Goniec.pl
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska cztery lata temu wzięła ślub. Świętuje całkiem inną rocznicę

29 Lipca 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Marta Kaczyńska świętuje czwartą rocznicę ślubu z trzecim mężem. Zdawałoby się, że tak uroczysta okazja będzie dla siostrzenicy Jarosława Kaczyńskiego dniem celebracji miłości. Tak się jednak nie stało - córka prezydenckiej pary miała w głowie zupełnie coś innego

malgorzata rozenek majdan

Niebywałe, co łączyło Małgorzatę Rozenek i Martę Kaczyńską. Dziś żadna się do tego nie przyznaje

CZYTAJ DALEJ

Marta Kaczyńska nie świętowała rocznicy ślubu?

Marta Kaczyńska ma za sobą kilka nieudanych związków. Pierwszego męża poznała jeszcze na studiach. Piotr Smuniewski, bo tak nazywał się wybranej jej serca, nie zdobył pełnego uznania ojca Marty, Lecha Kaczyńskiego. Tragicznie zmarły prezydent uważał bowiem, że małżeństwo w tak młodym wieku (Marta miała wówczas 20 lat) jest niezbyt fortunnym pomysłem.

W trakcie czterech lat wspólnego pożycia, para doczekała się dziecka. Narodziny potomka nie scementowały ich miłości. Byli zakochani postanowili się rozejść.

- To nie ja byłam osobą, która postąpiła nie fair. Tata, który nie znał całej prawdy, martwił się o mnie. Uważał, że rodzina ma wielką wartość, którą należy doceniać i nie powinniśmy jej burzyć. Nie potrafiłam się z nim zgodzić i postanowiłam zamieszkać sama z Ewą. Po pewnym czasie, nie planując układania sobie życia na nowo, spotkałam Marcina. Ponownie, bo znaliśmy się z okresu studiów - mówiła o byłym małżeństwie Kaczyńska dla „Vivy”.

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

Marta Kaczyńska nie pozostała samotną matką zbyt długo. Kolejnym absztyfikantem, który pojawił się u jej boku był znajomy ze studiów, czyli Marcin Dubieniecki. W rozmowie z Krystyną Pytlakowską Marta Kaczyńska przyznawała:

- Po pewnym czasie, nie planując układania sobie życia na nowo, spotkałam Marcina. Ponownie, bo znaliśmy się z okresu studiów. Niesamowite zakochanie. Nagle wszystko trafiło na właściwe miejsce – mówiła.

Niektórzy mogą pamiętać Marcina Dubieneckiego, gdy trwał u boku żony podczas katastrofy smoleńskiej. To postać, która znana była z agresji wobec paparazzi. Swego czasu stawano mu również zarzuty prokuratorskie.

barbara kurdej szatan

Barbara Kurdej-Szatan zostanie ekspertką ds. hejtu. Internauci są bezlitośni. „To nie jest dobry pomysł”

CZYTAJ DALEJ

Dwa lata po ślubie na światło dzienne wyszły potajemne sprawunki małżonka i wątpliwe moralne biznesy, jakimi się zajmował. W prasie pisano o rzekomym wyłudzeniu pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Snuto przypuszczenia, jakoby Dubieniecki kierował grupą przestępczą parającą się wyłudzaniem pieniędzy (w prasie przewijała się kwota 13 milionów złotych). Wskutek tej napiętej sytuacji mąż Marty Kaczyńskiej trafił nawet do aresztu. Szybko jednak z niego wyszedł za sprawą wpłaconej kaucji, która wynosiła 3 000 000 zł.

Para wzięła ślub, chociaż ich małżeństwo nie należało do łatwych. Dwa silne charaktery, z których żaden nie chce ustąpić, a do tego kłopoty z prawem, zwiastowały rychłe zakończenie burzliwej miłości. Jeszcze w jej trakcie para doczekała się córki.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński

Córka Lecha i Marii Kaczyńskich aktualnie buduje gniazdko ze swoim trzecim mężem. Para pobrała się 28 lipca w 2018 roku. Ukochanym kobiet jest Piotr Zieliński. Oczywiście mowa nie o reprezentancie Polski w piłkę nożną, a biznesmenie o tym samym imieniu i nazwisku.


Piotr Zieliński prowadzi szkołę jeździecką i stadninę koni. Pełni także funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Horseball (sport rozgrywany na koniach).

Owocem trzeciego małżeństwa prawniczki i biznesmena jest syn. Zakochani nie udzielają się w mediach, a na temat ich życia prywatnego wiadomo niewiele. Nie tak dawno pojawiały się jedna plotki o tym, że małżeństwo przechodzi kryzys.

Tygodnik „Dobry Tydzień” wyjawił, związek Marty Kaczyńskiej jest na odległość. Wszystko przez częste wyjazdy jej męża z Sopotu do Warszawy. Zatroskany informator gazety zastanawiał się, jak długo Zieliński wytrzyma życie w „rozjazdach”.

Przypuszczenia o małżeńskim kryzysie okazały się płonne. Wczoraj minęła czwarta rocznica ślubu i zdaje się, że Marta Kaczyńska tym razem nie zażąda rozwodu. Niczego jednak nie możemy być pewni, jeśli spojrzymy na lata spędzone z dotychczasowymi mężami.

Czy małżeństwo ulubienicy Jarosława Kaczyńskiego przetrwa, czy wzorem wujaszka Marta Kaczyńska zdecyduje się na życie w pojedynkę? Może kobieta zaangażuje się w politykę? Wszak do przejęcia jest całkiem pokaźne polityczne dziedzictwo. Historia nie wstrzymałaby oddechu, gdyby na emeryturze Kaczyńskiego partią zajęła się jego bratanica.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Marta Manowska dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą. „Kocham ten stan”. Pokazała zdjęcia niezwykłego miejsca

  • Katarzyna Dowbor obawia się nadchodzącej zimy. Wszystko przez aktualną sytuację w Polsce

  • "Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel "oświadczył się" koleżance na wizji. Zadziwiający żart prezentera

Źródło: Pomponik, Jastrząb Post,


Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Edyta Górniak, fot. instagram.com/edytagorniak

Gwiazdy

Edyta Górniak wyruszyła na studia do Tajlandii. Piosenkarka nie ma jednak nawet matury

Czytaj więcej >
"Love Island 6". Roksana i Paweł w kryjówce. Zachowanie uczestniczki wzbudziło kontrowersje
(fot. Polsat/instagram.com/loveislandwyspamilosci)

Gwiazdy

"Love Island". Roksana i Paweł w kryjówce. Internauci krytykują zachowanie uczestniczki. "Trochę niesmaczne"

Czytaj więcej >
fot. Instagram @elaromanowska

Gwiazdy

Elżbieta Romanowska musiała całkowicie zmienić swoją dietę. Dolega jej poważne schorzenie

Czytaj więcej >
"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Historia Gabrieli i Filipa z Jawornika
(fot. Polsat)

Gwiazdy

"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" w Jaworniku. Gabriela i Filip marzą o ślubie w stylu Hollywood

Czytaj więcej >
Franciszek Pieczka

Gwiazdy

Pogrzeb Franciszka Pieczki. Wzruszające słowa nastoletniej wnuczki. Popłakała się

Czytaj więcej >
Historia Pani Magdy, która uciekła od męża, bo nie chciał wychowywać chorego dziecka. "nasz nowy dom" w Ostródzie
(fot. Jakub/Polsat)

Gwiazdy

"Nasz nowy dom". Uciekła od męża, bo nie chciał wychowywać niepełnosprawnego dziecka. Teraz mieszka z matką i córką

Czytaj więcej >