Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tajemnicze zaginięcie 39-letniej Natalii. W sprawie pojawiają się nowe wątki
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 18.06.2024 16:23

Tajemnicze zaginięcie 39-letniej Natalii. W sprawie pojawiają się nowe wątki

zaginiona
fot. materiały policyjne

Zaginęła Natalia Panocha-Raczkiewicz. Policja i najbliżsi poszukują 39-letniej doradczyni finansowej z Gortatowa (woj. wielkopolskie). Kobieta ostatni raz widziana była w piątek, 14 czerwca, około godz. 18.00. Bliscy nie wierzą, że 39-latka zniknęła z własnej woli. W sprawie, którą zajmują się służby, pojawia się coraz więcej niejasności. 

W tajemniczych okolicznościach zaginęła Natalia Panocha-Raczkiewicz

Natalia Panocha-Raczkiewicz zaginęła w piątek 14 czerwca. To wtedy po raz ostatni rozmawiała przez telefon ze swoją siostrą Anną, na co dzień mieszkającą w Holandii. Kobieta po północy otrzymała również wiadomość od zaginionej 39-latki, jednak twierdzi, że nie wyglądała ona na napisaną przez siostrę.

W sprawie pojawia się wiele niejasności. Wszystko wskazuje na to, że poszukiwana Natalia Panocha-Raczkiewicz w piątek wróciła do domu. W garażu stoi jej auto, a w mieszkaniu odnaleziono m.in. torebkę, płacz czy klucze, jednak bez portfela. W sprawę poszukiwań 39-letniej doradczyni finansowej z Gortatowa poza policją włączyli się również bliscy i internauci.

Druga szansa. Wszystkie wcielenia Krzysztofa Orszagha [REPORTAŻ GOŃCA]

Policja i bliscy poszukują 39-letniej Natalii

Zaginiona Natalia ma 10-letniego syna. Kobieta mieszkała razem z nim i mężem informatykiem w domu jednorodzinnym w Gortatowie (woj. wielkopolskie). Jak ustaliła "Gazeta Wyborcza", ich związek nie przetrwał, a kobieta miała poinformować męża, że składa pozew o rozwód bez orzekania o winie.

Natalia Panocha-Raczkiewicz w piątek 14 czerwca rozmawiała ze swoją siostrą około godz. 18.30 przez połączenie wideo. Jechała wówczas samochodem. Jak podała "Wyborcza", policja potwierdziła, że tego dnia poszukiwana 39-latka widziała się z mężczyzną, z którym miała spotykać się od pewnego czasu. Policja wyklucza jego udział w tej sprawie.

ZOBACZ: Zaginęła 32-letnia Katarzyna z Debrzna. Po raz ostatni widziana była w sklepie

Natalia w poniedziałek nie zjawiła się w pracy, a jej telefon pozostaje wyłączony. Policyjny pies zgubił trop niedaleko jej domu. Wiadomo, że mąż 39-latki zgłosił jej zaginięcie w sobotę ok. południa.

Policja prosi o pomoc

Policja we wtorek 18 czerwca wystąpiła do prokuratury o wszczęcie śledztwa z paragrafu o nieumyślnym spowodowaniu śmierci. W toku czynności funkcjonariusze będą mogli pozyskiwać znacznie więcej szczegółowych danych i informacji, a także przesłuchiwać świadków, co nie było do końca możliwe w ramach działań poszukiwawczych.

ZOBACZ: Kolejny trop ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Śledczy badają nowy wątek

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Poznaniu, zaginiona Natalia Panocha-Raczkiewicz ma:

  • 39 lat,
  • ok. 170 cm wzrostu,
  • długie, ciemne, blond włosy,
  • niebieskie oczy.

W chwili zaginięcia była ubrana w niebieskie jeansowe spodnie, białą bluzkę oraz brązowe buty.

1.png
Zaginiona Natalia Panocha-Raczkiewicz (fot. Komenda Miejska Policji w Poznaniu)

Wszystkich, którzy posiadają informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej prosimy o kontakt z KP w Swarzędzu pod nr 47 77 148 00 lub o przesłanie informacji mailem na adres [email protected] powołując się na nr zgłoszenia SWD - 77598.