Góry św. Anny. Świadkowie usłyszeli dźwięk tłuczonego szkła, a następnie dramatyczne wołanie o pomoc. Okazało się, że grupa mężczyzn porwała 29-letniego mieszkańca Śląska.

Aranza Lopez
11.03.2023 11:37 Została porwana, gdy miała 4 lata. Dramatyczna prawda wyszła na jaw po latach

Nieprawdopodobna historia ze zaskakującym finałem zza oceanu. Czteroletnia dziewczynka o imieniu Aranza została uprowadzona przez biologiczną matkę w październiku 2018 r. Od tamtej pory miejsce pobytu dziecka było nieznane, pomimo iż jego rodzicielkę udało się zatrzymać i skazać. FBI nigdy nie zrezygnowało z poszukiwań porwanej i prowadziło konsekwentne działania. Po latach na jaw wyszła w końcu szokująca prawda.

Policja canva PRO
28.04.2022 15:00 Czy na Bemowie doszło do próby porwania dzieci? Policja tłumaczy, dzieci były przerażone

W sobotę na grupie społecznościowej dzielnicy Bemowo pojawił się post kobiety, z którego wynikało, że mogło dojść do próby porwania jej dzieci. Według matki policja "wyśmiała" jej zawiadomienie. Funkcjonariusze są zdania, że podjęli wszystkie odpowiednie czynności w tej sprawie, a sam wpis po kilku dniach zniknął z Facebooka. Wieczorem w sobotę 23.04 na grupie facebookowej Bemowa pojawił się niepokojący wpis. Autorką posta była matka, której zdaniem wcześniej tego samego dnia mogło dojść do próby porwania dwójki jej dzieci. Z treści posta wynikało, że kobieta od razu zgłosiła zajście na policję, jednak ku jej zaskoczeniu na komisariacie sprawą nikt się za bardzo nie przejął. Co więcej, na prośbę o sprawdzenie monitoringu z miejsca zdarzenia, usłyszała, że aktualnie nie ma wystarczającej liczby funkcjonariuszy, więc może zrobić to sama.