Goniec.pl
fot. Instagram @m_rozenek, Facebook @Marta Kaczyńska

Instagram.com m_rozenek / Facebook.com Marta Kaczyńska

Niebywałe, co łączyło Małgorzatę Rozenek i Martę Kaczyńską. Dziś żadna się do tego nie przyznaje

25 Lipca 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Udostępnij:

Aż trudno w to uwierzyć ale, jak wynika z doniesień „Plejady”, Małgorzata Rozenek-Majdan i Marta Kaczyńska były kiedyś bliskimi przyjaciółkami. Niestety, relacja obu pań nie przetrwała próby czasu. Wielka szkoda, że nie uda nam się zobaczyć ich wspólnie na warszawskich salonach. Ach, cóż to by był za widok…

Małgorzata Rozenek-Majdan i Marta Kaczyńska były przyjaciółkami

Co łączy trzecią żonę Radosława Majdana z ulubienicą spełniającego się w polityce wujaszka? Okazuje się, że Małgorzatę Rozenek-Majdan i Martę Kaczyńskiego łączyło bardziej wiele. I łączyć dalej powinno, jak wynika z aktualnego stanu cywilnego każdej z nich. Ale o tym później.

Marta Warchoł

Dziennikarka TVN weźmie ślub z partnerką. Marta Warchoł opowiada o swoim związku

CZYTAJ DALEJ

Historia przyjaźni

W prawdzie przyjaźń popularnych kobiet rozpoczęła się jeszcze w trakcie ich młodzieńczych lat, to nie byłaby im pisana, gdyby nie decyzja Lecha Kaczyńskiego. To właśnie tragicznie zmarły prezydent, w 1992 roku, stanął na czele Najwyższej Izby Kontroli. W związku z pełnioną funkcją zmuszony był do przeprowadzi – wraz z córką Martą i żoną Marią – do Warszawy.

W stołecznym mieście poznał ojca Małgorzaty Rozenek-Majdan, Stanisława Kostrzewskiego. Obaj panowie polubili się na tyle, że naturalną koleją rzeczy były ich cykliczne i częste spotkania w towarzystwie całych rodzin. W ten sposób doszło do pierwszego kontaktu pomiędzy „Perfekcyjną Panią Domu”, a kruczoczarną córką polityka.

Mała Marta i Gosia zaczęły wspólnie spędzać co raz więcej czasu. Zaprzyjaźniły się. Ja wynika z doniesień „Plejady”, pomimo różnicy wieku pomiędzy dziewczętami, stanowiły one zgrany duet. Małgosia Kostrzewska (wówczas), jako starcza o 4 lata, cieszyła się respektem u młodszej koleżanki.

Z informacji „Plejady” wiemy, że młodociane Marta i Gosia razem uczęszczały do szkoły baletowej i były ze sobą bardzo zżyte. Niestety, każda z nich w swoim dorosłym życiu poszła w inną stronę i czar przyjaźni prysł. Co warte odnotowania, aktualnie żadna z pań nie wspomina ich dawnej znajomości.

Wspomnieliśmy, że są kwestie, które w dalszym ciągu łączą niegdysiejsze przyjaciółki. Były nimi jeszcze w latach 90-tych, a później zasmakowały gorzkiego (w ich przypadku), małżeńskiego życia. Aktualnie każda z kobiet ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i (każda z nich) jest żoną swojego trzeciego męża.

Kenneth Tsang

Nie żyje aktor z „Titanica”. David Warner przegrał walkę z rakiem

CZYTAJ DALEJ

Marta Kaczyńska. Mężowie

Marta Kaczyńska wzięła pierwszy ślub w wieku 20 lat, jeszcze na studiach. Fakt ten niezbyt podobał się jej ojcu, jednak finalnie powiedziała sakramentalne „tak” Piotrowi Smuniewskiemu i była z nim przez kolejne cztery lata. Drugie małżeństwo z pewnością odbiło się na Marcie nieco bardziej – chociażby z powodu jego medialności.

Mężem nr 2 był owiany nutą tajemniczości Marcin Dubieniecki. Kwidzyński adwokat zasłynął niezbyt kulturalnym zachowanie w stosunku do dziennikarzy, o czym prasa dużo pisała w latach 2010-2013.

Trzecim mężem Marty Kaczyńskiej, poślubionym 4 lata temu, jest niejaki Piotr Zieliński. Bynajmniej – nie jest to popularny piłkarz włoskiego Napoli. To właśnie Piotrowi Zielińskiemu Kaczyńska urodziła syna, który stał się jej trzecim dzieckiem – dwie starsze córki to owoc miłości do byłych małżonków.

Małgorzata Rozenek-Majdan. Mężowie

Małgorzata Rozenek-Majdan zanim zaczęła korzystać z tych dwóch nazwisk, figurowała pod innym. O swoim pierwszym mężu nie chce opowiadać, o czym gwiazda TVN zwierzyła się w rozmowie z Małgorzatą Domagalik. Ograniczyła się jedynie do enigmatycznego określenia tego małżeństwa sformułowaniem: „Krótkie, krótkie, miłe... naprawdę!”.

Drugim mężem został aktor, Jacek Rozenek. Para doczekała się potomstwa – dwóch synów. Trzeciego syna – Henryka - Małgorzata Rozenek (a jakże!)-Majdan doczekała się ze swoim trzecim mężem, Radosławem Majdanem.

Liczymy na pojednanie

Jak widać losy Marty Kaczyńskiej i Małgorzaty Rozenek-Majdan potoczyły się podobnie, przynajmniej na płaszczyźnie rodzinnej. Obydwie mają za sobą taką samą liczbę zakończonych porażką małżeństw . Obie są też szczęśliwymi matkami tej samej liczby dzieci Jesteśmy przekonani, że również teraz znalazły wspólny język. Co wydarzyło się pomiędzy zwaśnionymi stronami, że teraz ich przyjaźń jest tylko iluzoryczną historią?

Gabriela Kownacka zachwycała w "Rodzinie zastępczej". Widok jej grobu łamie serca

Gabriela Kownacka była niezwykle utalentowaną aktorką, którą przedwcześnie zabrała ciężka choroba. Serca Polaków zdobyła rolą Ani w "Rodzinie zastępczej". Jak dziś wygląda jej grób? Sprawdziliśmy to

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Śląskie: Śmiertelny wypadek w powiecie pszczyńskim. Nie żyje motocyklista

  • Małopolskie. Wypadek w oczyszczalni ścieków, dwóch mężczyzn utonęło w zbiorniku

  • Katastrofa helikoptera w Rosji. Pięciokrotny mistrz świata Igor Malinowski zjedzony przez niedźwiedzie


Źródło: Pomponik, Plejada, Goniec

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

"Pytanie na śniadanie". Gość nagle założył kobiecą bieliznę. Interweniowała Izabella Krzan

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Gość nagle założył kobiecą bieliznę. Interweniowała Izabella Krzan

Czytaj więcej >
Meghan Markle, fot. Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Gwiazdy

Meghan Markle wykorzystała Harry'ego, by zdobyć sławę? "Obracanie się wśród royalsów było dla niej nobilitacją"

Czytaj więcej >
Instagram/sebastian.fabijanski.official

Gwiazdy

Sebastian Fabijański przyłapany na namiętnych pocałunkach z nową kobietą. To Anna-Maria Sieklucka

Czytaj więcej >
Screen programu "Idol", Polsat

Gwiazdy

"Taniec z gwiazdami". Niespodzianka dla widzów. W programie nieoczekiwanie pojawi się Alicja Janosz

Czytaj więcej >
Screen programu "Dzień Dobry TVN", prod. TVN

Gwiazdy

"Dzień Dobry TVN". Spektakularna wpadka Filipa Chajzera. Małgorzacie Ohme nie było do śmiechu

Czytaj więcej >
Edyta Górniak, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Edyta Górniak wyznała, czy chodzi do kościoła. Jej odpowiedź może zaskoczyć

Czytaj więcej >