Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Danuta Holecka musiała przeprosić widzów. Wpadka w TV Republika
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 01.03.2024 20:35

Danuta Holecka musiała przeprosić widzów. Wpadka w TV Republika

Danuta Holecka
fot. TV Republika "Dzisiaj" (01.03.24)

Danuta Holecka podczas piątkowego serwisu informacyjnego "Dzisiaj" w Telewizji Republika w pewnym momencie musiała zwrócić się do widzów z przeprosinami. Stacja zaliczyła drobną wpadkę. Była gwiazda "Wiadomości" wybrnęła jednak z kłopotliwej sytuacji, jak na doświadczoną prezenterkę przystało. 

Wpadka w TV Republika. Danuta Holecka musiała przeprosić widzów

Telewizja Republika zaliczyła drobną wpadkę w piątkowym wydaniu serwisu "Dzisiaj". Prowadząca Danuta Holecka przywitała widzów swoimi tradycyjnymi już słowami: "zapraszam na prawdziwe, polskie wiadomości", a po chwili zapowiedziała najważniejsze materiały piątkowego wydania programu.

Już na samym początku doszło do małej wpadki. Danuta Holecka jednak błyskawicznie zareagowała na to, co stało się na wizji i wybrnęła z kłopotliwej sytuacji, pokazując swoje ogromne doświadczenie.

Nowe fakty po wypadku w Szczecinie. Zatrzymano 33-letniego kierowcę

Danuta Holecka przeprasza widzów TV Republika

Danuta Holecka zaprosiła widzów TV Republika na materiał reportera Łukasza Żmudy o przebiegu uroczystości związanych z Narodowym Dniem Żołnierzy Wyklętych. Wszyscy zainteresowani musieli jednak regulować odbiorniki, a po chwili okazało się, że wina leży po stronie stacji. Widzowie widzieli obraz, lecz nie słyszeli dźwięku.

ZOBACZ: Historyczna chwila w "Jaka to melodia?". Wygrał finał w 3 sekundy

Ekipa Telewizji Republika po kilkunastu sekundach materiału powróciła do studia, a Danuta Holecka szczerze zwróciła się do odbiorców i przeprosiła za "problemy technicznie". Usterka została po chwili naprawiona.

TV Republika zaliczyła wpadkę. Widzowie nie usłyszeli dźwięku

Danuta Holecka po przeprosinach zaprosiła widzów stacji na materiał o głośnych w ostatnim czasie protestach rolników. Kilka minut później naprawiono usterkę przy reportażu o Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych i prowadząca ponownie zapowiedziała jeden z głównych tematów wydania.

Mieliśmy drobny kłopot, ale już w tej chwili wracamy do tematu dnia - powiedziała Holecka.

ZOBACZ: TV Republika pokazała sondaż. Komentarz Holeckiej zaskoczył wszystkich

Dziś Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych obchodzony ku czci tysięcy żołnierzy Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych i innych organizacji podziemnych, które wystąpiły przeciwko sowieckiej agresji i komunistycznej władzy w czasie wojny i jeszcze po jej zakończeniu - dodała Danuta Holecka, zapowiadając materiał.

 

Źródło: TV Republika "Dzisiaj" (01.03.24)